‘SLEDGEHAMMERED’: چگونه کشور 97m مردم شکست COVID-19

به عنوان ویتنام بازگشایی اقتصاد آن منتقدان را متعجب شده نتایج به دست آمده در این کشور است.

ویتنام که سهام زیادی مرز مشترک با کشور چین, ثبت بیش 300 مورد از coronavirus با هیچ مرگ و میر. این نتیجه دلخواهی باعث شده است که برخی به سوال اگر دولت کمونیستی است که انتشار آمار و ارقام دقیق – اما منتقدان می گویند آنها تمایل به این باور جنوب شرق آسیا کشور نتایج.

در اواخر ژانویه زمانی که ویتنام را به ثبت رساند دو مورد اول از coronavirus این کشور کمونیستی دولت تحمیل اقدامات گسترده برای کنترل گسترش ویروس.

در طول دوره از چند هفته تمام پروازهای بین المللی و داخلی متوقف شد. دولت همچنین دستور داد داروسازان به گزارش مردم خرید سرد و آنفولانزا دارو به مقامات و بیش از 100000 نفر در قرنطینه قرار داده و به هتل ها و اردوگاه های نظامی و تحت نظارت است.

گزارش بلومبرگ آن را به نام “پتک” رویکرد به مسطح منحنی.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

پتک روش کار کرده.

توسط مارس 22 کشور شد گزارش نتایج امیدوار کننده; با مرگ و میر ناشی از کروناویروس و منحنی مسطح آن اعلام کرد این امر سهولت و محدودیت های بازگشایی, بارها, میله, رستوران ها و بسیاری از کسب و کارهای دیگر.

این هفته Dr Huong Le Thu, یک تحلیلگر از استرالیا سیاست راهبردی موسسه خارج از کشور گفت: اپیدیولوژی و استرالیا سفیر ایران در هانوی پیدا کرده بود “هیچ دلیلی” به سوال مثبت داده که از ویتنام است.

با توجه به گزارش های موفقیت در ویتنام است که به ارتباط روشن از دولت که در اوایل.

دولت هشدارهای شد فرانک با شهروندان در مورد خطرات ناشی از کروناویروس و عدم گسترده تر پزشکی و بالینی منابع اگر زیادی شیوع بودند را نگه دارید.

“از خیلی زود به این درک بود که این چیزی است که بسیار جدی است یک ویروس است که می تواند هر کس آلوده” دکتر Le Thu ABC گفت. “نه تنها فرد را تحت تاثیر قرار, اما هر کس در اطراف آنها را.”

همچنین نسبت به این کشور را موفقیت عظیم بود در اوایل مقیاس بزرگ آزمایش است.

مرتبط با: افراد در معرض ویروس با مهر جوهر که 14 روز طول می کشد

در ماه ژانویه این کشور تنها تا به حال سه labs است که می تواند انجام آزمایشات coronavirus, اما, مارس توسط آنها ایجاد می خواهم 112 آزمایشگاه تست برای COVID-19.

در پایان ماه گذشته این کشور گزارش داد 213,743 آزمون انجام شده است با 270 نتایج مثبت است. تعداد موارد مثبت است که در حال حاضر در 312 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دیگر کشورهای مظنون به شکاف در گزارش خود شده اند مورد سوال بیش از خوشه در نرخ مرگ و میر و افزایش رزرو در خانه های مراسم تشییع جنازه – با این حال رویترز گزارش داد که تماس با 13 خانه های مراسم تشییع جنازه در پایتخت هانوی, none گزارش افزایش.

با توجه به این که همان تجزیه و تحلیل نه تنها تشییع جنازه صفحه اصلی کسب و کار در ویتنام افزایش نیست پس از همه گیر اما اپراتورها باید متوجه کاهش در کسب و کار به عنوان کمتر مرگ و میر اتفاق می افتد شده است با توجه به تصادفات.

“مراحل آسان برای توصیف اما دشوار است به پیاده سازی و در عین حال آنها شده است بسیار موفق در اجرای آنها را بارها و بارها گفت: Matthew Moore, یک هانوی-بر اساس رسمی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

آقای مور شده است اطلاعات تجاری با دولت ویتنام از این کشور ثبت آن موارد در ژانویه و گفت: کشور در حال “اعتماد به نفس بزرگ” در دولت ویتنام.

– با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im