کوچک اما آوازی اعتراض خواستار شخصی دنده محافظ برای خواروبار کارگران

کوچک اما گروه آوازی از حدود دو دوجین مردم پخش نارضایتی بیش از عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی و دستمزدهای پایین از فروشنده در میان بیماری همه گیر کوروناویروس روز سه شنبه در مقابل تمام مواد غذایی’ جنوبی محل.

گروه, برگزاری, نشانه های اجتماعی فاصله و پوشیدن شهرستان موظف ماسک صورت گرفت و هدف در تمام غذاها و خود را مالک میلیاردر جف بزوس بیش از یک بلندگو به عنوان نور ترافیک پا وارد و خارج شده از بازار است.

این گروه ساخته شده بود تا از کارمندان سابق کار سازمان و کارگران از فروشگاه های دیگر از جمله یک عضو Ironworkers محلی 7 که مشغول به کار در یک ساختمان در نزدیکی قبل از ساخت و ساز تعطیل و empathized با معترضان.

“من یک صندوقدار. هر کس که می رود از این فروشگاه می شود در تماس با من” لیزا ویلسون یک شاو کارگر گفت. “من خطر این ویروس در هر معامله.”

شاو در بیانیه ای روز سه شنبه گفت: کارکنان نیست نیاز به پوشیدن PPE و شرکت منابع ماسک یکبار مصرف.

“ما نمی توانیم بیان به اندازه کافی قدردانی از همکاران ما فداکاری و تعهد بی سابقه ای در طول این زمان,” سخنگوی ترزا Edington در بیانیه ای گفت.

تمام مواد غذایی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Stop & Shop در بیانیه ای گفت از آن غافل بود از هر اعتصاب برنامه ریزی شده توسط اعضای اتحادیه و گفت: آن را تهیه N95 ماسک ماسک برای کارکنان پس از توزیع هزاران نفر به منطقه فروشگاه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de