فوتبال غول اعتراض طرفداران خود


بایرن مونیخ و Hoffenheim بازیکنان را صرف نهایی 13 دقیقه خود را در بوندسلیگا بازی farcically بازی توپ در میان خود را به عنوان آنها زخم کردن ساعت در پاسخ به سمت خانه میلیاردر حامی بودن توهین دور طرفداران.

بایرن در حال حاضر پیشرو 6-0 در شنبه اما هدف متحرک بود که هر دو طرف توافق کردند نه برای رقابت در پرتکاپو باران پس از یک بنر برچسب Dietmar Hopp یک “پسر یک فاحشه” نمایش داده شد, در میان دیگران, در بایرن جلوگیری از طرفداران.

بایرن بازیکنان و کادر مربیگری واکنش نشان داد و با خشم به توهین هدف قرار دادن Hopp از طرفداران خود و آنها remonstrated عصبانیت با رفت و آمد هواداران در هر دو موارد که داور مسیحی Dingert معلق بازی در نیمه دوم.

آنها حاضر به بازی بازی های رقابتی در اعتراض به حامیان’ اقدامات پس از بازی از سر گرفته شد برای بار دوم.

پخش زنده پوشش لالیگا, بوندسلیگا, سری آ, لیگ 1 و EFL قهرمانی با beIN SPORTS در KAYO. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

Bayern's farcical finish

بایرن مونیخ و بارسلونا به پایان مسخره

1:01

بیشتر لیورپول اخبار

آنها فانی! قرمز’ 422-بعد شکست نخورده اجرای شکسته توسط PL battlers

شامپاین, هر کسی ؟ طرفداران شادمهر, کارشناسان, بازیکنان, شادی لیورپول به عنوان ‘بطری آن’

زمانی که لیورپول می تواند پیروز PL? مرد شهرستان گارد افتخار یا در اورتون حیاط خلوت

“این بازیکنان ایده پس از مشورت با داور گفت:” بایرن رئیس Karl-Heinz Rummenigge که ایستاده بود با Hopp توسط طرف از میدان به عنوان هر دو تیم بازیکنان معمولی جابجا می گذرد با هر یک از دیگر. این بازیکن شد و تحسین توسط طرفداران خانه.

Rummenigge نمی نگه داشتن پشت خود را در انتقاد از طرفداران بایرن. “من عمیقا شرمنده از این مشکل است. لحظه ای رسیده است که امروز در آخرین زمانی که کل بوندسلیگا برای مقابله با آنها. همه ما باید برای ایستادگی با هم” Rummenigge گفت.

“ما بسته اند چشم ما به آنچه اتفاق می افتد در غرفه برای بیش از حد طولانی است. این نفرت از فوتبال است.”

Dietmar Hopp (C-L) and Bayern Munich's CEO Karl-Heinz Rummenigge (2ndR) shake hands on the pitch as Bayern players applaud in support.
Dietmar Hopp (C-L) و بایرن مونیخ, مدیر عامل شرکت Karl-Heinz Rummenigge (2ndR) لرزش دست بر روی زمین به عنوان بازیکنان بایرن تحسین در حمایت از.منبع: AFP

در طول بازی 18 ساله جاشوا Zirkzee به ثمر رساند در اولین شروع خود را برای بایرن و Philippe Coutinho اضافه شده به کمک مدافع باز برتری چهار نقطه در بالای جدول.

سرژ Gnabry جاشوا Kimmich و لئون Gorezkta نیز برای بایرن به ثمر رساند.

Hopp از بنیانگذاران SAP نرم افزار غول شده است محبوب در میان طرفداران رقیب برای تامین مالی Hoffenheim افزایش از ابهام به بوندسلیگا و برای مخالفت خود را با لیگ را 50+1 قانون محافظت می کند که باشگاه از تصاحب توسط اکثریت ذینفعان.

Hopp اعطا شد یک استثنا در سال 2015 با توجه به دیرینه حمایت از باشگاه است.

Reds stumble, Hammers soar

قرمز تلو تلو خوردن چکش افزایش می یابد

3:56

بوروسیا دورتموند 1-0 پیروزی بر فرایبورگ, حسن نیت ارائه میدهد از Jadon سانچو را 15 دقیقه هدف نیز به اختصار برگزار شد تا با توجه به توهین به شعارهای علیه Hopp از صفحه طرفداران.

تظاهرات علیه Hopp و آلمان فدراسیون فوتبال منجر به تاخیر به نیمه دوم کلن 3-0 پیروزی شالکه در اواخر بازی. ادکلن بازیکنان و مدیریت خواست حامیان آنها برای حذف یک بنر توهین قبل از بازی می تواند ادامه.

لارس Stindl به ثمر رساند و دو بار برای کمک به بوروسیا منچنگلدبچ پیروزی 3-2 در آوگسبورگ به تحکیم جایگاه چهارم در حالی که ماینز بهبود بقای خود امیدوار است با شکست دادن سمت پایین 2-0 پادربورن.

Dortmund's supporters with a banner putting the German football federation in the crosshairs.
دورتموند حامیان با قرار دادن بنر آلمانی فدراسیون فوتبال در تیررس.منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>