اواخر سپتامبر گذشته در تلاش برای احساس این لحظه من در مرکز شهر تورنتو است نسخه ای از یک روز “آب و هوا اعتصاب” است که برگزار می شد که در هفته بیش از همه جهان است. فقط پس از سخنرانی ها و آهنگ ها پیچیده شده تا از هسته فعالان غیر روحانی کردن در یک تقاطع شلوغ. من معلق در هوا در نزدیکی تعجب آنچه پلیس ممکن است در مورد انجام مسدود عجله ترافیک یک ساعت وقتی که باید راه رفتن اما دیوید دوج—سابق بانک مرکزی با فرماندار و افسانه ای فدرال ماندارین در حال حاضر متصل به یک شرکت حقوقی بین المللی به عنوان یک تفکر اقتصادی و مشاور سیاست.

گول زدن او معمول خوشگذران خود. اما من نمی تواند کمک کند توجه بیش از شانه خود را به عنوان ما داشتند حرف زدند تظاهر برگزاری یک علامت اعلام “سرمایه داری از بحران است!” این یک بازی در مورد شما نمی گرفتن آن در حال حاضر-همه جا عبارت “بحران آب و هوا.” پلاکاردی خلاصه دکترین که آب و هوا اضطراری می تواند حل تنها از طریق پایان بخشیدن به نظم اقتصادی. برای آنچه در آن ارزش, اگر, دوج به نظر نمی رسد نگران آن است که ساختار قدرت او مظهر در کانادا بود و در هر خطر و او دارای یک استعداد خاص برای انتقال آرام است.

هنوز هم من تا به حال لحظات شک و تردید. نیاز به محدود کردن مصرف سوخت های فسیلی برای مبارزه با تغییر آب و هوا است بنابراین فشار دادن عواقب ناشی از انفعال آنقدر وخیم است که گاهی اوقات تقریبا هر چیزی را که به نظر می رسد ارزش امتحان کنید. و من نمی تواند تعداد طفره رفتن از همیشه به نظر می رسد نشانه به سهولت من نگرانی. بنابراین زمان آن رسیده است برای ظاهر یک کتاب جدید توسط علامت گذاری به عنوان Jaccard یک استاد در دانشگاه سیمون فریزر از منابع و محیط زیست, مدیریت و زمان صدای عقل در استدلال بیش از انرژی و اقتصاد—و سرنوشت زمین است.

بیشتر بخوانید: کسانی که رنج می برند بیشتر از تغییر آب و هوا را حداقل به علت آن

عنوان Jaccard را آخرین شهروند راهنمای آب و هوا, موفقیت,است, اطمینان, خوش بین (موفقیت!) و وعده های عملی (راهنمای!) برای خوانندگان در از دست دادن برای چه در سطح فردی در مورد یک سیاره ای مشکل است. شاید این خواهد بود که یک مهلت از نومیدی از کتاب تغییر آب و هوا شبیه به ویژه در سال گذشته پرفروشترین که غیرقابل سکونت زمین توسط دیوید والاس-چاه. اما همین حالا شروع کردن با این تصور اشتباه: Jaccard نشده ارائه کتاب راهنما برای نصب صفحه های خورشیدی, پانل, رفتن بدون گوشت و یا در غیر این صورت کاهش ردپای کربن خود را.

رویکرد خود را برای تخریب سوره و اسطوره او معتقد هستند که مانع پیشرفت بشریت بزرگترین مشکل است. جای تعجب نیست که او به راحتی جلا کردن خبردروغ است که دانشمندان آب و هوا در حال توطئه برای فریب ما. با مزخرف که از راه او درآمد حاصل برای مقابله با یک سری از سوالات سختتر از این گزاره که همه کشورها باید توافق بر آب و هوا و انصاف و قبل از هر می تواند جدی در مورد برش انتشار گازهای گلخانه ای به طور معمول برگزار شد تصور که مصرف کنندگان باید از سرب اساسا تنظیم رفتار خود را به این ایده است که سرمایه داری خود را باید لغو کرد.

این چیزهای سنگین اما Jaccard را لمس نور است. او قطره مقدار زیادی از حکایات مانند یک مورد گراد دانشجویی (او ترجیح نمی توان نام برد) که مورد مطالعه انرژی پیامدهای تغییر جنسی سلیقه. Jaccard را پایه تحقیق دانشگاهی است متعادل در سراسر با تجربه عملی در سیاست داخلی و بین المللی تغییر آب و هوا تلاش. او یک مشاور سابق بریتیش کلمبیا برتر گوردون کمپبل در سال 2006 زمانی که او می گوید کمپبل “من مذهبی در آب و هوا تهدید” و معرفی B. C. s به طور گسترده ای تحسین مالیات بر کربن همراه با تمیز-برق سیاست به پایان رسید که این استان را برای گسترش برنامه های زغال سنگ و گاز طبیعی-اخراج ظرفیت تولید.

اگر چه Jaccard را پوشش می دهد بسیاری از زمین او را نگه می دارد گردان به چند نقطه اصلی. اسطوره او itemizes منحرف کردن ما از واقعیت است که وی معتقد به خوبی تاسیس شده است. بدون شک وجود دارد که فاجعه بار تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد. تمام کشورهای فقیر و غنی در حال رفتن هرگز به طور همزمان به توافق بر سر یک راه عادلانه برای جداسازی خود را خاموش سوخت های فسیلی است. مصرف کنندگان نمی تواند شانه از بار حل مشکل خود به خود. و هیچ تعمیر آسان—مانند سوخت های تجدید پذیر اثبات به اندازه کافی ارزان و یا اقدامات بهره وری انرژی به اندازه کافی سودآور و یا برخی از جدید انرژی فن آوری تحول به اندازه کافی است که ما را نجات دهد.

چه باید انجام شود ؟ این جایی است که “شهروند” راهنمای بخش می آید. در فصل خود را در محدود بالقوه برای افراد به پیشرفت به طور داوطلبانه در حال تغییر چگونه زندگی می کنند Jaccard chides که “در آن زمان برای متوقف کردن احساس گناه در مورد خودمان به عنوان مصرف کنندگان و شروع به احساس گناه در مورد خودمان به عنوان شهروندان است.” او بدان معنی است که ما باید شروع به انتخاب سیاستمداران که با ایجاد تعهدات در تغییر آب و هوا و قاطعانه پیاده سازی آنها. “ما باید قادر به تشخیص و انتخاب آب و هوا-صادقانه سیاستمداران و سپس فشار آنها برای اجرای چند روش ساده سیاست” او می نویسد: “چنین است که هر شهروند می تواند تشخیص تعلل و فرار کند.”

آب و هوا اعتصاب در تورنتو; ما نیاز به شروع به بررسی اقدامات ما به عنوان شهروندان می گوید Jaccard (کریستوفر Katsarov/CP)

ترین فرح عنصر در Jaccard استدلال اشاره در که در “چند روش ساده سیاست” عبارت است. او اختصاص داده است این کتاب را در پیچیده ترین عناصر آب و هوا را تغییر دهید معمای; او هرگز درصدد دشواری گرفتن اقدام جدی. در عین حال او مبالغ تا نسخه خود را با دقت. او برای تماس های کشورهای توسعه یافته به اولین حرکت و سریع در “decarbonizing” برق و حمل و نقل. این بدان معناست که اکثر pressingly سریع فاز از تولید زغال سنگ و سریع انتقال دور از ماشین ها و کامیون ها در حال اجرا در بنزین و دیزل.

برای دریافت کار انجام می شود Jaccard پیشنهاد انعطاف پذیر مقررات که او خواستار “انعطاف پذیری-regs,” به جای مالیات بر کربن مورد علاقه بسیاری از اقتصاددانان دیگر. وی معتقد است که کربن مالیات تمایل به حمل تند سیاسی قیمت با استناد به نمونه هایی مانند زرد “جلیقه” تظاهرات که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی مشتعل در سال 2018 با مالیاتی که به مبلغ صرف سه سنت در هر لیتر گاز. اما هر چه ترکیبی از مقررات سختگیرانه و جدی در قیمت گذاری دولت ها با استفاده از درایو تولید گازهای گلخانه ای پایین Jaccard اصرار آنها همچنین باید فرم “باشگاه” همفکر حوزه های قضایی به سیلی کربن تعرفه بر واردات از اجتناب ناپذیر “free-rider” شهرستان که موفق به عمل می کنند.

مرتبط: بله تغییر آب و هوا می تواند مورد ضرب و شتم تا سال 2050. در اینجا چگونه است.

این همه “ساده” تنها در حس بودن به اندازه کافی آسان به رئوس مطالب. مقابله با برق و حمل و نقل ، که با “کربن تعرفه ها توسط یک باشگاه از رهبران آب و هوا که disincentivize کشورهای دیگر از خانم های ایرانی.” این می تواند بهترین انجام Jaccard اطمینان ما در داخل سرمایه داری نظم اقتصادی. به عنوان ضد او ارائه می دهد خوش بین مطالعات موردی در بازار آزاد قضایی را ساخته اند که قابل توجه گام های از برزیل را توسعه سوخت های زیستی به انتاریو سریع فاز از زغال سنگ-تولید برق به نروژ تغییر سریع به وسایل نقلیه الکتریکی و کالیفرنیا تنظیم اصرار بیش از صفر تولید گازهای گلخانه ای وسایل نقلیه و بیشتر قدرت تجدید پذیر.

به عنوان Jaccard بررسی این جریان اصلی سیاست های موفقیت داستان های کتاب خود احساس می کند بسیار نزدیک به دیوید دوج جهان البته نسبت به رقیب “سرمایه داری از بحران است!” اردوگاه. اما وجود دارد یک مقابل موتیف در حال اجرا از طریق شهروند راهنمای آب و هوا موفقیت. Jaccard بارها و بارها بازگشت به تأمل در غم جدا شده است که صدای مخالف ظهور نازی ها در دهه 1930 ، “مردم به اندازه کافی به رسمیت شناخته شده از اهمیت زیادی اقدام هر چه زودتر به جای انتظار” او می نویسد. “به اندازه کافی مایل بودند به متحمل شدن هزینه های نسبتا کوچک شخصا و یا در سراسر کشور برای جلوگیری از عظیم آینده هزینه.”

در آخر صفحات Jaccard بازگو چگونه او دستگیر و زندانی برای چند ساعت در سال 2012 برای بخشی خود را در مسدود کردن زغال سنگ در کلمبیا در آنچه که او خواستار “یک بیدارباش عمل است.” به عنوان یک مرد میانسال با هیچ تجربه قبلی در نافرمانی مدنی او توضیح می دهد که عمیقا ناراحتیم. اگر او تا به حال به آن را انجام دهد و دوباره او حدس او ممکن است سعی کنید به برجسته و ضروری به حرکت به صفر تولید گازهای گلخانه ای حمل و نقل است. “شاید” او می نویسد: “زنجیرهای خودم را به درب های لوکس, نمایندگی خودرو است که مبادرت به فروش بنزین وسایل نقلیه؟” که نمی تواند خیلی متفاوت بیا به آن فکر می کنم از دروغ گفتن در یک شهر شلوغ تقاطع در ساعت شلوغی.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “چگونه به راهنمای برای یک بحران جهانی است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

بیشتر توسط JOHN GEDDES:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de