برخی از برونز شانس و به پایان می رسد

اگر شما یک لیوان نیمه پر, نوع, شما را به خودتان می گویند امروز که برونز های اخیر پا های اینترنتی نمی هزینه آنها یک چیز به این دلیل که Tampa Bay Lightning بطور ناگهانی و افتادن. اگر شما یک شیشه نیمه خالی نوع و توییتر به من می گوید هر روز که این مورد برای بسیاری از شما — شما decrying از دمیده فرصت ارائه شده به برونز توسط پیچ و مهره’ سه بازی از دست دادن خط.

به هر صورت B را اینجا نشسته با — هر چند نه لزوما راحت — پنج نقطه منجر آتلانتیک بخش بیش از تمپا. می تواند بهتر می تواند بدتر. به عنوان ما گفت: در حالی که پیش از مسابقه به خوبی می تواند تصمیم هفته آینده وقتی ب و رعد و برق بازی دو بار خانه-و-خانه با یک بازی در طلوع آفتاب در میان است.

اما سه شنبه شد و یک روز استراحت برای ب, بنابراین در اینجا چند مانده شانس و به پایان می رسد آنها به عنوان راهی برای دریافت موجو خود را به عقب پس از دو از مهمترین و بی حال ضرر و زیان فصل به کانوکس و شعله های آتش.

• مربی بروس کسیدی بود نه در مورد rip نیک ریچی پس از خشن اولین بازی بود که کاملا عادلانه و قابل فهم است. این فقط یک بازی است. نیز وجود دارد یک زن و شوهر از امیدوار کننده توالی از Ritchie از جمله بسیار خوب پشت دست ضربه زدن عبور از پشت کلگری خالص است که فقط از دست رفته و آینده پیش رو در یک صاعقه وار برخورد با میلان Lucic.

اما بزرگترین نگرانی در مورد اضافه کردن یک بدن — چیزی B را واقعا می تواند استفاده از این بود که آیا یا نه که بازیکن می تواند نگه دارید تا با تیم سریع سرعت. وجود دارد برخی از لحظات که نشان داد Ritchie خواهد بود تا حد زیادی به چالش کشیده به انجام این کار. یکی آمد و در دوره دوم هنگامی که وجود دارد یک پتانسیل دو-در-یک Ritchie فقط نمی تواند آن را به فضای باز است که وجود دارد برای ایجاد.

در حال حاضر Ritchie (گرفته شده از 15 نقاط جلوتر از دیوید Pastrnak در سال 2014 پیش نویس) بود بازی بدون بهره گیری از یک تمرین با تیم جدید خود را, و او بعد از حذف انداختن زندگی خود را در آناهایم و hooking تا با تیم خود در بوستون. نه کاملا به عنوان آسان به عنوان آن به نظر می رسد. اما با توجه به Ritchie اندازه سرعت خود را خواهد بود چیزی به دقت نگاه کنید.

• در سمت تلنگر, این قاره سفر به نظر می رسید به انرژی Danton Heinen. سابق Bruin جامعی چهار بازی بی معنی خط توسط غلتک های اولیه کمک به آدم Henrique‘s سوم-دوره متهور هدف برای اردک در برابر ادمونتون. Oilers گره خورده است اما Heinen نیز قوی دفاعی در بازی اسلات برای کمک به اردک را وادار به اضافه کاری که در آن آنها آن را به دست آورد.

B مورد نیاز برخی از نیروی عضلانی و Heinen به وضوح ساخته شده خود مصرفی با subpar فصل است. اما وجود خواهد داشت لحظات زمانی که B را از دست ندهید Heinen بی پروا بازی و تطبیق پذیری.

• یکی دیگر از دلایل که کسیدی نمی مجسمه نیم تنه در ریتچی بود که وجود دارد بنابراین بسیاری از نامزدهای شایسته. Pastrnak ساخته شده نرم بازی جن در امتداد تخته که منجر به شعله های آتش هدف در مدت کوتاهی پس از براد Marchand‘s خپله گره خورده است. و جیک DeBrusk بی معنی است در هشت بازی گذشته. DeBrusk و دیوید Krejciخود centerman از او birthed به NHL نداشته همان شیمی آنها لذت بردم در گذشته است. آن را نمی خواهد یک شوک اگر کسیدی منتقل DeBrusk به چارلی Coyle خط به عنوان او میدوی را از طریق بازی در روز سه شنبه به صورت منظم تر.

• افرا برگها نمی تواند ایستادن برای سقوط. پس از یک پیروزی بزرگ بیش از پنگوئن پنج شنبه گذشته آنها به دنبال آن با شرم آور از دست دادن در دیوید آیرس نشان می دهد در روز شنبه. و یکی پس از دیگری پیروزی جامد در تمپا در روز سه شنبه آنها را از خواب بیدار به این خبر که defenseman جیک Muzzinبود که یکی از بچه ها بود که هر دو گفتن و انجام کارهای درست برای mercurial برگها را برای یک ماه با یک دست. آنها با یک بازی بزرگ در روز پنج شنبه در طلوع آفتاب در برابر پلنگ با مقام سوم در اقیانوس اطلس حلق آویز در تعادل است.

• هر چه بوده است بیمار ب گذشته دو بازی آنها نیاز خود را از شر آن به سرعت. دالاس ستاره ها, پرطرفدارترین تیم NHL که چند نفر در حال صحبت کردن در مورد در شهر دوشنبه شب. پس از شروع فصل 1-7-1 ستاره ها 36-13-5. آنها همچنین یکی از بهترین جاده تیم های با سابقه 18-10-4. تایلر سیگوین شروع به از خواب بیدار (اهداف خود گذشته دو بازی) و آنها برخی کردم واقعا جذاب بازیکنان جوان در Roope Hintz (18-14-32), Denis Gurianov (18-9-27) و defenseman Miro Heiskanen (7-25-32). یک فروتنی 5-1 دست دادن در صفحه اصلی و بلوز هفته گذشته هنگامی که آنها تا به حال یک شانس برای گرفتن بخش مرکزی منجر شود باعث می شود شما تعجب می کنم اگر ستاره ها در حال آماده به نوبه خود گوشه ای به محله از جام مدعی اما ریک Bowness‘ پسران خشن در اکثر شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de