برخی از کانادایی ها در حال تبدیل به حیاط خود را به رشد مواد غذایی خود را در طول COVID-19 همه گیر

به عنوان ملی مستندات پاشیدند هرج و مرج اقتصادی چند بانک بذر در باغ مراکز شهری و کشاورزی سازمان گزارش های در ترافیک وب سایت و طاقت فرسا دیجیتال سفارشات

دایان کماندار می خواستم به رشد خود مواد غذایی به مدت طولانی قبل از شوهرش رستوران بسته شش ساله پسر مدرسه تعطیل شد و او مجبور شد به هیچ کس اجاره در مرکز شهر پیلاتیز استودیو. این COVID-19 همه گیر صرفا شتاب باغ او را در جدول زمانی. پس از اواسط ماه مارس ذوب برف های 40 ساله مادر دو gazed در خارج از در حیاط خلوت یک سایه اما عملی طرح در St. Catharines, Ont., و تصمیم. “با داشتن برخی از مواد غذایی اضافی در آینده در تابستان امسال برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب به جای نیاز به نگرانی در مورد پرداخت پول برای ما وعده غذایی بعدی” او نمیفهمد. بنابراین در یک صبح یکشنبه سرد او سوار به محلی کانادا تایر خرید دانه برای کاهو سالاد گوجه فرنگی و چغندر و کلم و شروع به کاشت این هفته با پسرش.

آرچر یکی از بسیاری از کانادایی ها نگران تبدیل به حیاط خود را برای راحتی مواد غذایی است. به عنوان ملی مستندات پاشیدند هرج و مرج اقتصادی کانادا باغ صنعت رونق گرفت به چندین بانک بذر در باغ مراکز شهری و کشاورزی سازمان گزارش های در ترافیک وب سایت و طاقت فرسا دیجیتال سفارشات. West Coast دانه های آلی بذر در مزرعه ای در بریتیش کلمبیا با ارسال نامه ای به مشتریان هشدار تاخیر به دلیل “قابل توجه افزایش تقاضا برای دانه ها و تجهیزات باغبانی.” در Maritimes, خانواده در حال اجرا هالیفاکس دانه متوجه یک روند مشابه است. “باغبانی, طبیعی, خود فاصله, فعالیت, می گوید:” علی Tregunno اجرا می شود که این شرکت شعبه در Saint John N. B. “ما در حال گرفتن از افرادی که هرگز به رشد مواد غذایی خود را پرسیدن” چه ساده ترین راه برای شروع؟’ ما در حال گرفتن این سوال در حال حاضر بیش از همیشه است.”

جزئیات: ‘من در خطر اگر قبول شدم کسی در شلوغ پیاده رو؟’ (و 11 دیگر coronavirus سوال)

این یک روند Arlene Hazzan سبز دیده می شود که برای یک دهه است. یازده سال پیش و پس از یادگیری در مورد تهدید قله نفت, او و همسرش را ترک صنعت فیلم تبدیل به خوراکی-باغ landscapers و ایجاد حیاط خلوت شهری مزرعه شرکت. از آن پس او را دیده وطنی مزارع جوانه از ابهام به جریان اصلی. پس از coronavirus شیوع او می گوید: ترافیک وب سایت خود را تا دو برابر, با جدید و مشتریان موجود ابراز نگرانی کنترل کیفیت در سوپر مارکت ها.

Hazzan سبز تقسیم موج به دو گروه دارا و ندار. در حالی که گروه دوم شامل جوامع به حاشیه رانده شده که ثبات مواد غذایی چندروزه حتی قبل از این بیماری همه گیر از “دارا” کسانی هستند که شغل لزوما تهدید و کسی که مزرعه متری خود به عنوان یک سرگرمی به آموزش (و صرف زمان با) فرزندان خود را و یا به سادگی از آنجا که آنها می توانند. میراندا سیاه, که با این نسخهها کار در یک مرکز شهر تورنتو مجله و زندگی در طبقه دوم از یک خانه اجاره می افتد به این دسته است. با صاحبخانه او را برکت و همکاری او به طبقه پایین همسایگان او و شریک زندگی خود را صرف چند روز در ماه مارس کشیدن تا خاکستر-بلوک های پاسیو در اموال و حفر 100 متر مربع.-پا باغ را در خود جا. “قطعا وجود دارد بیشتر از یک نیاز برای امنیت غذایی در این زمان سیاه و سفید” می گوید و اشاره کرد که گروه های به حاشیه رانده شده خواهد بود و در سخت ترین ضربه کمبود مواد غذایی و افزایش هزینه های. “از بین بردن خودمان را از داشتن برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی به طوری که اغلب از آن حذف خواهد شد برخی از استرس از سیستم است.”

اما بسیاری از کانادایی ها احتمالا نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد کمبود مواد غذایی. در مارس 20, دولت فدرال اعلام کرد سفر خود را از محدودیت های اعمال را به ضروری کسب و کار از جمله مواد غذایی, حمل و نقل, و نه به کارگران فصلی کشاورزی که کاسته ترس در میان کشاورزان کانادایی که تکیه بر کارگران مهاجر. (همه کارگران موقت خارجی را هنوز به خود منزوی برای 14 روز پس از ورود به کشور اما هنوز روشن نیست که آیا این باعث خواهد شد قابل توجهی به تاخیر می اندازد.)

به اشتراک گذاری: به ما بگویید آنچه زندگی است مانند شما خود در انزوا

“ما در حال رفتن به دسترسی به مواد غذایی بدون مشکل اما آن را نمی توان کامل می گوید:” Sylvain Charlebois مدیر کشاورزی-مواد غذایی آنالیز آزمایشگاه در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس که مطالعات تامین مواد غذایی و مدیریت. در یک دمای فروشگاه مواد غذایی, او می گوید, کانادایی گاهی اوقات ممکن است متوجه کمبود برخی اقلام مانند آرد و تخم مرغ که در حال حاضر شده است با عجله scooped تا با اضطراب خریداران. تازه تولید است که نمی تواند احتکار ممکن است در افزایش قیمت, او می گوید: اما این که با توجه به یک دلار کانادا ساخته با کاهش قیمت نفت و اتفاقا به پایان رسیده و نفت قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه: “به همین دلیل دلار کانادا بسیار ضعیف است. آن را تا به چیزی برای انجام با COVID-19.”

هنوز Charlebois درک می کند که چرا مردم را در پیدا کردن آسایش در پشت حیاط خود را. او در یک مزرعه بزرگ شد, برداشت, ذرت و چغندر در هر سال است. “رشد یک باغ را به شما احساس خوب و به شما احساس کنترل است که ارزش زیادی,” او می گوید.

آن را قطعا واقعی برای کماندار. صرف یک ساعت در هر روز در باغ خود را ثابت کرده است یک استراحت از استرس بالا بردن دو پسر جوان با هیچ درآمد پایدار است. او حتی شروع به نگه داشتن چشم خود را باز برای علف های هرز او می تواند علوفه. “دانستن من قادر به رشد بیشتر و بیشتر تجربه—این ساختمان نسبت به مواد غذایی بیشتر-آینده امن برای خانواده من,” او می گوید: “و این احساس خوبی است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک محل به رشد است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de