‘برخی از جوامع این کمی نانوشته تابلوهای تبلیغاتی’: Mt. خوشایند ساکنان به یاد داشته باشید گذشته پیام در سنگ

6 دقیقه پیش

پایین پیچ در پیچ Kecksburg جاده در Mt. دلپذیر شهرستان نشسته یک سنگ که سال ها است در یک نقطه از تشویق و گاهی اوقات بی حرمتی — پیام.

بیرون زده در کنار جاده سنگ خاکستری است رنگ آبی را با حروف سفید در حال حاضر در حال خواندن “سالم ماندن” مرجع coronavirus بیماری همه گیر. رنگ های دیگر قله از طریق آبی با سر اشاره کردن به گذشته پیام های نوشته شده وجود دارد.

“برخی از جوامع این کمی نانوشته بیلبوردهای” گفت: Britton Crum, 36, از گرینزبورگ. “آنها اصلا به خرید و فروش و پرداخت می شود. گاهی اوقات آنها فقط راه آهن trestles یا یک سنگ در کنار جاده. تا زمانی که این پیام یکی از مثبت یا نشاط و امید من کاملا برای آن است.”

با توجه به Crum که رانده گذشته آن را برای 30 سال در حالی که در راه خود را به هفت چشمه کوه رفت و آمد مکرر در Somerset County, سنگ است حاوی پیام صلح و انواع نمادها از جمله کسانی که از گروه راک لد زپلین.

جان Puskar, 39, Mt. خوشایند افزود: “این سخنان در سنگ است که از وطن به وقایع کنونی به ورزش به کسی که صداقت عشق خود را به کسی.”

او به خاطر ادای احترام به سابق دزدان دریایی مرکز fielder اندرو McCutchen که نوشته شده بود بر روی سنگ زمانی که او معامله شد در سال 2018 است.

ناگفته تصمیم به تغییر پیام Crum گفت: می آید در قالب یک رنگ جامد رنگ بیش از کلمات قبلی و یا علامت. در فرصتی چیزی توهین آمیز نوشته شده است “آن پوشش داده می شود تا در روز بعد و یا پس” Puskar گفت و اشاره کرد که آن مکان از راه دور باعث می شود آن را دشوار برای مقامات شهرستان برای نظارت بر.

در طول سال ها مقامات را مورد بررسی قرار خرابکاری در شهرداری های محلی و پارک دولت های اخیر در Ohiopyle پارک دولت در شهرستان فایتی.

خرابکاری در فوریه اسپری نقاشی دیواری بر روی صدها پا از ماسه سنگ در امتداد Youghiogheny رودخانه در پارک, پوشش صدها پا از ماسه سنگ بستر در Ferncliff طرف اصلی منطقه آبشار. پاکسازی شد و انتظار می رود به یک هفته برای تکمیل.

“این گروه اجازه نمی defacing از سنگ و یا سنگ outcroppings در هر نقطه در حالت پارک یا جنگل زمین بدون در نظر گرفتن پیام و یا چگونه ‘هنری’ ممکن است” تری بردی از وزارت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی گفت: در یک ایمیل به Tribune-Review. “یک نفر را هنر می تواند به عنوان نقاشی های دیواری, دیگر, به ویژه هنگامی که دومی بازديد طبیعی منطقه برای دیدن چشم انداز عاری از هر گونه نشانه ای از انسان است.”

Mt. لذت بخش, سنگ, با این حال بخشی از شهرستان فرهنگ برای سال Puskar گفت. هر دو Puskar و Crum نگاه برای پیام های جدید در هر زمان آنها را درایو گذشته است.

“من امیدوارم که این شهرستان دریافت نمی کند جرم آن به دلیل آن بوده است وجود دارد برای سنین و من نفرت را به دیدن این سنت به پایان رسیده” Crum گفت. “من فکر می کنم این نوع از سرگرم کننده است و شما هرگز نمی دانید چه شما در حال رفتن به زمانی که شما درایو گذشته است.”

مگان Tomasic یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مگان در 724-850-1203, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im