برخی از کشورها prise باز کردن ویروس مستندات

از کشورهای ایتالیا به نیوزیلند در حال کاهش coronavirus مستندات, اما, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون و دیگر رهبران آن می گویند خیلی زود به آرامش محدودیت در سازمان ملل.

نزدیک به سه میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در سراسر جهان و 205,948 فوت کرده اند با توجه به رویترز شمارش رسمی آمار و ارقام.

اما بسیاری از کشورها به دنبال سهولت مستندات به عنوان نرخ عفونت های پاییز و ترس از اقتصادی خراب کردن افزایش است.

با فعالیت های اقتصادی از مغازه ها و کافه ها به کارخانه ها و گردشگری به شدت محدود طولانی مدت رکود پیش بینی می شود برای بسیاری از کشورها است.

اما با هیچ واکسن در عین حال برای coronavirus رهبران آگاه موج دوم عفونت می تواند رفت و برگشت بیش از کشورهای خود را فقط به عنوان زندگی می شود به برخی از نوع طبیعی است.

ایتالیا که جهان دوم بالاترین نرخ coronavirus مرگ و میر در بیش از 26,000 اجازه خواهد داد که کارخانه ها و سایت های ساختمان به بازگشایی از آوریل 4 و اجازه محدود خانواده بازدیدکننده داشته است به عنوان آن را آماده یک صحنه برای پایان دادن به طولانی ترین در اروپا coronavirus مستند, نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در روز یکشنبه.

ایتالیا است که به دنبال به جلو به مرحله دوم بحران است که در آن از آن خواهد شد تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد بدون تحریک موج جدیدی از عفونت.

زلاند نو خواهد بود قادر به رفتن به ماهیگیری, گشت و گذار, شکار و پیاده روی این هفته برای اولین بار در بیش از یک ماه آن را به عنوان شروع به سهولت راه خود را از یکی از دقیقترین مستندات در جهان است.

حدود 400000 نفر را به بازگشت به کار پس از این کشور تغییرات آن هشدار سطح پایین درجه یک در نیمه شب روز دوشنبه اما مغازه ها و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند.

در نروژ کودکان مدرسه از اول تا چهارم نمرات بازگشت به مدارس برای اولین بار از اواسط ماه مارس در حالی که طیف وسیعی از کسب و کارهای کوچک از جمله آرایشگری اجازه داده شد برای باز کردن.

آلمان و وزیر اقتصاد خواست آن 16 متحده روز دوشنبه برای بازگشایی به آرامی. به عنوان تعدادی از عفونت های جدید کاهش یافته است بسیاری از کسب و کار مانند فروشگاه های کوچک و یا نمایندگی خودرو شده اند مجاز به بازگشایی و, برخی از دانش آموزان در حال بازگشت به مدارس.

در اسپانیا یکی از بدترین ضربه کشورها, کودکان بیرون رفت و در روز یکشنبه در حال ظهور از خانه های خود را برای اولین بار پس از شش هفته از زندگی زیر یک اروپا دقیقترین coronavirus مستندات.

اسرائیل روز یکشنبه مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی و گفت که با توجه به اجازه بازگشت کودکان به مدرسه است.

کرواسی در روز دوشنبه آغاز شد کاهش محدودیت امکان کوچکتر مغازه های کتابخانه ها و موزه ها به بازگشایی شده است.

بریتانیا بوریس جانسون گفت که او را درک نگرانی های کسب و کار و مشورت با احزاب مخالف – اما او روشن ساخته است که وجود دارد به هیچ سویفت بلند کردن اجسام از مستند.

“اگر ما می تواند نشان دهد همان روح وحدت و عزم و اراده به همه ما نشان داده شده در شش هفته گذشته پس از آن من مطلقا هیچ شکی نیست که ما آن را ضرب و شتم” او گفت:.

در ایالات متحده آمریکا است که ثبت جهانی بالاترین عفونت و مرگ عوارض منتقدان را متهم به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از مخلوط و گیج کننده پیام در coronavirus به عنوان ایالت bickered با کاخ سفید بر سر نحوه رسیدگی به شیوع و زمانی که به بازگشایی اقتصاد است.

گرجستان اوکلاهما و چندین ایالت دیگر در زمان مراحل آزمایشی در شروع مجدد کسب و کار در روز جمعه با وجود مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن و کارشناسان پزشکی.

چین در شهر ووهان که در آن ویروس سرچشمه در ماه دسامبر در حال حاضر هیچ باقی مانده موارد آن در بیمارستان و سلامتی مقام گفت. این شهر هنوز تست ساکنان به طور منظم با وجود آرامش خود را مستند.

در اصل منتشر شده که برخی از کشورها prise باز کردن ویروس مستندات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im