سامرویل رستوران می توانید در حال حاضر فروش مواد غذایی در طول coronavirus

نیاز به مواد غذایی است اما به دنبال جلوگیری از جمعیت در طول coronavirus? سر خود را به محلی سامرویل رستوران.

سامرویل شهردار یوسف Curtatone است که اجازه می دهد رستوران ها و کافه ها به فروش مواد غذایی در شهر coronavirus مربوط به وضعیت اضطراری.

“بسیاری از رستوران های محلی در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر, اما در همان زمان, فروشگاه های مواد غذایی در حال دیدن خود را تامین خطوط مختل و مشتریان هستند و طبعا نگران بودن در اطراف جمعیت در فروشگاه های” Curtatone در بیانیه ای گفت.

“رستوران ها اجازه می دهد به فروش اقلام مواد غذایی آدرس همه این مسائل — آن را می دهد ساکنان گزینه های بیشتر وقتی که می آید به خرید مواد غذایی را فراهم می کند یک جریان درآمد جدید برای رستوران ها و طول می کشد برخی از فشار فروشگاه های مواد غذایی می دهد و آنها هم به restock,” او اضافه شده است.

ارل آشپزخانه و نوار فروش بسته های مواد غذایی در آن مجمع ردیف محل در سامرویل و پشت آن خلیج محل در بوستون با جعبه اعم از پروتئین به محصولات لبنی به شربت خانه اقلام است.

“با فروشگاه های مواد غذایی با داشتن خطوط در حال حاضر و در حال اجرا از موارد هر کس می خواهد و به خصوص دو هفته گذشته فشار به فاصله اجتماعی و بیرون رفتن ما در حال تلاش برای آن را آسان تر برای همه” گفت: لین مک دونالد, رستوران های زنجیره ای مدیر منطقه ای.

همراه با قبل از انتخاب بسته ارل است که اجازه می دهد مشتریان به منظور آیتم های منحصر به فرد مانند یک دلار برای یک رول کاغذ توالت — و در حال حاضر ارائه صبحانه کیت با تمام مواد تشکیل دهنده و جهت نیاز مردم به وعده های غذایی در خانه.

“ما فقط در تلاش برای کمک به جامعه در بهترین راه ما می توانیم” مک دونالد گفت. “هر کس ضربه خورده است فقط به عنوان سخت به عنوان ما آن را به چالش کشیدن برای اطمینان حاصل کنید. ما می خواهیم به زندگی را ساده تر برای مهمانان ما و ما می خواهیم واقعا به افزایش فروش ما از مواد غذایی ما بنابراین ما می تواند بیشتر ساعتی کارکنان است.”

بن Ewen-Campen سامرویل بخش 3 شهرستان عضو شورا در بیانیه ای گفت: این ابتکار عمل “کمک خواهد کرد که پشتیبانی از هر دو محلی و تولید کنندگان مواد غذایی و رستوران های محلی و ارائه فرصت های بیشتر برای مردم را به انتخاب کنید تا مواد غذایی تازه و دور از جمعیت.”

باب لوز جمهور ماساچوست انجمن رستوران به نام حرکت “یک ایده بزرگ” که از گروه خود امیدوار خواهد بود گسترش یافته در بوستون و در سراسر دولت است.

این سامرویل ارائه وب سایت به روز خواهد شد در هفته آینده برای شروع مثال آن موسسات در حال ارائه خدمات مواد غذایی. کسب و کار که قبلا فروخته اقلام مواد غذایی باید به ارائه ایمنی و عملیات طرح به این شهرستان به منظور شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de