2 دقیقه پیش

در یک تا پنج شنبه صبح قبل از اینکه آفتاب بالا آمد حدود یک دوجین از مایک Osenkowski دوستان جمع آوری شده در لژیون آمریکایی سالن که خانه پست 982 در وحدت است.

تنها چند ساعت پس از نوار بسته بچه ها مثل دیو O’Barto و پاتریک “خرگوش” کوین اعضای پسران لژیون آمریکایی به ریاست به آشپزخانه. آنها روشن چراغ, قرار, قهوه, گرم کردن ماهی تابه و شروع به مخلوط کردن خمیر کلوچه و باز کردن بسته بندی و تخم مرغ و سوسیس و سیب زمینی. در یک زمان کوتاه آنها شروع به پر کردن جدول بوفه که خوراک نمرات از دوستان و همسایه ها که به انتظارنشسته بودند تا به قار قار کردن $6 یک سر و همچنین دامپزشکان که در غذا خوردن به صورت رایگان.

مایک افتخار شده اند.

او ممکن است گرفته اند موضوع را با دوستان خود تصمیم به برچسب این رویداد مایکل Osenkowski یادبود جانبازان صبحانه بوفه. اما او می توانست خوشحال به آنها را ببینید و با هم کار کردن و داشتن یک زمان خوب در جامعه او را دوست داشت.

او خواهر دوقلو, مریم Stauffer از گرینزبورگ گفت: او برادر عاشق لژیون, خارج از منزل بزرگ و بسیاری از دوستان است.

Osenkowski شد 58 هنگامی که او درگذشت در مارس 2018 از سرطان است.

اما بیش از ده سال زودتر Osenkowski, کوین و دوستان خود کمک کرد راه اندازی American Legion Post 982 را Sons of the American Legion یا SAL برنامه. خود را SAL فصل است که تعداد 160 اعضا و همچنین شش junior member شامل مردان— بسیاری از در حال حاضر در 40s, 50s و 60s— که پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ تا به حال در ارتش خدمت کرده است و واجد شرایط برای عضویت در لژیون.

اعضای SAL متعهد به حمایت از سازمان خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ — اعضای نسل ساخته شده است که امریکا بزرگ زمانی که آنها گزارش شده به خدمت در ارتش خود را — ساخته شده در این جامعه روستایی در حومه لتروب.

“این یکی از احساسات خود را” Stauffer گفت: او به عنوان نوشیدنی ریخت و استقبال دوستان و همسایگان به صبحانه بوفه.

مانند او در اواخر دوقلو برادر Stauffer متعهد به سازمان است. او رئيس جمهور از کمکی.

آنها را نگه دارید و یکی دیگر از صبحانه بعد از این بهار.

دامپزشکان مانند Al ناگل یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و عضو لژیون قدردانی تلاش های خود را.

ناگل 76 و همسرش, حاشیه که در حال جشن 55 سال از ازدواج پیوست, دو, دیگر, دو فاک, دیرین دوستان از ایشان برای صبحانه در لژیون سالن.

آنها خندید مباهات است که سه زوج ازدواج 55 و 44 و 51 سال به ترتيب نشان دهنده بیش از 150 سال از سعادت wedded در میان آنها است.

خود را آسان رفاقت صحبت از سال های بسیاری از دوستی است.

هنگامی که در میان اعضای جوان لژیون Nagel و دوستان خود را در حال حاضر تا هسته از پست 294 نفر عضو فعال دارد.

در منطقه ای که در آن خدمت باقی می ماند یک ارزش اصلی جامعه آنها امیدوار به شکستن 300 عضو خوانده شده را علامت به زودی.

“من عضو و من می توانم به صورت رایگان خوردن اما من پرداخت می شود. آنها از ما حمایت” گفت: Nagel که sported یک کمپین کلاه که گفت: از خدمات خود را در ویتنام است.

SAL اعضا مانند دیو O’Barto هستند خوشحال می شود بخشی از جامعه خود را.

“من این کار را برای دامپزشکان,” O’Barto گفت: حمل خالی بخار سینی عقب به آشپزخانه.

Deb Erdley یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Deb در 724-850-1209, [email protected] و یا از طریق توییتر .

2330561_web1_Al-Nagel,-of-Latrobe-joined-friends-for-the-Michael-Osenkowski-Memorial-Breakfast-Buffett-at-Unity-American-Legion-Post-982-Sunday,-Feb.-16

ویتنام دامپزشک Al ناگل از لتروب پیوست دوستان برای مایکل Osenkowski یادبود سربازان صبحانه بوفه در یکشنبه, فوریه. 16, 2020 در American Legion Post 982 در وحدت است.

2330561_web1_David-O-Barto,-of-Latrobe,-mans-the-griddle-at-Micahel-Osenkowksi-Memorial-Breakfast-Buffet-at-American-Legion-Post-982-in-Unity-Township-Sunday,-Feb.-16

Dave O’Barto یک عضو از فرزندان لژیون آمریکایی در وحدت پست 982 کار ماهی تابه برای مایکل Osenkowski یادبود سربازان صبحانه بافت در یکشنبه, فوریه. 16, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im