ببخشید ژاپن, ما قصد داریم در اینجا به جای

استرالیایی ها در حال فرار از ژاپن سفر در حمایت از نیوزیلند

کلر ساترلند

New Zealand is beginning to look like an even more perfect solution than usual.
نیوزیلند آغاز شده است به مانند یک حتی بیشتر راه حل کامل تر از حد معمول است.

برای استرالیایی ها spooked توسط coronavirus اما هنوز هم مشتاق برای یک تعطیلات بین المللی در این سال نیوزیلند آغاز شده است به مانند یک حتی بیشتر راه حل کامل تر از حد معمول است.

در عرض سه ساعت زمان پرواز از شرقی با متقابل مراقبت های بهداشتی توافقنامه پوشش بیمارستان به همراه تخفیف های بزرگ پرواز در ارائه از حامل به دنبال پر کردن جت معمولا بسته بندی شده با گردشگران اتصال از استرالیا این پیشنهاد جذاب.

“مشتریان در حال رفتن به گرفتن برخی از مسخره معاملات خوب در پروازهای سراسر Tasman,” Air New Zealand رئیس درآمد مامور مخفی والاس می گوید. “استرالیا و کیوی در حال رفتن به قادر به سر دور برای تعطیلات و یا برای دیدن خانواده و دوستان و یا انجام کسب و کار برای ارزان تر از یک شب اقامت در اکثر هتل ها.”

و آن را ممکن است صرفا روانی استفاده, اما این ایده که قرنطینه در کشور نزدیک به خانه است که تقریبا احساس می کند مانند دیگر دولت استرالیا است که به نوعی کمتر چشم انداز ناامید کننده ای از وضعیت مشابه در یک سرزمین خارجی است. تا کنون نیوزیلند تنها تعداد انگشت شماری از موارد گزارش شده از coronavirus.

همچنین ببینید: اشتباه هر دلار استرالیا در NZ

همچنین ببینید: قراضه خود را در سال 2020 bucket list, نیوزیلند, شماره 1

امیلی Foy, مالک و مدیر کل اسکی متخصص آژانس Snowscene عضو Helloworld سفر می گوید او در حال حاضر دیده می شود مشتریان خود را تعویض سالانه اسکی (در آن زمان) از ژاپن به نیوزیلند.

در حالی که آن باقی مانده است دیده می شود چگونه coronavirus بحران آشکار امیلی مشتریان “می خواهم به تصمیم گیری و نگه دارید و از دست پرنده در اوایل معاملات,” او می گوید.

چه کیوی اسکی ممکن است فاقد خارجی فرهنگ استرالیا را بیشتر می سازد تا برای در انواع تجارب و قیمت.

“برابری با دلار معنی است که شما دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود” امیلی می گوید. “و آنچه که شما می توانید با به دست آوردن NZ است heli اسکی است که واقعا منحصر به فرد و تجربه چیزی است که ما می توانید به ما سفرهای اسکی. مردم آن را می دهد که زانو پودر.”

استرالیا در حال تعویض سالانه خود را اسکی (در آن زمان) از ژاپن به نیوزیلند. تصویر: گردشگری نیوزلند

همچنین منحصر به فرد به نیوزیلند واقع اسکی انجام می شود از استراحتگاه و یا اسکی روستاها. در حالی که ممکن است آن را فاقد آن برای کسانی که فقط می خواهید یک اسکی-از-را-مقابل درب تجربه استفاده یک زمستان نیوزیلند سفر نیست فقط برای اسکی بازان و مرزها. امیلی فقط رزرو 40th birthday party اسکی برای 10 آمپول که heli اسکی در حالی که بچه ها و غیر اسکی بازان در گروه یک مزرعه را تجربه کنند.

“با نیوزیلند این راه بیش از فقط اسکی بازی” امیلی می گوید. “وجود دارد Shotover jetboat, خیال پرستی, haka, نشان می دهد, طبیعی, مامان استخر, منظره هلیکوپتر سواری با برف فرود – بسیاری از دیگر فعالیت های خارج از اسکی. پیدا کنیم و اگر ما مشتریان کتاب هفت شب سفر را به طور کلی شامل سه تا چهار روز از اسکی و بقیه انجام چیزهای دیگر.”

که تمایلات تکرار گردشگری نیوزیلند مدیر کل استرالیا اندرو Waddel. “واقعا وجود دارد بسیار در ارائه در نیوزیلند و تعطیلات زمستانی این قاعده مستثنی نیست. با اقامت در شهر و روستاهای کوهستانی اطراف اسکی زمینه شما می توانید در اوایل اجرا می شود در کوه در صبح لذت بردن از ناهار در یک تاکستان و بالا تا بقیه روز را با طیف وسیعی از ماجراهای زمستان از jetboating به داغ استخر,” او می گوید. “ما می دانیم استرالیایی واقعا دوست دارم بهترین اسکی و انتخاب به تجربه خیلی بیشتر است.”

A couple kayaking on the Abel Tasman
چه کیوی اسکی ممکن است فاقد خارجی فرهنگ استرالیا را بیشتر می سازد تا برای در انواع تجارب و قیمت.

جدید به NZ زمینه این سال ها یک تعداد انگشت شماری از آسانسور از جمله آسمان Waka در Mt Ruapehu – جدید گوندولا که از پارک ماشین به قله کوه ییلاقی در شش دقیقه شب اسکی جلسات گنجانده شده در یک سال 2020 season pass در Whakapapa جدید شش نفره chairlift در Remarkables اجازه دسترسی به زمین پارک از پایه ساختمان و جدید هشت نفره گوندولا کابین در Coronet قله را بیان chairlift.

Cardrona خواهد شد خوش آمدید اروپا زمستان جشنواره Snowboxx به نیوزیلند برای اولین بار. این هفته سپتامبر رویداد را شامل باند, دی جی ها و احزاب است.

“Off-piste و apres ski واقعی تمرکز – آن را در مورد کامل تعطیلات زمستانی با اسکی در قلب تجربه” اندرو می گوید.

و همچنین استفاده از این واقعیت نیوزیلند نیست افزایش قیمت در طول اوج فصل است.

Earlybird ویژه – که امیلی می گوید همیشه از فروش – با ارزش-اضافه مانند آسانسور و استخدام تخفیف و فوق العاده تجارب در دسترس هستند تا مارس 30.

همچنین نگاه کنید به:

• 6 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد نیوزیلند

• مسابقه: جایی که در نیوزیلند باید من بعدی ؟

• خودی’ راهنمای نیوزیلند بهترین اسکی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>