5 دقیقه پیش

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس جدید در روز پنج شنبه در حالی که شهردار از جنوب شرقی شهرستان خواست آن 2.5 میلیون نفر به ماندن در داخل به عنوان عفونت های مرتبط به یک کلیسای جماعت مشخصی.

مرگ نهم بود تایید شده از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است. دیگر مرگ و میر رخ داده در فرانسه و هنگ کنگ و ژاپن و فیلیپین و تایوان است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: کره جنوبی مرد معتقد بود حدود 63 سال از درگذشت در بیمارستان در روز چهارشنبه و پس از مرگ آزمایش مثبت برای ویروس. مقامات گفت که او در بیمارستان بستری شده بود با توجه به اسکیزوفرنی برای یک دوره طولانی و به تازگی دچار ذات الریه علائم.

این مرکز همچنین تایید 22 موارد اضافی از ویروس بالا بردن مجموع در کره جنوبی به 104.

بیست و یکی از این موارد جدید در داخل و اطراف شهر دائگو که در آن شهردار خواست شهروندان در اوایل روز شنبه به ماندن در خانه و پوشیدن ماسک حتی اگر در داخل خانه ممکن است.

در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری شهردار Kwon Young-jin ابراز ترس است که افزایش عفونت در منطقه خواهد شد به زودی پایمال شهر سلامت سیستم و خواستار کمک فوری از دولت مرکزی است.

“ملی قرنطینه تلاش است که در حال حاضر متمرکز بر مسدود کردن ورود ویروس (از چین) و ناشی گسترش آن ناکافی برای جلوگیری از بیماری از گردش در جوامع محلی” Kwon گفت.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 49 73 بیماران جدید را تایید کرد در این شهر را منطقه در دو روز گذشته رفت و به خدمات در Daegu کلیسا حضور داشتند قبلا تایید ویروس بیمار و یا تماس با او در جای دیگر. که بیمار است کره جنوبی در اوایل 60s است که هیچ های اخیر رکورد از سفر خارج از کشور به گفته مقامات مرکز. او آزمایش مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه.

مرکز مدیر Jung Eun-kyeong به خبرنگاران گفت که هنوز مشخص نیست که آیا او یک “سوپر پخش” بیماری و یا صرفا اولین بیمار شناسایی شده در این منطقه است. یونگ گفت مقامات غربالگری برخی از 1000 نفر که با حضور خدمات در Shincheonji کلیسای عیسی با زن در فوریه. 9 Feb. 16 و قرار دادن آنها در زیر خانه انزوا.

این کلیسا که ادعا می کند در حدود 200 ، 000 پیروان در کره جنوبی گفت: این بسته تمام آن 74 پناهگاه در سراسر کشور گفت: پیروان به جای تماشای آن عبادت خدمات در یوتیوب. آن را در بیانیه ای گفت که مقامات بهداشت بودند و ضد عفونی آن کلیسا در تعجب شدند و ردیابی این زن در تماس با ما. به Daegu کلیسا حدود 8,000 پیروان.

آن گفت: مقامات کلیسا توصیه کرده اند که پیروان از اواخر ژانویه به ماندن در خانه اگر آنها تا به حال به تازگی از سفر خارج از کشور بودند و یا تجربه حتی خفیف علائم سرد مانند. اما زن به عهده گرفت او تا به حال یک سرماخوردگی و نگهداری از آمدن به کلیسا به دلیل او تا به حال سفر در خارج از کشور, کلیسا, مقامات گفت.

“ما فکر می کنیم آن را عمیقا تاسف … باعث نگرانی را به جامعه محلی” بیانیه ای گفت:.

Shincheonji که ترجمه را به عنوان “آسمان جدید و زمین جدید” یک بحث جدید جنبش مذهبی تاسیس در سال 1984 توسط Lee Man-hee. کلیسا او را به عنوان یک فرشته از عیسی فرستاده شده به شهادت در مورد برآورده نبوت از کتاب وحی است.

انفجار عفونت در Daegu و همسایه منطقه و همچنین برخی از موارد جدید در سئول شهری که در آن منابع عفونت هستند و نامشخص مطرح شده است که نگرانی مقامات بهداشتی در حال از دست دادن آهنگ از این ویروس به عنوان آن را به طور گسترده تر در کشور است.

Kwon صحبت کرد و در مدت کوتاهی قبل از دولت کره جنوبی اذعان کرد برای اولین بار است که این کشور بود شروع به دیدن “جامعه انتقال” از بیماری, البته در “دامنه محدود.”

“ما در حال دیدن عفونت در برخی از مناطق سئول و تعجب که در آن دشوار است برای تایید علت و یا مسیرهای عفونت” معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت:, و اضافه کرد که دولت نیاز به تغییر آن قرنطینه استراتژی است که با تمرکز بر ردیابی تماس با ما.

در یک مکالمه تلفنی با Kwon بعد پنج شنبه رئیس جمهور مون جائه-در گفت دولت مرکزی را ارائه تمام کمک در دسترس برای کمک به Daegu مبارزه با ویروس با توجه به ریاست جمهوری خانه آبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de