توسط:
پنج شنبه, فوریه 6 2020 | 10:40 PM
شماره 5 پارک در جنوب عقاب دختران تیم بسکتبال وارد 2019-20 فصل به عنوان دفاع از بخش 2-3A قهرمانان اما نه بدون مانع.

برای شروع آنها فارغ التحصیل شد و یک تعداد انگشت شماری از تاثیرگذار سالمندان از جمله Maura Huwalt کسیدی Zandier و Charlyn بلکبرن.

سپس سر مربی مارتی Matvey نقل مکان کرد و تبدیل به مربی Fox Chapel دختران.

قرار دادن گرت دلم دوباره که استخدام شد در ماه اوت به بیش از برنامه, و زن و شوهر که تنها با دو سالمندان که در این فهرست هستند. در بالا از آن چیزهایی تیم بسکتبال رو شروع دیر با توجه به موفقیت عقاب’ دختران تیم فوتبال.

این بازی تجربه سال گذشته در چوب جنگلی و در فوتبال پرداخت پنج شنبه شب هر چند که دلم دوباره تیم خود را به اتمام دفاع از آن بخش تاج شکست دادن شماره 4 ستون LaSalle, 46-40 برای برنده شدن در این عنوان دوباره.

آن را بدون سختی در طول بازی یا.

پارک جنوبی (14-7, 12-2) trailed 7-0 بازی را شروع و سپس اجازه 17-9 سه ماهه سوم آغاز شده است که 7-0 و 17-5 برای homestanding شورشیان (14-7, 11-3). یک 13-5 سه ماهه چهارم برای عقاب مهر و موم معامله.

“ما در نیمه اول در بازی اول در برابر آنها بیش از حد, بنابراین این بازی بسیار شبیه” گفت: دلم دوباره. “اما من به دختران قبل از بازی تفاوت برای ما این است که آنها هرگز متوقف پیشرفت و کار سخت, و ما قادر به حرکت گذشته بد سه ماهه سوم. این بازی تجربه این دختران کمک می کند تا ما فوق العاده و آن را پایین کشش.”

پس از شورشیان به ثمر رساند هفت امتیاز از سه ماهه سوم Del Re با استفاده از یک ایست و گفت: او فقط گفت: دختران به حل و فصل کردن.

“ما عجله. ما را وادار عکس و پرتاب می گذرد که نمی خواهید برای انجام هر چیزی برای ما” گفت: دلم دوباره. “که تفاوت بود امشب. ما قادر به حل و فصل کردن.”

بخشی از 13-5 سه ماهه چهارم شد برگزاری Seton LaSalle بدون هدف زمینه. تمام پنج امتیاز برای شورشیان آمد از خط پرتاب آزاد, سه نفر از مقامات ارشد سارا Merlina و دو از ارشد ونسا هادسون که به ثمر رساند تیم بالا و همسان بالا بازی با 14 امتیاز با وجود spraining مچ پا خود را در سه ماهه اول.

سال دوم سر مربی تیم اردن جایلز گفت: Hudson ریخت و قلب او را و همه چیز را بر روی زمین در این بازی که تیم او فقط تلاش خود را به نظر می رسد در چهارم.

“این یکی از سخت. آن رفت جلو و عقب و دوباره و ما می دانستیم که می آیند و آن را به سیم. ما نمی پایان آنچه که ما نیاز به پایان برساند” گفت: Giles. “ما معمولا شروع کند و آن را انتخاب کنید به طوری که شروع می شود در دو نیمه شد کمی تعجب آور است. ما شدن ما عکس. ما فقط نمی آنها را.”

جایلز ادامه داد: “ونسا بازی قلب او را. او نه یک کلمه می گویند ما پس از ضبط خود را تا مچ پا و اون قسمتی که جان من در مربیگری است. شما می خواهید خیلی بد برای آنها را به نفع خود از آن زمانی که آنها آن چیزهایی است.”

شش شورشیان به ثمر رساند در بازی با هادسون 14 که تنها دو رقمی خروجی.

جنوبی پارک دانشجوی سال دوم نورا Ozimek چراغ راه با 14 امتیاز در حالی که سالمندان دانیل DeProspo و تیلور Glowa ترکیب برای 22 امتیاز با 12 و 10 بود. Glowa ساخته شده بزرگ سه در وسط مراحل از سه ماهه چهارم به کمک فشار عقاب های پیش رو در حالی که DeProspo 3 به مدت 4 پایین کشش در خط پرتاب آزاد.

بزرگترین انجمن بازی بازی ممکن است زمانی که آن را یک اختیار داشتن مسابقه در دقیقه پایانی. Maddie گراهام یک دانشجوی سال اول pickpocketed یک شورشی در پایین پست در کمک به دفاع دادن اختیار به عقاب. آنها خود را افزایش سرب بر متعاقب آن سفر کردن کف.

به عنوان بخش دوم در یک ردیف برای عقاب است. آخرین بار آنها برنده متوالی تاج بود که در سه سال کشش از 2011-13.

با توجه به همه موانع خود تیم رو دلم دوباره شد آمدیم postgame.

“این به این معنی جهان است. من می دانم که آنها مشغول به کار ته خود را خاموش در سال گذشته و آنها را دوباره در این سال گفت:” دلم دوباره. “برای من به در آمده و یک روز برای آنها به آمار زمین در حال اجرا با یک مربی جدید … آنها چنین coachable گروه از بچه ها و آنها سزاوار این بازگشت به عقب بخش قهرمانان دستاورد شکی نیست.”

پارک جنوبی خواهد بود که اولین تیم از بخش 2-3A به کلاس 3A postseason در حالی که ستون LaSalle حل و فصل خواهد شد به صورت دوم.

شورشیان فصل به طور منظم است بیش از در حالی که پارک در جنوب بازی می کند در Southmoreland روز دوشنبه در nonconference اقدام به تخته سنگ.

برچسب ها: ستون, La Salle, South Park

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de