با شکوه ویکتوریایی, مستعمراتی و حتی هوش جدید ساخت و ساز هستند و نه دشوار است برای پیدا کردن در نیوتن با انگیزه خریداران املاک و مستغلات خوراکی خواص است که امکان استفاده از این شهر و مدرسه عالی.

اما به نوبه خود از قرن خانه در بیش از یک هکتار و نیم از مجموعه خیابان راه رفتن فاصله از نورد اساس چارلز رودخانه کشور ، وجود دارد تنها یکی از آن و شما آن را پیدا کنید در 432 ددهام سنت در نیوتن مرکز.

توسط همان صاحبان برای بیش از چهار دهه این 1890s ویکتوریا در یک خانه معشوق در محله و بعد از آن صاحبان را نه تنها آلاینده معنوی زمینه, بلکه آن را به همان اندازه بزرگ داخلی — بیش از 4400 متر مربع در سه طبقه.

در حالی که برخی از خریداران ممکن است بخواهید شروع به لوازم آرایشی و بهداشتی, به روز رسانی صفحه اصلی برخوردار است بی انتها دوره جزئیات مانند built-ins قالب تاج و wainscoting, paned ویندوز و پنجره صندلی بسیار از آن شما می توانید لذت بردن از زمین های خصوصی.

که در آن برخی از ویکتوریایی می تواند poky و زاویه ای هر اتاق — از اندازه ورودی سالن انتظار و اتاق نشیمن با شومینه به 7+ اتاق خواب — بخشنده است و راحت با سقف حتی در طبقه فوقانی. گرم, اتاق آفتاب / پاسیو و یک صبحانه قطعه زمین پیش امده در آشپزخانه به خوبی مناسب برای خانواده دنج زمان در حالی که از اتاق ناهار خوری رسمی و اسراف اتاق نشیمن را سرگرم کننده و میزبانی یک نسیم است.

خانواده ها با کودکان در سن مدرسه را دوست دارم ابتدایی مدرسه در این نزدیکی هست. خرید و ناهار خوری در نیوتن مرکز یا تپه شاه بلوط و یک شات سریع به بوستون چند قدرت پردازش دیگر از این مطلوب واقع شده خانه.

بی باک خریداران باید در نظر فرصت های بیشتر برای توسعه گسترده وسعت زمین به جریب. زمین به راحتی می تواند مناسب یکی دیگر از خانه های تک خانواده — ایده آل برای نگه داشتن چند نسل با هم و یا به عنوان یک سرمایه گذاری ملک.

نمایش در دسترس هستند تنها با وقت قبلی. فروش اقامت در بازار برای $2,899,000 است که به کار گرفته شده توسط Eda مایر با Coldwell Banker مسکونی کارگزاری 617-901-1535.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im