اسپانیا مرگبارترین روز: نیروهای مسلح به نام در آستانه موج بالاتر

یکی دیگر از 832 جدید مرگ و میر ثبت شد در روز شنبه – بالاترین تک-بعد پرش از زمان شروع این بیماری همه گیر – بالا بردن آن مرگ و میر به کمتر از 5700. آن تعداد از موارد نیز افزایش یافت و به حدود 72,000 در روز شنبه.

جزئیات بیشتر: دنبال مطلب coronavirus اخبار

بیش از 615,000 موارد COVID-19 در حال حاضر تایید شده است در سراسر جهان با 177 کشور تحت تاثیر قرار. بیش از 28700 نفر کشته شده اند.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش همه گیر زیر.

به روز رسانی زنده

انگلستان نیز گزارش داد که مرگبارترین روز تا کنون با یکی دیگر از 260 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

پرش هل انگلستان تلفات به 1019 با برخی از 17000 موارد تایید شده تا کنون.

در روز جمعه هر دو نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت مت, Hancock, آزمایش مثبت برای ویروس.

در روز شنبه کابینه خود را همکار اسکاتلندی, منشی, آلیستر جک نیز نشان داد او تا به حال توسعه یافته علائم خفیف و خود منزوی.

هند می گوید که در حال برنامه ریزی برای روشن کردن برخی از مربیان راه آهن به جداسازی بخش برای بیماران مبتلا به کروناویروس به عنوان مقامات تقلا برای آماده سازی این کشور زیرساخت های بهداشت و درمان برای یک انتظار افزایش موارد است.

نارندرا نخست وزیر پرسید: این کشور 1.3 میلیارد نفر در این هفته به ماندن در خانه به مدت سه هفته در جهان بزرگترین مستند به دنبال جلوگیری از گسترش این بیماری است.

هند شبکه قطارهای این کشور حیاتی بوده است idled. اما یک قطار مربی تبدیل شده به یک نمونه اولیه قرنطینه تسهیلات دولتی راه آهن هند در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

هند عظیم مسافری راه آهن سیستم را به توقف آمده است. عکس: AP /Ajit Solanki

هنگامی که آنها دریافت ترخیص این طرح برای هر یک از هند راه آهن مناطق به تبدیل 10 مربیان به این بخش هر هفته این شرکت اضافه شده است.

راه آهن هند دارای 16 زون با توجه به وب سایت خود را.

“راه آهن ارائه خواهد شد تمیز sanitised و بهداشتی و محیط اطراف برای بیماران به راحتی بازیابی” وزیر پیشین راه آهن Piyush Goyal توییتی.

او مشخص نکرد که چگونه بسیاری از مردم می تواند مراقبت برای هر مربی است.

هند تا کنون گزارش شده 873 تایید موارد از جمله 19 مرگ و میر.

-رویترز

تعداد coronavirus مورد تایید در سراسر جهان در حال حاضر رسیده بیش از 600,000.

آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 615,000 موارد گزارش شده در سراسر 177 کشور جهان و نزدیک به 29000 نفر کشته شده اند.

خبر خوب در مورد 136000 نفر بهبود یافته اند از diesease که برای اولین بار شناسایی شده در چین سه ماه پیش.

این کشور بدترین ضربه شامل ایالات متحده آمریکا (+104800 موارد) ایتالیا (86400+) چین (81900+) اسپانیا (72200+) و آلمان (53300+).

جهان بدترین ضربه دولت باقی مانده است هوبئی در چین با بیش از 67000 موارد گزارش شده وجود دارد. اما نیویورک نزدیک است با بیش از 46000 موارد تایید شده تا کنون.

سازمان ملل متحد می گوید 86 کارکنان در سراسر جهان آلوده شده اند coronavirus.

سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز گفت: بسیاری از بیماری کارکنان شد در اروپا اما نیز وجود دارد کارکنان در آفریقا و آسیا و خاورمیانه و ایالات متحده با این ویروس.

سعی کنید برای کاهش انتقال او گفت: اکثریت قریب به اتفاق کارکنان سازمان ملل متحد شد و در حال حاضر کار از خانه.

در مقر سازمان ملل در نیویورک که در آن یک روز عادی را ببینید کارکنان’ عبور را دامنگیر 11000 بار تعدادی از ابجو بد و کم مایه صبح روز جمعه بود در 140 آقای نواز گفت.

در ژنو گفت: تعدادی از کارکنان در دفتر سازمان ملل متحد کاهش یافته است و از حدود 4000 نفر در یک روز به طور منظم فقط حدود 70 روز پنج شنبه.

در وین بیش از 97 درصد از کارکنان سازمان ملل متحد در حال حاضر کار از راه دور و در آدیس آبابا, اتیوپی 99 درصد از پرسنل در خانه هستند.

-AP

اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus رسید بیش از 5600 در روز شنبه پس از یک رکورد 832 نفر در 24 ساعت و تعدادی از عفونت ها افزایش یافت و بیش از 72000 دولت گفت.

اسپانیا جهان دوم-بالاترین coronavirus مرگ و میر پس از ایتالیا با 5690 مرگ و میر.

تعداد موارد تایید شده اند شروع به پریدن کرد به 72248 به عنوان کشور حرکت می کند به طور قابل توجهی افزایش تست.

اگر چه اسپانیا آخرین آمار و ارقام حاکی از افزایش روزانه بیش از 8000 موارد میزان عفونت های جدید به نظر می رسد کاهش با مقامات گفت: این بیماری همه گیر به نظر می رسد نزدیک شدن به اوج خود.

اسپانیا جهان دوم-بالاترین coronavirus مرگ و میر پس از ایتالیا. عکس: AFP/Pierre-Philippe Marcou

مادرید باقی مانده بدترین ضربه منطقه با 2757 مرگ و میر و 21520 عفونت ترک بیمارستان ها و سردخانه ضعف و مقامات منطقه ای و کار برای باز کردن یک دوم سردخانه موقت در یک بلا استفاده ساختمان های عمومی در نزدیکی فرودگاه به خانه مرده است.

اولیه سایت باز شد هفته گذشته در سالن هاکی روی یخ در Palacio de Hielo (قصر یخ) مرکز خرید.

با undertakers همچنین ضعف دولت مجاز ارتش مشارکت در جمع آوری و حمل و نقل از بدن برای مدت زمان از حالت اضطراری.

آخرین آمار و ارقام آمد به اسپانیا مشخص شده دو هفته پس از اعمال بی سابقه ملی مستند که در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل آوریل 11.

پیشتر در روز شنبه اسپانیا دریافت تحویل 1.2 میلیون ماسک از چین برای سلامت کارگران و کسانی که در بخش حمل و نقل دولت گفت.

تحویل که وارد مادرید فرودگاه Barajas شامل برخی از 387,000 فولاد ماسک برای بهداشت و درمان پرسنل 75000 ماسک برای نیروهای امنیتی و بیش از 725,000 برای کسانی که در بخش حمل و نقل از رانندگان اتوبوس به بندر و فرودگاه کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که کار برای خدمات پستی.

– AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im