ویژه بازی های المپیک از, پنسیلوانیا, زمستان بازی ها, بازی بازگشت به هفت چشمه

18 دقیقه پیش

بیش از 350 ورزشکار از سراسر کشور خواهد بود در هفت چشمه کوه توچال شروع یکشنبه برای بازگشت از المپیک ویژه پنسیلوانیا بازی های زمستانی.

“این واقعا باور نکردنی گفت:” مایک Ermer غربی رقابت مدیر ویژه برای بازی های المپیک پنسیلوانیا است. “همه این ورزشکاران قطار در طول سال و آن را به آنها می دهد یک فرصت برای نشان دادن چه مقدار از آنها می توانید انجام دهید. من فکر می کنم بسیاری از مردم دست کم گرفتن ورزشکاران ما.”

ویژه بازی های المپیک است که یک سازمان برای ورزشکاران با جسمی یا معلولیت ذهنی.

پنسیلوانیا, زمستان بازی ویژگی های اسکی آلپاین, cross-country skiing, snowshoeing و اسنوبورد.

این رقابت های اسنوبورد است که این سال جدید . این بازی قبلا برجسته اسنوبورد نمایشگاه با جوایز برای شرکت کنندگان وجود دارد اما در حال حاضر به اندازه کافی رقبا برای یک رقابت تمام عیار.

“ما تا به حال برخی از داوطلبان که واقعا کار می کرد به رشد این ورزش پس از آن رسما انتقال به ظهور و آنها قادر خواهید بود برای به دست آوردن جوایز در حال حاضر” Ermer گفت.

هفت چشمه میزبان بازی پس 2015.

“این چنین یک رویداد الهام بخش” گفت: هفت چشمه سخنگوی کتی Buchan.

تمام مسابقات در حال رایگان برای تماشاگران اما بهترین راه برای شرکت است که برای حضور در مراسم افتتاحیه جمعه شب Ermer گفت.

یک آلپ اسکی باز صلیب کشور اسکی باز snowshoer و snowboarder خواهد همه را در یک مشعل-روشنایی رله برجسته همه چهار ورزش است.

مراسم افتتاحیه خواهد شد از ویژگی های زنده موسیقی و آتش بازی.

“این کاملا یک عینک است که ما را در در” Ermer گفت.

ورزشکاران را در یک باز در صفوف منظم و سازمان دهندگان امیدوارند برای بزرگ مردم در انتخابات از طرفداران و تماشاگران به خط مسیر خود را.

“بهترین چیزی است که ما می توانید انجام دهید این است که بیرون آمده و به تشویق آنها را در” بوکان گفت.

اسکی بازی, اسنوبورد و snowshoeing نسبتا تو رفتگی در دیوار های ورزشی در مقایسه با دیگر بازی های المپیک, حوادث Ermer گفت. برای بسیاری از شرکت کنندگان در این بازی ها ارائه یک فرصت برای دیدار با دوستان آنها دیده نمی شود برای مدت زمان طولانی.

“این یک تنگ-گروه گره تمام راه را از ایری به Chester county, آنها همه نوع می دانیم هر یک از دیگر” Ermer گفت.

ویژه بازی های المپیک است که یک سازمان بین المللی و کسانی که به خوبی در پنسیلوانیا بازی می تواند به رقابت در ملی یا مسابقات بین المللی با توجه به Ermer.

بین المللی سازمان در حال تقلا برای پیدا کردن یک میزبان جدید کشور برای آینده جهان, زمستان بازی ها, برنامه ریزی برای, فوریه. 2021 این سازمان اعلام کرد در ماه دسامبر. این بازی قرار بود برگزار شود در سوئد تا زمانی که بودجه توافق با دولت سوئد از طریق کاهش یافت.

پنسیلوانیا, زمستان بازی ها, بازی افتتاحیه شروع می شود 7 بعد از ظهر یکشنبه در هفت چشمه تسلیم اسکی و مسابقات برگزار خواهد شد و دوشنبه و سه شنبه. یک برنامه کامل از وقایع در دسترس است 7springs.com/events/special-olympics-winter-games.

Jacob Tierney یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با یعقوب در 724-836-6646, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر