hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

فردا ماه نو در برج حوت است که شانس برای تنظیم بادبان در یک سفر معنوی. این preroll حاضر خواهد بود به عنوان حیاتی به عنوان بسته بندی خوبی است برای سفر به دریا و یا فضا. فکر می کنم در مورد آنچه که شما ممکن است روبرو می شوند و چگونه شما می خواهم برای نشان دادن برای آن است. پیش بینی و قصد کمک خواهد کرد که شما به دست گرفتن قدرت مرموز از این چرخه است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). فضل است به عنوان مشکل دیگر بلند کردن اجسام سنگین. بدون نیاز به پمپ آهن و یا کشیدن یک تایر به قوی. به نظر می رسد بسیار کولر برای انجام کاری عادی با قدرت های بزرگ و وقار.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). هدیه فوق العاده همیشه نمی آیند پیچیده شده در کاغذ زیبا با تعظیم در بالا. به می دانم که شما در حال گرفتن چیزی خوب حتی زمانی که شاخص هستند و مخلوط این هنر و استعداد شما امروز.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما می توانید به نوبه خود یک فرد با ملاقات با آنها را که در لجباز “من به زیادی و در شما علاقه مند” است. از آنجا که شما در حال زحمت و احساس تجربی, شما نیز ممکن است به استراتژی امتحان کنید.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). سوالات را می توان نوع و یا آنها را می توان تهاجمی است. شما می دانید آنچه برای پاسخ به و چه برای جلوگیری از. از همه مهمتر شما می دانید چه به درخواست برای باز کردن درب.

لئو (جولای 23-Aug. 22). دقیقه شما احساس فشار شما می دانید که شما باید قدرت. چرا که آنها باید برای دفاع از خود را شبیه به این ؟ قدم به عقب. قبول فشار از هیچ کس.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). قبل از اینکه شما به فروشگاه بروید و یا ثبت نام برای یک کلاس و یا پرتاب پول در این شرایط در نظر بگیرید که شاید آنچه مورد نیاز است یکی دیگر از راه فکر کردن در مورد آنچه که در اینجا. دیگر چگونه شما می توانید آن را ببینید ؟

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). آن را آهسته و آرام است. ایمنی و رفاه خود را اولویت شماره 1. اجازه ندهید هیجان جدید مسئولیت مردم و شرایط تحت الشعاع آن است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). در هر مرحله از زندگی متفاوت است. چه نقش خوبی در یک نگاه نمی کند آنقدر بزرگ دیگر. مسائل وجود دارد از مقیاس و نور را در نظر بگیرید. کمک گرفتن همه چیز تنظیم. دیگر چشم بر چیزی که نمی تواند یک ایده بد است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). وجود دارد چیزهایی که شما باید اما دیگر نیاز و چیزهای دیگر که شما نیاز اما شما لازم نیست. از آن زمان به خلاص شدن از شر بیش از حد به اتاق را برای جدید.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). موقعیت های گاه به گاه کت و شلوار شما و شما درک چگونه شما می توانید کشف و توان خود را بدون فشار از نیاز به تظاهر و یا انجام.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). هر چند برخی از اعتراض خواهد کرد شما نمی مدیون کسی توجه شما. زیبا همه چیز اتفاق می افتد زمانی که شما توجه خود را فقط به عنوان شما می خواهید آن را بدون تعهد و یا احساس گناه.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). به عنوان زیبا مزین یا طلاکاری شده به عنوان یک اتاق ممکن است اگر شما نمی توانید زمانی که شما می خواهید به آن را هنوز هم در یک قفس. آن را یک روز به آزمون و محافظت از آزادی خود را.

امروز تولد (Feb. 22). شما کشف اسرار را در درون خود و دیگران است. دانستن اینکه چگونه همه چیز کار باعث می شود شما قوی تر در جهان است. شما را دوست دارم آنچه در آن احساس می کند مانند به رفتن به جایی که شما فقط خواب قبل از رفتن. رابطه رشد می کند بیشتر عزیز به شما. و این تیم ایجاد خواهد شد چیزهای جالب را با هم. سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد در ماه ژوئن. برج سنبله و قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 3, 22, 18, 9 و 44.

چگونه برای برنامه ریزی یک تاریخ توسط ماه (قسمت دوم): یک راه برای نگه داشتن زندگی شخصی خود را پیگیری با کیهانی جزر و مد است که به برنامه ریزی خود را در تاریخ توسط ماه. سرطان ماه می خواهم به شما یادآوری است که هیچ راه بهتری برای یادگیری در مورد مردم از تجربه آنها در زیستگاه طبیعی خود. خرچنگ ماه است, زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن خانه پخت و پز بازی شب یا فقط پایین کلید snuggling در مقابل تلویزیون است.

هیچ کسب و کار مانند کسب و کار شما را به طول لئو, ماه, است که ماه از سرگرمی و کسب و کار. هر کس بیشتر اهل تفریح و بازی, نمایشی, تئاتر, پرشور, احمق از خود را دارند. مطمئن شوید که بروید و به فیلم و یا نشان می دهد اگر شما می خواهید, اما آن را بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما در پیدا کردن یک راه برای قرار دادن خود را.

این برج سنبله ماه است که زمانی که شما دیدار در ورزشگاه Wholefoods ناهار خط و یا در خود همچنین لابی. همچنین زمانی که شما به احتمال زیاد برای دیدار با یک شریک است که نه تنها جالب است بلکه سالم برای قلب شما را درگیر با.

هنر می تواند تهدید آمیز است. اما اکثر مردم می دانند که آنچه آنها فکر می کنم که زیبا یا جالب یا سرد و ترازو ماه است ایده آل برای مصرف در این نوع از چیزی (با این حال آن را به شما رخ می دهد, آیا آن را در طبیعت و یا یک کارت فروشگاه یا نمایشگاه) با کسی که ممکن است آن را دوست دارم بیش از حد.

افراد مشهور پروفایل: Josh Groban است گفت: “آنچه که مردم در مورد من می دانم آنها می دانند که از طریق موسیقی است.” در واقع یکی از بهترین راه برای دریافت به دانستن یک ماهی است که از طریق موسیقی آنها را دوست دارم. برج حوت اتصال از طریق همدلی و lost-in-the-احساس لحظات. مشتری و زحل در برج میزان علامت مشارکت نشان می دهد یک استعداد برای انتخاب حمایت متحدان نشان می دهد در Groban مربی دیوید فاستر.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 23, 2020 10:42:36 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im