ورزشی-گرسنه ؟ به لیگ بیس بال کره ای (KBO) سعی کنید در ESPN

هفت هزار مایل دور کیم Hun-Gon صورت شکست به سمت راست-زمینه دیوار در سامسونگ شیرها’ ورزشگاه در کره جنوبی.

من لبخند زد.

رقابت!

من نمی دانم که چقدر من از دست رفته آن است. برای دیدن یک مرد رشد کرده است اجرا سر برای اولین بار به یک دیوار مانند Wile E. Coyote در حالی که تلاش برای جلوگیری از اضافی-پایه آمار از سابق کره ای سری MVP گیر یانگ Eui-Ji ترین رضایت بخش پزشکی از بهار آب و هوا نشان داد.

وجود واقعی تازگی به تماشای یک فرهنگ متفاوت بازی یک بازی ما خیلی با آن آشنا اما بازی آن را با یک سبک متفاوت است.

رویکرد ما به عنوان هشتمین هفته در خانه نشسته دور از ورزشگاه دور از زمینه های به دور از یخ و به دور از هر نقطه دیگری که میزبان رقابت های لیگ بیس بال کره ای در بر داشت خود را در نادر موقعیت به عنوان مرکز ورزشی جهان صبح روز سه شنبه.

در 1:30 p. m. و یا 2:30 p. m. به وقت محلی در کره جنوبی, هر کسی با ESPN کرده اید می تواند تنظیم در به تماشای سامسون شیرها در برابر NC Dinos در یک روز باز matchup.

من اعتراف من گارد تا چند نوبت در حالی که تعجب اگر آنها امن بودن در مورد کوروناویروس اما کره جنوبی همه چیز تحت کنترل گسترده تست و روزانه موارد جدید در تک رقمی و بازیکنان در حال تست برای درجه حرارت خود را قبل از اینکه مجاز در پارک.

شما ببینید یک آرنج دست انداز به جای بالا پنج. هیچ تف مجاز است. بازیکنان نمی پرش بر روی یکدیگر پس از بازگشت به ستاره شرق پس از یک اجرا خانه (اما آنها اولین دست انداز). و در حالی که مربیان داوران و اول و سوم-پایه مربیان پوشیدن ماسک تمام بازیکنان را با چهره خود را کشف.

به نظر می رسد به اندازه کافی امن و امیدوارم از آن باقی می ماند که راه. لیگ وعده داده است به تعطیل به مدت سه هفته اگر کسی تست مثبت است.

ورزشگاه بیشتر بود خالی است. طرفداران اجازه نداشتند. اما cheerleaders و طبل و کثافت شد.

وجود دارد جعلی جمعیت سر و صدا از طریق پمپاژ ورزشگاه (شما می توانید آن را به نرمی روی پخش) و این تغییر بر اساس شرایط بازی (با صدای بلند تشویق برای خانه اجرا می شود).

این بازی به خودی خود یک پیروزی 4-0 برای Dinos شد سرگرم کننده و منتقل به سرعت. آن را به پایان رسید در 2 ساعت و 45 دقیقه (هر چند آن را شایان ذکر است که یکی دیگر از KBO بازی بین SK Wyverns و Hanwha عقاب بود در 2 ساعت, 6 دقیقه, لیگ برتر).

شما نمی خواهید به اشتباه در زمینه محصول برای لیگ اصلی بیس بال, اما این خوب است. این KBO خود چیزی در جریان است.

Hitters آمد نوسانی و نوسانی سخت است. زمانی که آنها متصل آن صحنه به تماشای. آنها هیچ مشکل توصیف کار خود را. وجود خفاش flips.

نه آواز-Bum, a 30-year-old اسکات بوروس مشتری که ممکن است بازی در امریکا در سال آینده هنوز ایستاده بود در صفحه اصلی در حالی که پس از سرقت یک هومر دقت داخل راست-میدان قطب ناپاک. کمی بعد Mo Chang-min لعنتی یکی دیگر. در یک حرکت او به دنبال از طریق نوسان خود را راه اندازی شده توسط خفاش به سمت پایه سوم خط.

از تبادل ساده بود هیچ چیز بیش از حد پیچیده و همه بچه ها در سراسر منطقه به طور مداوم. هر چیزی در پایین-90s سریع برای این لیگ و چند بچه را دیدم که نوع گرما در این بازی است. وجود دارد برخی, بزرگ, حلقه شکستن توپ از کره کوزه و ویسکانسین متولد جلب Rucinski یک بار میامی مارلین تا به حال خیلی بیشتر سنتی, کشویی, یک تنگ بود که امضای خود را زمین.

اما برای من دفاع شد بیشتر سرگرم کننده به تماشای.

نه به خاطر آن فوق العاده بود — آن را فقط خوب در واقع — اما به دلیل این که شما یک دم از رقابت.

Hun-Gon شیرها حق fielder پرواز رفت و به دیوار تعقیب یک توپ پرواز (او آن را از دست رفته) Dinos چپ-صحرا نورد لی میونگ کی تا به حال به طور کامل گسترش برای یک جهش گرفتن در کنار سمت دیوار و Dinos’ پارک Sok-حداقل شبیه او شلیک 100-mph fastballs از پایه سوم.

در ضمن Eui-جی نشان داد لیگ انتشار در پشت صفحه عنوان او به ضرب گلوله کشته اقدام به سرقت از دوم.

این بچه ها تاکید شد. آنها بازی با شخصیت (یکی از Dinos بود که در مقایسه با مانی رامیرز توسط آموزنده مهمان در پخش, Daniel Kim). و بدون سر و صدای پس زمینه شما می توانید شنیدن این بازیکنان در مجموع واکنش نشان می دهند به نقش قابل توجه در زمان واقعی است.

آیا ما به ذکر خفاش منعکس?

همه چیز آسان بود به تماشا. و در حالی که آن را نمی ممکن است چیزی است که نگه می دارد توجه خود را برای 2 یا 3 ساعت آن را نیاز ندارد. صرف این واقعیت است که شما می توانید ترک آن را در پس زمینه (و یا اگر شما در 1:30 قبل از ضبط بازی و پرتاب آن را در شب) و شنیدن صداها از بت-در-تماس با توپ در یک دستکش شکارچی یا cleats کشویی به خاک آن همه احساس می کند مانند یک معجزه است.

و پخش کاملا watchable.

کارل Ravech و ادواردو پرز به نام بازی برای ESPN از خانه های خود را در حالی که تماشای یک مقام خوراک از KBO اما آنها در حفظ و گفتگو نور ارائه مقدار زیادی از قابل هضم اطلاعات در مورد لیگ باقی می ماند و سرمایه گذاری در هر نتیجه در سراسر. تنها سکسکه بود که آنها غالبا قطع هر یک از دیگر, اما بیایید امیدوار باشیم ESPN می تواند رفع صوتی تاخیر برای آینده پخش.

اگر شما دیر یا شما یک دستگاه ضبط به لیگ بیس بال کره ای امتحان کنید. شما نمی ممکن است بخواهید برای, اما هنگامی که شما ببینید چمن سبز و هیجان رقابت آن را سخت به آن را خاموش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im