سنت پاتریک سیارات با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

شانس از این روز سنت پاتریک است که توسط اداره زمین-ثبت نام قمری سه تایی از ماه و زهره. تاپیک تجاری مفهوم. آن را به یک روز عالی برای کسب و کار بسته شدن معاملات خرید و سنجش از فرصت های سرمایه گذاری عالی. سهام را از منابع و به لطف بخت و اقبال است که با سرنوشت در حال حاضر مورد علاقه شما.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما یک رئالیست یک با کیفیت عالی, هر چند نه همیشه ساده ترین را برای شما به عنوان آن را به شما شک خودتان را بیش از نفر بعدی. اگر شما باید شک خود را دنبال کنید تا برای استدلال خود را در یک راه بزرگ است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). نامناسب باعث ایجاد تاثیر اما نوع اشتباه. صرفه جویی در روز تاثیرگذار است اما سخت به دنبال. اشفتگی فکری موقتی در مورد چگونه شما ممکن است این نوع تفاوت که نفع خود را با هدف.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). فیلسوفان یونان باستان تعریف شده شور و احساسات بر اساس یک حس کاذب از واقعیت است. شاید اگر سازمان ملل در واقع تمام تمدن های ساخته شده در غلط حواس بنابراین اجازه ندهید که شما را متوقف.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). مدارس از ماهی و گله از پرندگان اغلب به عنوان یک رفتار تک موجود است. غریزه حیوانی به ورق را رو کردن با ذهن بسیار کهن است. مقاومت ممکن است اما نه چندان ارزشمند امروز.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما ایجاد لحظه rapport. در یک عمل کوانتومی هوش هیجانی شما پرش از طریق سال از گرفتن-to-know-شما بیم و هراس و زمین را در لحظات صمیمی آشنایی.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). موتور خود را قابل اجرا بر روی میل. به این هیجان زده در مورد یک نتیجه بالقوه نادر است برای شما و قطعا هیچ چیز به اخراج شود. سند حاضر در عکس و یا نوشتن.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). وجود دارد چیزی در مورد آبی که آرام روح, آیا, آن, آسمان, آب و یا گریه با صدای کسی که آواز می خواند از وجودی احساس وحشت و نگرانی.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). لمس پایه; تماس صفحه اصلی; بازگشت به ریشه های خود را. مقدار همان خواهد شد که آیا شما را در چک و یا نیست جز این که قلب خود را متفاوت خواهد بود. آن را تقویت شما را به نگه دارید تا با خود مردم است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). مدارک خود را بر روی کاغذ را کمی برای انجام با زندگی واقعی. احساس موفق است که یک ماده از ایجاد ارتباطات شخصی تفسیر از طریق حواس خود را نه فقط از طریق عقل خود را.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). یک هدف-محور زندگی ایده آل ممکن است, اما آن را نمی ثابت. شما همیشه باید آگاه باشید از هدف خود را. گاهی اوقات هدف خود را فقط به استراحت و بخشی از تار و پود وجود است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). خودتان را خوشحال. هنگامی که شما از آن لذت ببرید تا دیگران را در اطراف شما. شما ممکن است تعجب در مورد تفاوت شما می توانید خود را با نام تجاری خاص از شادی.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). روابط اجرا بر روی بیش از فقط عشق. مطمئن, عشق, مهم, اما پس گرفتن زباله و دیگر کسب و کار خانوادگی و مشترک حسن نیت ارائه میدهد.

امروز تولد (17 مارس). این خورشیدی سفر نشان دهنده یک تبانی از منافع است. حتی زمانی که شما در خدمت نیازهای خود را به شما اتفاق می افتد به فضل زندگی دیگران مانند آن ماموریت خود را. ویژه روابط بلند خواهد شد و اوج گرفتن روح خود را و هدف. شما در ساخت یک ایده خوب و بعد از آن پول نقد در آن است. اوت سفر خواهد بود به خصوص رویایی. برج سنبله و جوزا می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 4, 7, 48, 18 و 50.

نجوم سوال: “تعطیلات من به تازگی به عنوان خوانده شده که تنهایی ژنتیکی است. چه ؟ چگونه می تواند این باشد درست است ؟ من یک ماهی و من ژن ظاهرا…”

من یک دانشمند هر چند عقل سلیم مشاهدات من نشان می دهد که برخی از افراد نیاز بیشتر تماس انسان و تعامل شخصی بیش از دیگران است. کسانی هستند که به نظر می رسد به رشد در تنهایی و کسانی که نمی تواند ایستاده به تنهایی. البته تنهایی می تواند رخ دهد در تنهایی در یک جمعیت حتی در یک رابطه نزدیک. عمیق ترین نوع تنهایی ممکن است یکی از با تجربه در میان افرادی که قرار بود خود را به نحوی دریافت نمی, شما, و یا برای یک دلیل و یا دیگری نیست اتصال با شما در همه.

ژنتیکی یا نه, تنهایی, جدی علامت به آدرس آن را به عنوان یکی از سمی ترین و ناتوان کننده احساسات ما مربوط به همه انواع بیماری و مرگ. پس یکی هنوز هم می تواند به تنهایی در حالی که در تعامل با دیگران درمان به اندازه کافی عجیب است که عمیق تر از صرف وقت با دیگران است. ما باید بسیاری از فرصت های به با یک دیگر اما نمی دانم که چگونه به بهترین استفاده را از آنها. درمان است نه بیشتر اجتماعی زمان و تماس با اما بهتر اجتماعی زمان و تماس با. آن را اجتماعی و عاطفی آموزش و پرورش است. بیشتر در این فردا.

افراد مشهور پروفایل: Rob Lowe گرم صفحه تلویزیون به عنوان یک آتش نشان در مجموعه تلویزیونی “9-1-1: Lone Star.” نویسنده, بازیگر و فعال مظهر ماهیت هنری خود را از برج حوت مسلم است و تمام پرشور و خوی مریخ در برج حوت به عنوان به خوبی. لاو است که در میان یک گروه را انتخاب کنید از افراد مشهور که به نظر می رسد توضیح نا محدود. شاید آن جوان خود را عطارد و مشتری در برج حمل!

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 19, 2020 16:57:34 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de