استیسی را زشت و ناپسند $20K ولگردی و قانونی شکنی خرید

در حالی که برخی از مردم در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول coronavirus بحران یک نفر که آن را به نظر نمی رسد موثر است MAFS عروس استیسی Hampton.

این 26 سال سن واقعی ستاره نشان کردن هزینه های گزاف پس از سفر اخیر به ملبورن در یک سری از عکس های ارسال شده on Instagram داستان ترک طرفداران تعجب یک بار دیگر فقط او چگونه موفق به پرداخت هزینه یک شیوه زندگی لوکس.

ستاره flaunted او luxe سفر در رسانه های اجتماعی. تصاویر: Instagram

می خواهید برای پیوستن به خانواده ؟ ثبت نام به ما Kidspot خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

استیسی را نقد تا سفر با مرد جدید

استیسی و دوست پسر جدید Bitcoin trader آنتونی هس بودند به وضوح نقد-در طول سفر.

در یک سری از جرقه بزند طرفداران متوجه آیتم های جدید ستاره شد ‘ماهرانه’ نشان – از جمله 7000 دلار رولکس $3000 Vuitton لویی کیف دستی و یک مک بوک پرو لپ تاپ به ارزش حدود $2000.

در یک تصویر مادر-از-دو دیده می شود رقص را به یک محدوده رور اجاره اتومبیل در طول سفر خود به ویکتوریا پایتخت ورزشی $600 باربری شال به ارزش $1,141 طراح و یک جفت Louis Vuitton عینک آفتابی که می میرم پشت او $880.

انجام بیش از حد به شدت در همه. تصاویر: Instagram

لباس به پایان رسید با همان اندازه لوکس و لوازم جانبی از جمله $1,100 نقره کارتیه حلقه و یک Givenchy Antigona کیف چرم در اطراف $2,400.

دیگر تصاویر برجسته $2,790 Louis Vuitton Keepall و صورتی Valentino Rockstud پاشنه ارزش $1,290 مصرف خود را برآورد هزینه حدود $20K.

به یاد داشته باشید که زمان استیسی منتشر قانون مدرک فقط برای اثبات او نیست دروغ گفتن در مورد مدارک تحصیلی? LOL او همچنین در پاسخ به شایعات او می تواند بعد از لیسانس.

مسافت. تصاویر: Instagram

چگونه استیسی توانیم این شیوه زندگی?

این MAFS عروس متهم شد که یک جوینده طلا در حالی که ظاهر می شود در سری واقعیت تنها پس از نشان دادن علاقه در تلویزیون داماد مایکل Goonan بر تحقق متعلق به او موفق یخ کسب و کار.

اما پس از این اقامتگاه که در آن او flaunted او رنج رور Velar به ارزش حدود $90K و $20K کفش مجموعه, به نظر می رسد استیسی نیز انجام نمی دهد بیش از حد بد خودش را در مالی سهام.

آن سوالاتی از طرفداران: فقط چگونه مدل-تبدیل-وکیل فارغ التحصیل استطاعت چنین شیوه زندگی?

با توجه به گزارشات اعتقاد بر این است استیسی به ارث برده سالم مبلغی پول از او پدر مرحوم و برادر املاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de