شده است وجود دارد یکی دیگر از سرسام آور افزایش تعداد coronavirus موارد با 34,842 تایید کرد که قراردادی به این بیماری کشنده در سراسر جهان است.

که مجموع 34,598 در چین — نمایندگی ظهور 3401 بیشتر موارد در یک روز.

و 86 بیشتر مردم از این ویروس در جمعه آوردن چینی تلفات به 722. بیشتر از 5000 باقی می ماند در یک “شدید” و یا “بحرانی” شرط است.

این اعداد و ارقام منتشر شده امروز توسط ملی چین کمیسیون بهداشت. اما دو تا از مرگ و میر بوده است در سرزمین اصلی چین با دو نفر دیگر مرگ و میر ثبت شده در هنگ کنگ و فیلیپین.

در ضمن مرگ یک دکتر که برای اولین بار صدا هشدار در مورد کشنده coronavirus در ووهان را برانگیخته یک فوران خشم و غم و اندوه در مقامات چینی دیده می شود به عنوان تلاش برای سانسور اخبار این بیماری است.

چشم پزشک Li Wenliang, 34, درگذشت, روز جمعه در ووهان بیمارستان مرکزی پس از اولین بار متوجه علائم بیماری در ژانویه 10.

گزارش مرگ او را به کفن در رمز و راز پس از رسانه ای مشترک این اخبار پس از آن به سرعت حذف آن زمانی که آن را تبدیل به یک روند موضوع آنلاین.

بیشتر: دفعات بازدید: آخرین اخبار در coronavirus اینجا

ووهان مقامات پرداخت خانواده “قهرمانانه” دکتر به لحن 820,000 یون یا $A174,000, آن نازل شده است.

پرداخت شد به عنوان جبران خسارت برای او کشنده بیماری به عنوان “یک کار آسیب است.”

ک مرکزی کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی در بیانیه ای گفت که آن وعده داده شده یک تحقیق کامل دکتر لی که از coronavirus پس از آلوده شدن توسط یکی از بیماران خود را.

هشتگ “دکتر لی Wenliang مرده” بود که بیشترین جستجو موضوع در رسانه های اجتماعی چینی سایت Weibo اواخر روز شنبه با بیش از یک میلیارد انداز و بیش از 1.1 میلیون نظرات. اما در صبح روز جمعه آن را به حال کاهش یافته و از 20 بالا موضوعات روند.

“رتبه بندی به نظر می رسد دستکاری” پادشاه فو شد که مطالعات چینی سانسور الگوهای در دانشگاه هنگ کنگ گفته است.

دست زدن به این خبر “به نظر می رسد شبیه به این است که پس از Liu Xiaobo مرگ” گفت: با اشاره به سانسور پس از 2017 مرگ زندانی برنده جایزه صلح نوبل در انتقاد از حزب کمونیست چین.

“برخی از بی نظمی ها در دست زدن به اخبار لی, مرگ درک است که با انگیزه های سیاسی,” فو گفت.

Weibo کاربران شکایت خود را در پست ها و نظرات به دکتر مرگ بود در حال پاک در Weibo و پیام برنامه WeChat جرقه خشم در آنچه دیده می شد که تلاش بازرسان به قطع افکار عمومی.

Li, 34, یکی از هشت متخصصان پزشکی در ووهان که برای اولین بار متوجه یک بیماری شبیه به سارس که به کشته شدن حدود 800 نفر در 2002-2003 شیوع.

او وبلاگ در مورد یافته های خود را و اشاره کرد که هفت نفر قرارداد ویروس. در ژانویه 3, او دیدار کرده بود توسط پلیس که او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف به گسترش دروغ و هشدار دهنده او از عذاب اگر او را ادامه داد.

ژانویه 10 Li نوشت: او تا به حال طراحی و توسعه یک سرفه و تب در ژانویه 11 و بستری در 12 ژانویه و پس از آن او شروع به داشتن مشکل در تنفس.

روز جمعه به عنوان خبر مرگ او را شکست و او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان با کشت و احترامات و خشم در مقامات که پاک رسانه های اجتماعی پست.

“او یک قهرمان است هشدار داد که دیگران با او زندگی” یک همکار ووهان دکتر نوشت: در Weibo.

“کسانی که چربی مقامات که در زندگی پول ممکن است به مرگ شما از یک توفان برف” نوشت: یکی دیگر از Weibo کاربر در نظر بود که بعد از پاک. در ضمن هشتگ “ما خواهان آزادی بیان” سانسور شد.

دولت کمونیست اعلام کرد این امر بررسی مسائل اطراف مرگ او نشانه رهبران بودند لرزاند با پاسخ. وزارت امور خارجه و ملی کمیسیون بهداشت ابراز تسلیت.

Weibo متخصص Manya Koetse که آهنگ های روند در سایت گفت: در مورد تجسم بی اعتمادی از مقامات که احاطه کرده اند شیوع ویروسی.

“این بسیار گیج کننده گزارش و مردم با عجله به WeChat برای Weibo بودن چسب به رسانه های اجتماعی خود را نمایش نمی دانستند چه به این باور چه منبع اعتماد … تجسم این کل شیوع کروناویروس با مردم اشتیاق برای منابع قابل اعتماد” او گفت:.

که یادداشت های پایین تر افزایش می دهد

روز جمعه که مقامات اشاره کرد کاهش تعداد ویروس جدید موارد به مدت دو روز در حال اجرا است.

“اعداد می تواند دوباره … اما دو روز گذشته نشان دادند کاهش روند” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

چین گزارش 31,161 موارد در سرزمین اصلی چین در آن به روز رسانی در جمعه. افزایش 3,143 بود که بالاترین افزایش روزانه از حداقل چهار شنبه.

در اوایل این هفته, اما, تحقیقات علمی پیش بینی coronavirus موارد در چین دو برابر خواهد شد و هر شش روز با برخی از کارشناسان نشان می دهد آن را هرگز نخواهد داشت.

با توجه به لانستبیش از 75,000 افراد ممکن است مبتلا به کروناویروس در ووهان — مراتب بیش از تعداد رسمی موارد گزارش شده توسط مقامات چینی.

مجله علمی را برآورد که تا به 300,000 نفر در ووهان در حال حاضر می تواند مبتلا به این ویروس است که بر اساس مدل سازی نشان داد که هر فرد آلوده خواهد آلوده به طور متوسط 2.68 دیگران است.

این گزارش همچنین برآورد ووهان بیماری همه گیر خواهد اوج در مارس اگر وجود دارد دستیابی به موفقیت در کاهش انتقال است.

پانزده موارد تایید شده اند در استرالیا از جمله پنج نفر در کوئینزلند چهار در, New South Wales, چهار در و دو در جنوب استرالیا.

41 مسافران تست مثبت برای ویروس

یکی دیگر از 41 نفر از جمله پنج زن استرالیایی در هیئت مدیره یک کشتی کروز خاموش ژاپن در سواحل آزمایش مثبت برای این گونه جدید از coronavirus ژاپن وزیر بهداشت در روز جمعه گفت.

جدید موارد افزایش تعداد تایید عفونت در هیئت مدیره کشتی به حداقل 61 گفت: Katsunobu کاتو.

مقامات ژاپنی که تا کنون آزمایش 273 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده بود که قرنطینه پس از یک سابق مسافری که متحرك در هنگ کنگ در ماه گذشته تشخیص داده شد با این ویروس.

“نتایج باقی مانده 171 آزمون بیرون آمد و 41 آزمایش مثبت” کاتو به خبرنگاران گفت:.

“امروز آنها ارسال خواهد شد برای بیمارستان ها در چند استان, و ما در حال حاضر آماده شدن برای آن است.”

“در مجموع از 273 نمونه 61 آزمایش مثبت,” او اضافه شده است.

وجود دارد بیش از 3,700 مسافر و خدمه در کشتی هنگامی که آن را وارد کردن ژاپن ساحل در دوشنبه شب بود. آن را از منوی view در یوکوهاما در روز پنج شنبه برای عرضه مجدد برای یک قرنطینه است که می تواند تا آخرین مارس 19.

بیست نفر بودند که قبلا مبتلا به این ویروس در حال حاضر حذف شده است از این کشتی گرفته و به بیمارستان از جمله دو استرالیایی.

تست شد در ابتدا انجام شد و کسانی که نمایش داده می شود علائم یا تا به حال در تماس با سابق مسافر مبتلا به این ویروس است.

اما کاتو پیشنهاد تست اضافی در حال حاضر می گیرد.

مقامات “آزمون کسانی که مستعد ابتلا به بیماری از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های دیگر و همچنین به عنوان کسانی که تماس نزدیک با افراد تازه تشخیص داده شده با ویروس,” او گفت:.

وجود دارد هیچ فوری جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از مردم می خواهد که با معیارهای یا وقتی که تست می گیرد ممکن است.

ژاپن در حال حاضر گزارش شده حداقل 25 نفر از coronavirus گذشته از عفونت در هیئت مدیره کشتی و تخلیه صدها نفر از شهروندان از ووهان چین شهر که در آن ویروس پدید آمده است.

یک چهارم تخلیه پرواز حمل هر دو شهروندان ژاپنی و غیر ژاپنی همسران و کسانی که با دیگر روابط به کشور وارد شده اند در صبح روز جمعه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de