‘متناوب’: برتر را در هوا اشتباه

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk به نظر می رسد به اشتباه در برنامه زنده تلویزیونی وقتی پرسیده شد که در مورد تست اجباری کارکنان در خانه های سالمندان.

ظاهر می شود در این پروژه شب گذشته نخست وزیر گفت که او نگران بود در مورد جامعه انتقال پس از یک خانه سالمندان کارگر آزمایش مثبت coronavirus در راکهمپتون (استرالیا) و همچنان به کار در این مرکز در حالی که نشان دادن علائم.

اما نخست وزیر گفت که او خوشحال بود با دولت فعلی از تست و تصادفا بیش از یک سوال را به او توسط میزبان کری bickmore است و ولید علی در مورد تست اجباری برای خانه سالمندان کارکنان.

“اجباری تست لزوما رفتن به را انتخاب کنید اگر شما بدون علامت” برتر گفت. “بنابراین شما می توانید یک آزمون و شما هنوز هم ممکن است مثبت باشد من فکر می کنم این موضوع در اینجا کمی متفاوت است.”

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

Waleed Aly questioned the Queensland Premier on The Project last night.
media_cameraولید Aly سوال کوئینزلند برتر در پروژه شب گذشته.

“با عرض پوزش برتر نیست که دقیقا چه تست را انجام دهید ؟” میزبان Aly پرسید.

“اگر شما با تکیه بر مردم به جلو آمده و با علائم سپس مطمئن شوید که شما فقط رفتن برای پیدا کردن علامتی مردم – اما اگر شما تست هر کسی که می آید بر روی تاسیسات و سپس شما آن را متوقف کند در آن منبع؟”

“Yeah, نگاه من به نگاه به آن,” Ms Palaszczuk پاسخ داد. “من فکر می کنم این موضوع در اینجا بود که نه تنها کارگر به نوبه خود برای کار با علائم – کارگر کردم تست شده و هنوز تبدیل به کار شده تست شده برای COVID.”

برتر گفت: آن را “پیامی روشن” برای کارگران و همه است که اگر شما احساس ناخوشی شما باید “در خانه ماندن”.

بینندگان نشان می دهد اظهار نظر در این مصاحبه خواستار برتر پاسخ به سوالات “سرسام آور”.

“بهداشت و درمان است رفتن را از طریق تمام از تماس نزدیک هر کسی آمد او را به تماس نزدیک با هفته گذشته,” Ms Palaszczuk گفت: مراقبت از سالمندان کارگر که تست مثبت در روز دوشنبه.

“خوشبختانه ساکنان در خانه تست شده اند و منفی ما در مورد به کشتی سوار در تحقیقات مستقل وجود دارد,” Ms Palaszczuk گفت.

Ms Palaszczuk نیز در دفاع از او تصمیم به نگه داشتن کوئینزلند مرزهای بسته در حال حاضر با وجود بارها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی کرد و گفت دولت او “تا به حال به این توصیه های بهداشتی”.

“ملی کابینه است مجموعه دستورالعمل ها در اطراف اعداد که مجاز (در بارها و باشگاه ها) و البته ما می خواهیم برای دیدن گردشگری بازگشت اما زمانی که آن را امن برای انجام این کار.

“و شما رو به یاد داشته باشید اگر ما جامعه انتقال از کسی است که می آید از پس از آن که برای رفتن به یک مقدار بزرگتر بر روی ما تاثیر صنعت گردشگری” برتر گفت.

در اصل منتشر شده به عنوان ‘متناوب’: برتر را در هوا اشتباه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im