hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

وجود طلا در تقاطع این چهار چیز است: آنچه شما را دوست دارم آنچه شما در آنچه جهان نیاز دارد و آنچه شما برای پرداخت. پیدا کردن که تقاطع نیست و کاملا آسان وجود دارد نمی توان به چراغ های راهنمایی و رانندگی و یا علامت های نصب نشده است. شما باید برای انجام آن خودتان. مشغول! لئو ماه کامل را تشویق شما را تمام راه را در.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شاعر بیلی کالینز اصرار دارد “شما نان و چاقو” و به نظر می رسد برخی “شما در گوشه ای.” شما مطمئن شوید که حس خود را امروز و فورا می دانید که آیا یا نه شما موافقم.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). درام های غیر ضروری هیچ کاری نمی کند برای کمک به وضعیت در دست, اما هستند کسانی که شما می دانید که در حال حاضر نمی دانند که هیچ راه دیگری برای به دست آوردن توجه آنها نیاز دارید. دو راه برای مقابله: بیمار می شود و یا از بین رفته اند.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). احساس شما چیزی برای کمک به شما انجام این کار ممکن است بدون فکر کردم که چگونه آن را ممکن است افزایش یا ناراحت تعادل ظریف از چیزی. خوب. ورودی شما این است که فقط آنچه مورد نیاز است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). این که آیا آن است که دوستان معرفی دوستان و یا همکاران راه اندازی مشتری قرار ملاقات و جلسات هم کشیده خواهد شد و خوش شانس برای شما است. درب باز خواهد شد که در آن شما حتی نمی دانند که درب وجود داشته است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). دوست دارید افرادی که مستقیم و صادقانه خنده دار و اعتنا نمیکند که آیا شما آنها را دوست دارم یا نه. هنگامی که این نوع ریش را در جهان را به خود اجازه ندهید که آنها را بدون پیگیری طرح است. نگهبانان این!

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). نیچه پیشنهاد کرد که بدون موسیقی زندگی اشتباه خواهد بود. قطعا حق لحن افزایش خواهد چه چیزی شما رو در جریان امروز اگر یک اشتباه به شما کمک خواهد کرد درک ارزش سکوت.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). اگر یک تعریف است مانند عسل به پرواز نقد است مانند سرکه به بسیاری از موجودات به جز انسان قرار داده است که سرکه بر روی چیزهایی مانند سالاد است. اگر راه حق انتقاد و سرکه را افزایش آنچه در حال حاضر سالم است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). هنگامی که با توجه به زمان به اندازه کافی به اندازه کافی زمان گرفته خواهد شد. که نمی توان نتایج بهتر یا بدتر است. زمان فقط نمی تواند قابل توجه عاملی به کیفیت روز محصولات, بنابراین شما نیز ممکن است رفتن سریع.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). نمی توان آن را آشکار آنچه از شما انتظار می رود. چیزهایی مانند قوانین و فرهنگ گروه و یا نیازهای مشتری هنوز به تاسیس شود. با آگاهی کامل و رعایت به بهترین توانایی خود را.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). اتصالات در معنا از دست دادن خودتان و یا تغییر خود را در هر راه. آن را بیشتر یک ماده از پیدا کردن مشترکات و راه خدمت به این وضعیت است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما نگاهی به چند دقیقه برای یادگیری چیزی در مورد مردم در اطراف شما ترجیحا چیزی است که zilch به انجام معامله در دست است. این است که انسان لمسی است که به شدت مورد نیاز در رباتیک جهان است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). کسب و کار در ادبیات می گوید شما را به طور سیستماتیک و منطقی در حل مشکل خود را با رویکرد هر چند ممکن است این تخفیف از هوش شما را می کند که زبان از منطق است. خود را اتری حس می توان اعتماد کرد.

امروز تولد (Feb. 7). این درخشش در چشم خود پرماجرا جرقه. وجود دارد خیلی بیشتر برای شما وجود دارد که شما هرگز شما را به ریختن خود را به تلاش برای رسیدن به کمال دنیوی است. به همین دلیل شما مایل به دریافت شجاعانه و کثیف خواهد شد که به نوبه خود این را به یکی از پر جنب و جوش ترین سال تاریخ است. برج جوزا و سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 40, 2, 33, 48 و 9.

آخر هفته پیش بینی عشق: ARIES: برخی از چیزهایی که شما نباید سازش. برخی از چیزهایی که فقط برای شما. می دانید چه چیزی مقدس است. برج ثور: آیا غیر منتظره و شما یادگیری چیزی جدید در مورد افرادی که شما فکر می کنید شما به خوبی می دانستند. برج جوزا: شما بسیار خوب در انتخاب هدیه و به طور کلی متفکر. شما لذت! سرطان: بیشتر مردم شما را وادار به دانستن بیشتر شما را در درک آنچه که دوست دارید و نیاز دارید در یک رابطه است. لئو: آن را مانند قلب خود را به بال فرشته است که می تواند پرواز آسمان بالا و در عین حال وجود ندارد همیشه سالم halo برای مطابقت با. برج سنبله: گفتن یک داستان خوب — ترجیحا یکی که شما قرار می دهد در نور خوب و بدون لاف زدن خواهد بود دوستیابی مهارت به کارشناسی کارشناسی ارشد. برج میزان: لباس مناسب را واقعا تفاوت در شب شما اگر فقط به این دلیل شما را بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما نیز کمی از تکبر راه رفتن. عقرب: آن را چه کسی می پردازد که مهم اما این نگرش در مورد پول است که در تصمیم گیری. قوس: هر بزرگ گرفتن نیز یک انسان با مجموعه ای از ویژگی های خواهد شد که در زمان سخت به قرار داده تا با. برج جدی: بدون نیاز به نگه داشتن به دنبال بهتر. بزرگ بزرگ است. قبول, افزایش, جشن, رقص, ببینید چه اتفاقی می افتد. دلو: Microanalyzing است مرگ از جاذبه است. برج حوت: صاف مبالغه شده است. از آن لذت ببرید زمانی که آن اتفاق می افتد اما نمی بی اعتبار کردن ضعف که شایع تر است و قطعا دارای قابلیت های آن را.

زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته: لئو و برج دلو علامت زودیاک متضاد است که می تواند تعادل یکی دیگر مثل بهترین عجیب و غریب, دو فاک, هر ارائه فقط استعداد و یا محرک های مورد نیاز و مربوط به دیگر رشد داشته است. به عنوان آن می رود با زودیاک متضاد وجود دارد اغلب شیب منحنی یادگیری, اما هنگامی که این دو شکل از چگونه برای هماهنگ کردن آنچه که آنها را با هم و آن است که واقعا حیرت انگیز است و چیزی نه می تجارت برای جهان است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Jan 08, 2020 17:42:44 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر