ستاره نزاع با زهره و مریخ با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

در میان قوی ترین نیروهای جهان: گرانش ، الکترومغناطیس و کنجکاوی است. بدون تاریخ و زمان آخرین خواهد بود که با رعایت و محاسبه سایر نیروهای ؟ قطعا انسان است. این یک روز خوب برای تشخیص با آزمایش و تسلیم به کنجکاوی قدرت. زهره و مریخ در حال مبارزه است. گرفتن کنجکاو می تواند التیام شکاف.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). ذهن خود را می کند چیزهای خنده دار, عمدتا همیشگی. فکر می کنم هدف این است که برای رد بسیاری از آنچه در ذهن خود می اندازد به مخلوط. فقط به خاطر اینکه شما اتفاق می افتد به فکر می کنم چیزی معنا نیست که شما باید آن را باور.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). توجه داشته باشید از تاریخ و ایده های خود را به دلیل شما زده خواهد شد با مفاهیم است که اگر بیان نمی برنده مسابقه محبوبیت در حال حاضر. اما در حدود پنج سال همه می دانند این تفکر نقطه در.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). آنچه که شما در مدرسه آموخته نبود انجیل. آن بود که گروهی از نظرات جمع آوری شده هم توسط افراد با درجات مختلفی از تخصص در آن موضوع است. توقیف این شانس را به خودتان ببینید.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما در حال به طور مداوم نشانهای برای پرسیدن سوال بعدی را گام بعدی خرید چیزی که بعد از. از آن خواهد شد طراوت را به ارتباط برقرار کردن با چیزهایی که پس از تکمیل به عنوان آنها هستند که “آینده” اگر آن وجود دارد بی ربط است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). همه افکار به طور یکسان ساخته شده. برخی از آنها مستقیم به عنوان فلش; دیگران هستند بنابراین loopy طبیعت آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود حولا-پرتال تخصصی اولی و شما به گردش درآمده است. فکر می کنم دو بار قبل از شما انتخاب کنید که نوع ،

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما یک هدیه برای شناخت آنچه که مردم می خواهند. گاهی اوقات شما را به آنچه آنها می خواهند حتی قبل از آنها خود آن را درک کنند. شما می توانید با استفاده از این استعداد برای تفریح و سود.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). روابط سعادتمند نوبت صلح آمیز معابر و راکی امتداد. بهترین شعار زمانی که همه چیز زمان: “کمتر از کلمات بیشتر است.” سکوت باعث می شود درمانگران از ساعت.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). از تمام چیزهایی که به وفادار و زیادی وجود دارد که در اطراف ارزش وفاداری خود را — یکی از چیزهایی است که می تواند بدون خود ارادت خود را رنج می برند. شما قرار داده ایم در زمان خود است. اجازه دهید آن را برو.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). نویسنده سیلویا Boorstein گفت که خشم چین و چروک داشته باشید. “اگر شما می خواهید به فکر می کنم واضح است که شما نمی تواند دیوانه در هر چیزی است.” وضوح ضروری خواهد بود به استفاده از چیزهای بزرگ در آینده برای شما.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). کسی که حمام کردن لزوما آبزی. کسی است که از خوردن سبزی لزوما یک وگان. که شما همیشه که شما در حال حاضر. شل در خود قضاوت.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). مردم شما را به آنچه آنها می خواهند. این نیست آنچه که آنها واقعا می خواهید. آنها اشتباه است و قطعا نه آنچه آنها نیاز دارند. با رادیکال مقدار از همدلی شما از طریق گوش دادن به حقیقت و تحویل شبیه هیچ دیگر است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). هنگامی که در بالای یک لغزنده اسلاید وجود دارد تصمیم گیری برای باد تا در پایین. پایین است غیر قابل اجتناب است. هر حرکت شما را به شما وجود دارد. تشخیص دهد که شرایط این لایحه مناسب و جلوگیری از.

امروز تولد (Jan. 26). شما را مجذوب خود میکند. شما خواهید بود به گوش. شما خواهید بود به تماشا. لذت بردن از تولد توجه و انتظار نداریم که آن را برای پایان دادن به هر زمان به زودی — شما تصور در مردم و آنها را به آینده را برای شما. داخلی زندگی زیباتر می شود و سرمایه گذاری خود را کارآمد تر روز به روز خواهد شد یک تعویض بازی در سراسر هیئت مدیره. برج جوزا و برج میزان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 30, 1, 11, 28 و 2.

پیش بینی هفته پیش رو: نگرش درست است که یک بلیط برنده یک شاه کلید از راه دور جهانی — اما این یکی است که می تواند دست بیش از استعداد و یا اهدا شده است. هر فرد برای ساخت خود را. افرادی که فکر می کنم که نگرش ساخته می شود با تکرار اظهارات مثبت در آینه و مثل گیج کننده ظاهر تغییر واقعی تغییر دهید. یکی می تواند منجر به دیگر قطعا چنین فعالیت هایی می تواند صدمه دیده است اما خوب است بدانید تفاوت. یک لباس; های دیگر بدن زیر لباس.

به نگرش درست برای اولین بار می دانم چه آنهایی که اشتباه هستند و چگونه شما آنها را و چرا شما آنها را نگه داشته. زهره و نپتون گرد هم می آیند در بالای هفته برای برخی از درون گرایی. این شانس را به ارزیابی مجدد و کم ارزش کردن منطق از بین رفته.

و بیشتر وجود دارد با نپتون ، مریخ درگیر می شود و ما واقعا می تواند هدر زمان زیادی مجبور باشید که ما هیچ کسب و کار. مثلا ما ممکن است فکر می کنم ما در حال کار و یا بازی آنلاین, اما چیزی که ما در واقع انجام است یا حمایت یا ایجاد اختلال از چیزهایی که شما ارزش. سحر و جادو سوالات است که شما را از اتلاف وقت ارزشمند خود را گم ساعت دیجیتال سر و صدا هستند “آیا این را در غرفه به چیزی است که من ارزش ؟” و “آیا این بهترین راه برای حمایت از این ارزش؟”

افراد مشهور پروفایل: اوایل در کمدی حرفه ای, Ellen DeGeneres, برنده مسابقه اسپانسر شده از طرف پی اس که به نام او جالب ترین فرد در امریکا شده است و او گذارم عنوان زمان. او natal خورشید و زهره در برج دلو نشان می دهد یک استعداد برای ایجاد فوری اجتماعی رابطه دوستانه یک مهارت او استفاده می شود به جذابیت او مصاحبه شوندگان و مخاطبان روزانه در او برنده جایزه امی بحث نشان می دهد.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 02, 2020 11:12:57 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im