جهان صدف خود است اما در این لحظه هیچ براق مروارید در داخل. تا سفر بازده وقت خود را صرف برنامه ریزی بهترین تعطیلات تا کنون. در اینجا 10 چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.

1. کشف کردن که در حال رفتن

آیا خانواده شما و خواهر و برادر خود و یا برخی از دیگر مجموعه ای از مردمی بررسی کنید که آیا وجود دارد خرما است که کار نخواهد کرد. اگر شما در حال رفتن, خود ارضایی, تبریک خود و جست و خیز به مرحله 2.

2. تنظیم یک هدف

جمع آوری گروه خود را — حتی اگر عملا — و کشف کردن آنچه که هر یک از شما می خواهد خود را از مهلت. این مهم برای پیدا کردن کسی که می خواهد به سالن دست نخورده در ساحل برای یک هفته و کسی که می خواهد به انجام معادل تحصیل در خارج از کشور. اگر این را به خوبی نمی شاید برخی از مردمی باید یک راه و برخی دیگر.

3. مقصد خود را انتخاب کنید

تعطیلات ساحل صدا ممکن است ساده اما کالیفرنیا به تنهایی بیش از 400 سواحل عمومی. که یکی از هزاران نفر در سراسر جهان برای شما کار می کنند? آموزش سفر می تواند هر مکان شما انتخاب می کنید; چه چیزی را مورد علاقه و خطرات چه هستند ؟

شروع به برنامه ریزی در حال حاضر خود را به آینده تعطیلات هموار. گتی ایماژ

4. تصمیم می گیرید که چقدر شما می خواهید به صرف

شروع به صرفه جویی در. چقدر می تواند شما را کنار بگذارند? شما نمی خواهید به تکیه بر کارت های اعتباری. تعطیلات حساب پس انداز است که یکی از مهم ترین پل در این ساخت و ساز.

5. شروع هزینه محاسبات

اگر شما در حال رانندگی کشف مسافت پیموده شده خود را مایل در هر گالن و هزینه گاز است. رفتن به AAA قیمت گاز است. پرواز ؟ شروع به بررسی دقیق airfares. مسکن وعده های غذایی و incidentals? ببینید دولت فدرال در هر diems برای مسافرت های بین المللی و آمریکا در کمتر از 48 و در آلاسکا و هاوایی و سرزمین.

6. اضافه کردن هزینه های پنهان

آیا شما نیاز به بیمه ؟ (پایین را نگاه کنید.) اگر شما نیاز به هیئت مدیره یک حیوان خانگی پرداخت کسی را در پست الکترونیکی خود را بررسی کنید و در خانه پارک در فرودگاه و یا در تاکسی و یا سوار-به اشتراک گذاری شکل در هزینه های آن. مگر در مواردی که شما در فضای باز چادر کمپینگ و یا ماندن با خانواده, محاسبه راهنمایی و فراموش نکنید که خانه دار. رقم در حمل و نقل در مقصد خود را.

آن را هرگز خیلی زود به فکر می کنم از آنچه شما نیاز به با شما را در سفر بعدی خود را. گتی ایماژ

7. خود را آغاز رزرو

سفر مشاور (همین حالا تماس بگیرید و آنها را عوامل) می توانید با کمک پیچیده تعطیلات. اما اگر شما ترجیح می دهید به خودتان آن را انجام, صرفه جویی در جزئیات هر معامله. حفظ دقیق سوابق. در نظر با استفاده از یک برنامه ریزی برنامه (TripIt یکی) اما بسیاری از مردم نیز می خواهم به نگه داشتن پرونده های کاغذی به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

8. خرید بیمه اما مراقب باشید

چون coronavirus در حال حاضر یک رویداد شناخته شده, شما احتمالا نمی خواهد تحت پوشش اگر شما می خواهید به لغو سفر خود را مگر اینکه شما را لغو نمایید-برای-هر-دلیل بیمه. خواندن چاپ خوب بحث با یک عامل و پیدا کردن اینکه آیا یک سفر ارائه دهنده پیش فرض پوشش داده شده است.

فراموش نکنید که برای عامل در هزینه های شبانه روزی حیوان خانگی. گتی ایماژ

9. مطمئن شوید که مستندات خود را در حال حاضر

اگر شما در حال سفر در سطح بین المللی بررسی گذرنامه تاریخ انقضا; می دانم که برخی از کشورها نیاز است که شما باید تا آنجا که شش ماه در سمت چپ بر روی گذرنامه خود را. (رفتن به کشور, اطلاعات در travel.state.gov.) پیدا کردن که آیا شما نیاز به یک ویزا. در حال حاضر, داخلی, آگهی, لازم نیست که به نگرانی در مورد داشتن فدرال سازگار با گواهینامه رانندگی و یا دیگر مدارک شناسایی قابل قبول به هیئت مدیره یک هواپیما. رئیس جمهور تهمت است به تعویق افتاد و تاریخ اجرای آن بود شده اند Oct. 1.

10. شروع به تحصیل خود را به مقصد

پیگیری از جاذبه ها و رستوران ها شما می خواهید به بازدید. در نظر گرفتن شل روزانه سفرنامه.

ما cooped اما امیدوارم به زودی ما می شود در جاده ها با بهره گیری از خانواده academist:: دانشجویان. گتی ایماژ

بررسی آب و هوا تا شما بسته به درستی (شما در حال ساخت یک لیست از لباس شما می توانید با هم از آنچه شما در بسته بندی مناسب است؟); اگر رفتن به خارج از کشور, تحصیل در آنچه در نظر گرفته شده نامناسب لباس در مقصد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de