وزارت امور خارجه گفت: به دوباره جنسیت مثال در گذرنامه

دنور — تحت یک حکم از دادگاه تجدید نظر فدرال ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه بار دیگر دستور به در نظر بگیرید که آیا به کمک مالی یک فرد دو جنسیتی گذرنامه و اگر آنها نمی, تعیین جنسیت.

در روز سه شنبه, سه قاضی پنل 10th مدار دادگاه تجدید نظر در دنور به این نتیجه رسیدند وزارت امور خارجه تا به حال قدرت به انکار یک برنامه با هیچ جنس مشخص شده بود اما اعمال آن در یک خودسرانه و هوس باز به شیوه ای با برخی از آن اظهار داشت: دلیل عدم پشتیبانی توسط شواهد.

قضات گفت: وزارت امور خارجه باید تجدید نظر در برنامه دانا Zzyym دلیل آن روشن نیست که اگر این امر رسیده اند همان نتیجه بدون تکیه بر کسانی که به دلایل از جمله آن ادعا این است که هیچ پزشکی اجماع است که دو جنسیتی.

در بیانیه منتشر شده توسط Lambda حقوقی است که به نمایندگی از Zzyym, Zzyym گفت: بیشترین حکم اخیر ناامید کننده بود اما تلاش برای به دست آوردن یک پاسپورت ادامه خواهد داد.

“من منصرف. من می دانستم که این امر می تواند یک نبرد طولانی و من آماده هستم برای ادامه مبارزه” Zzyym گفت.

وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر حاکم.

Zzyym متولد شد و با مبهم فیزیکی ویژگی های جنسی و شناسایی به عنوان nonbinary در جنس. Zzyym اول شد تکذیب یک گذرنامه در سال 2015 پس از درخواست “X” را به عنوان یک جنس نشانگر.

در سال 2016 ایالات متحده در منطقه قاضی بروک جکسون دستور این اداره به تجدید Zzyym نرم افزار. او سپس پرتاب کردن بخش دوم رد از سال 2017, زمانی که تمام ایالات متحده ذکر شده تنها دو جنس در اسناد هویت.

وزارت امور خارجه گفته است که اجازه می دهد یک “X” را به عنوان یک جنس نشانگر را پیچیده تر شدن فرآیند تایید متقاضی هویت و تعیین واجد شرایط بودن بر اساس فدرال و ایالتی و محلی پایگاه داده.

اما به طور کلی وکیل از کالیفرنیا کلرادو, مین, مینه سوتا, Nevada, New Jersey, اورگان, ورمونت و واشنگتن در زمینه مختصری در حمایت از Zzyym مورد در سال 2019 گفت: اضافه کردن nonbinary جنسیتی نامگذاریهای خود را گواهی نامه ی رانندگی و سایر اسناد و مدارک است و نه ناشی از هر گونه مشکلات.

آنها گفت: وزارت امور خارجه آمریکا در به رسمیت شناختن nonbinary جنسیتی خواهد آن را سخت تر به منظور بررسی هویت کسی که در دولت پایگاه داده ساده تر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de