دولت می گوید عرضه مواد غذایی سالم و کافی; منطقه کشاورزان ناودان coronavirus خاموش شدن ناگهانی

8 دقیقه پیش

در حالی که دولت عرضه مواد غذایی باقی می ماند امن و امن بسته شدن غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از گسترش coronavirus اتحاد فشرده کشاورزان است.

آنها می گویند که آنها را دیده اند کالا افت قیمت و بازار نزدیک است. رشد تقاضا در لبنیات گیاهان پردازش مجبور است برخی از کشاورزان به تخلیه شیر مقامات دولتی و کشاورزان منطقه گفت:.

پنسیلوانیا, کشاورزی, صنعت — که سالانه منجر بیش از $135 میلیارد دلار یا حدود یک پنجم اقتصاد کشور — تامین مقدار کافی از مواد غذایی برای مصرف کنندگان اگر چه برخی از موقت کمبود نابود و لگدمال شده در گوشت و تخم مرغ است.

که عمدتا ناشی از پردازنده های به چالش کشیده برای بسته بندی محصولات بیشتر برای سوپرمارکت خرید و فروش به جای فروش آنها را به صورت فله به رستوران ها و دیگر موسسات, دولت, کشاورزی, وزیر راسل ردینگ گفت.

“ما آن را نمی بینیم بدتر” ردینگ گفت. “ما احساس می کنیم که در مجموع حجم ما به اندازه کافی (تامین مواد غذایی). چالش در کوتاه مدت اجرا شده است را مجددا با ابزار تجهیز … برای خانواده فروش.”

نیاز به پردازنده های برای بسته بندی اقلام برای فروش فرد “بوده است نه آسان, انتقال,” ردینگ گفت. آن را در یک زمان می آید زمانی که سوپر مارکت و بانک های مواد غذایی در سراسر کشور “در حال تقاضاهای مصرانه برای موارد مشابه” — شیر و تخم مرغ و گوشت.

در حالی که توزیع چالش های باقی مانده برای حل و فصل شود ردینگ ارائه یک بیت از مشاوره به فروشگاه مواد غذایی خریداران: “نمی خرید مقدار زیادی از مواد غذایی است. آن را می سازد آن را سخت را برای همسایگان خود.”

در تلاش برای کاهش هر گونه ترس بیش از خرید مواد غذایی سازمان غذا و دارو می گوید: هیچ شواهدی وجود ندارد که coronavirus منتقل می شود در بسته بندی مواد غذایی گفت: جف ورنر مدیر پنسیلوانیا اداره ایمنی مواد غذایی.

خاموش شدن از رستوران ها و مدارس صدمه دیده لبنی پردازش صنعت ردینگ گفت. با مدارس خرید شیر و رستوران ها خرید به مراتب کمتر و پنیر و برخی از فراورده های لبنی گیاهان پردازش باید تمام شیر آنها می تواند اداره کند. که منجر به برخی از دامداران آزادسازی شیر در طول این زمان بحران.

“ما واقعا نیاز به یک پاسخ ملی به لبنیات بحران” ردینگ گفت.

استیو ترنر مدیر بازاریابی برای خانواده متعلق به ترنر لبنی در پن هیلز گفت: کسب و کار خود شده است قادر به تنظیم به از دست دادن فروش شیر به مدارس.

“وجود دارد رفتن به نگرانی بزرگ که در آن شیر است که برای رفتن گفت:” ریک ایبرت یک دری Township کشاورز لبنی که شیر 70 گاو. او همچنین رئیس جمهور از پنسیلوانیا Farm Bureau.

گالن و نیم گالن شیر به فروش می رسد در حد حجم بالاتر در فروشگاه های مواد غذایی, چرا که مردم در حال نوشیدن شیر بیشتر در خانه, اما لبنی گیاهان پردازش است که برای تولید پنیر و سایر محصولات نمی تواند ذخیره و پردازش افزایش عرضه شیر آنها دریافت می کنند گفت: Shannon قدرت, دولت, کشاورزی, سخنگوی وزارت. حتی صادرات شیر که حساب برای برخی از خرید و فروش کاهش یافته است در زمانی که تولید شیر به طور معمول در بهار و قدرت گفت.

ایبرت گفت که او شنیده است از دامداران در Somerset County آزادسازی شیر خود را اما نه در Westmoreland County, و قدرت اذعان کرد که برخی از کشاورزان در دولت در حال آزادسازی خود را شیر.

وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان داده است که کشاورزان ممکن است برای جبران ضرر و زیان اما جزئیات هنوز به اتو کردن.

“این نا امید کننده است برای کشاورزان گفت:” امیلی بارج یک سخنگوی هریسبورگ مبتنی بر مرکز لبنی تعالی.

علت اصلی مشکل این است که این اختلال از خاموش شدن ناگهانی از مدارس و ناهار خوری در رستوران که در آن بیش از 50 درصد از آمریکایی ها مصرف وعده های غذایی خود بارج گفت.

“حتی اگر شیر فروش هستند (در سوپر مارکت ها) آن را به اندازه کافی برای جبران کاهش شدید محصولات لبنی (مانند پنیر و کره) فروش در موسسات خدمات,” او گفت:. “آن است که باعث عدم تعادل عرضه و تقاضا است.”

برای Jamison مزرعه در نزدیکی Crabtree که خاموش است ناودان کسب و کار خود را از فروش باارزش چمن تغذیه بره به بالا به پایان رستوران ها در سراسر کشور.

هنگامی که رستوران ها دستور داده شد در اواسط ماه مارس به فروش takeout تنها “ما از دست داده و 60 درصد از کسب و کار ما” گفت: جان Jamison, اجرا می شود که مزرعه با همسرش, Sukey. سه هفته پیش رستوران فروش “به هیچ” او گفت:.

این Jamisons شده اند که در کسب و کار از سال 1985 در حال حاضر تمرکز بر خرده فروشی آنلاین, خرید و فروش, حمل و نقل منجمد بره محصولات در سراسر کشور. کسب و کار است یک افزایش در حال حاضر از مشتریان خرید گوسفند برای عید پاک گفت: Sukey Jamison او به عنوان بسته بندی شده در یک جعبه بره محصولات خود را در 210 هکتار مزرعه در وحدت است.

آنها در واکنش به افت در فروش دیگر پردازش گوشت در کارخانه خود در Bradenville, Derry, شهرستان, او گفت:. آنها همچنین مجبور به اخراج دو کارمند تمام وقت و پاره وقت کارگر.

“شما نفرت به آن را انجام دهد” Jamison گفت.

Coronavirus است متوقف فروش گاوداری در Alquin Heinnickel مزرعه در سیلم. گوشت پردازش گیاه آن را با استفاده از کاهش تولید پس از برخی از کارگران آزمایش مثبت برای covid-19.

Heinnickel که افزایش 1,000 سر گاو در خانواده اش مزرعه در Hempfield گفت: این مشکل در مونتگومری بسته بندی گوشت و گیاه به معنی او شده است قادر به فروش گاو خود را. این گیاه را برای حداقل دو هفته.

قیمت گاو گوشتی قراردادهای آتی کاهش یافت $4.50 هر وزنی برای دو روز متوالی محدودیت روزانه برای تغییرات قیمت توسط آموزش مداوم گروه بازاریابی جهانی شرکت است.

Heinnickel و 73 که خانواده پرورشی پس از بزرگ و پدر بزرگ خود در بازگشت از جنگ داخلی در سوریه گفت: در آینده نزدیک کارخانه فرآوری است که در ایالت ایندیانا است. او علاقه مند نیست و در حمل و نقل گاو خود را وجود دارد.

“هزینه آن $1,000 به کشتی گاو در سراسر کشور (به Souderton),” او گفت:. “آن را هزینه $2,500 به کشتی آنها را به ایندیانا است.”

جو Napsha یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو در 724-836-5252, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de