متحده با چند ویروس موارد سهم بزرگ کمک

توسط جف MULVIHILL

آلاسکا, هاوایی, مونتانا و وایومینگ هستند فاصله از coronavirus بیماری همه گیر. در عین حال این چهار ایالت بزرگ به ثمر رساند این بهار که کنگره پمپ مستقیم فدرال کمک در حالی که این دو سخت ترین ضربه ایالت نیویورک و نیوجرسی کردم نسبتا کوچک با توجه به تعداد زیادی از مرگ و میر آنها دیده می شود.

یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل نشان می دهد که برخی از کشورهای با جمعیت های کوچک مانند این زمان در خارج از اندازه به اشتراک گذاری از $150 میلیارد دلار پول فدرال که طراحی شده بود به آدرس coronavirus-هزینه های مربوط به زمانی که اندازه گیری توسط تعدادی از تست مثبت برای COVID-19 بیماری است.

خود را حمل و نقل در محدوده از $2 میلیون نفر در تست مثبت در هاوایی به حدود 3.4 میلیون نفر در هر آزمون در آلاسکا است. در وایومینگ با کمتر از 600 مثبت موارد $1.25 میلیارد دلار آن دریافت شده است به 80 درصد از آن سالانه بودجه دولت است.

مقایسه نیویورک و نیوجرسی دریافت حدود $24,000 و $27,000 به ترتیب برای هر یک مثبت coronavirus آزمون. کشورهای دیگر با تعداد زیاد موارد از جمله ماساچوست میشیگان و ایلینوی, دریافت کمتر از $100,000 در هر مورد.

“اگر یک آتش سوزی وجود دارد شما نمی اسپری تمام محله. شما اسپری خانه در آتش” گفت: لایحه Hammond, مدیر بهداشت عمومی سیاست در امپراتوری مرکز سیاست عمومی یک حزبی دولت ناظر در نیویورک است. او گفت: آن معنا ندارد در این مورد به دنبال عادی سیاسی روش از دادن هر دولت خیلی در مواجهه با بحران بهداشت عمومی.

برای مطمئن شود, کمترین جمعیت متحده اغلب بالاتر دریافت مقدار دلار سرانه زمانی که کنگره doles خارج فدرال کمک. که با توجه به واقعیت سیاسی: کشورهای کوچک باید به همان تعداد از سناتور ایالات متحده آمریکا به عنوان پرجمعیت تر هستند و کسانی که سناتور لابی سخت برای آمریکا منافع.

جوایز در امداد تصویب قانون در اواخر ماه مارس شد بر اساس جمعیت اما با گرفتن: هر دولت بود برای دریافت حداقل $1.25 میلیارد صرف نظر از اندازه آن است. قانونگذاران گفت: تنظیم چنین بود حداقل مورد نیاز برای رسیدن به یک معامله در یک تقسیم دولت.

در coronavirus مبارزه سهم نامتناسب رفتن به کشورهای کوچکتر ، متحده با تعداد زیاد عفونت و مرگ و میر می گویند که آنها نیاز به پول فوری هزینه های مربوط به مبارزه با شیوع است که تهدید به خود را پایمال بیمارستان سیستم از کارکنان اضافه کاری به راه اندازی موقت بیمارستان.

پول برای دولت است یک تکه از یک 2.2 تریلیون دلار فدرال محرک. دولت قرار است به استفاده از آن برای جدید کروناویروس هزینه های متحمل شده از تاریخ 1 مارس از طریق Dec. 30. تحت دستورالعمل های فدرال پول نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر مانند ساخت تا برای از دست مالیات بر درآمد به نگه داشتن به طور کلی خدمات دولتی در حال اجرا است.

برخی از ایالت ها با تعداد نسبتا کمی از موارد شده اند قادر به بازگشایی اقتصاد خود را سریع تر و گزینه های بیشتر در مورد چگونه به صرف فدرال largess. بسیاری از در حال حاضر در تلاش برای تعیین چگونه آنها می توانند صرف ثروت باد آورده در حالی که در دستورالعمل های فدرال.

وایومینگ رژیم صهیونیستی. Mark Gordon یک جمهوری خواه است پیشنهاد استفاده از بخشی از این پول برای کمک به کسب و کار است که رنج می برد به دلیل از دولت تحمیل خاموش شدن ناگهانی و جهانیان تقاضا حتی اگر دیگر بخش هایی از دولت فدرال کمک در حال حاضر هدف کسب و کار.

گوردون اشاره همسایه آیداهو — دریافت کرده است که بیش از $600,000 هر تست مثبت — در حال حاضر دارای یک سیستم مشابه در محل. در یک نشست عمومی و جریان بر روی ویدئو Gordon گفت: او می دانست که دولت می تواند با دقت تماشا. پس از همه دولت تخصیص پنج برابر سرانه آنچه در نیویورک دریافت کرد و نزدیک به 90 برابر هر مثبت coronavirus آزمون.

“وجود خواهد داشت بی جهت بالا و موشکافی در مورد چگونه وایومینگ با استفاده از این وجوه” گوردون گفت.

مونتانا فرماندار نیز پیشنهاد کمک مالی کسب و کار همراه با وام مسکن و اجاره بها کمک و برنامه های دیگر.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: سهم دولت بود “بشدت نیاز” به دلیل وخیم مالی عواقب ناشی از توقف آن در صنعت گردشگری به عنوان ویروس گسترش یافته است.

دموکرات ایالت Patrick Leahy ورمونت, معاون رئیس سنا تخصیص بودجه کمیته کار کرده است برای دهه ها به پیاده سازی تمام دولت حداقل برای بودجه فدرال: “صرف نظر از تعداد کل موارد متحده Vermont مجبور به تعطیل فقط به کشورهای دیگر و تاثیر در کشورهای کوچک و بزرگ شده است ویرانگر در بسیاری از زمینه ها,’ Leahy در بیانیه ای گفت.

کشورهای دیگر با توجه به تقسیم پول فدرال در میان دولت های محلی و کسب و کار علاوه بر پوشش دولت هزینه های بهداشت و درمان. که این طرح در آلاسکا است. یکی از دولتی که دو سناتور جمهوریخواه آمریکا از ایالت دن سالیوان گفت: هدف از این قانون به عنوان کمک زیادی به ایالات متحده به عنوان امکان پذیر است و این که او سخت کار می کرد برای تنظیم $1.25 میلیارد حداقل سطح.

“من فکر می کنم این استدلال که” ما ضربه سخت تر است همه نسبی است به این معنی که ما در حال خروج از این بیماری همه گیر است و شما در حال دیدن flareups در کشورهای دیگر,” او گفت:. “من امیدوارم که اتفاق نمی افتد در کشور ما اما آن می تواند.”

غرب ویرجینیا است که هفتم-کمترین تعداد از ایالات متحده coronavirus موارد دریافت بیش از 1 میلیون دلار برای هر تست مثبت. رژیم صهیونیستی. جیم عدالت خواه است گفت که او امیدوار است که دولت قادر خواهد بود به استفاده از پول برای کاهش آن در حال رشد کمبود بودجه حتی اگر فدرال ارشاد در این لایحه نشان می دهد که اجازه داده نمی شود.

نیویورک ندارد لوکس از تلاش برای استفاده از این پول برای کمک به پوشش گسترده در کاهش مالیات بر درآمد.

در حالی که آن را دریافت میلیاردها فدرال دلار برای coronavirus-هزینه های مربوط به آن را بدون دریافت پول برای کمک به جبران کاهش بیش از 13 میلیارد دلار درآمد گفت: فریمن Klopott سخنگوی دولت بودجه را بدست آورد. دولت در حال حاضر با توجه به 10 میلیارد دلار در کاهش.

“ایالت نیویورک شده است کانون این بیماری همه گیر و متاسفانه شده است و حدود یک سوم از تمام ایالات متحده COVID-19 مربوط به مرگ و میر و بودجه فدرال ارائه شده تا کنون نتوانسته است به رسمیت شناختن این واقعیت” Klopott در بیانیه ای گفت.

استیو Sweeney, New Jersey دموکراتیک دولت رئیس جمهور مجلس سنا گفت: اگر دولت خود را در میان کسانی که با بدترین عفونت “ما می خواهم به پول به شخص دیگری است.”

نیویورک و کشورهای دیگر با تعداد زیاد موارد شده اند لابی در کنگره به ارائه کمک های بیشتر به دولت و دولت های محلی در آینده coronavirus امداد بسته است.

سنسور. بیل کسیدی یک لوئیزیانا از حزب جمهوری خواه و رابرت منندز نیوجرسی از حزب دموکرات هستند پیشنهاد 500 میلیارد دلار بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی. در زیر طرح خود را برای اولین بار یک سوم از پول اختصاص داده می شود بر اساس جمعیت دوم در تعداد coronavirus موارد و سوم در تلفات آن گرفته شده در بودجه دولت.

در زیر پیشنهاد خود را, هر دولتی, دوباره, خواهد دریافت حداقل $1.25 میلیارد دلار — و این بار با شل تر محدودیتی در چگونه پول می تواند صرف.

منندز گفت: ابتدا مقدار بود و با سر اشاره کردن به واقعیت سیاسی: “ما نیاز به 60 رای در سنا است.”

___

Mulvihill گزارش از Cherry Hill, New Jersey.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران بکی Bohrer در جونو; Anthony Izaguirre در چارلستون; آدری McAvoy در هونولولو; Wilson حلقه در مونپلیه, ورمونت; و مارینا وینیو در آلبانی نیویورک, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de