شناور ماندن: 2.2 تریلیون دلار در لایحه ارائه می دهد اقتصادی تاسیسات

توسط پل وایزمن و JOYCE M. روزنبرگ

واشنگتن (AP) — در coronavirus بحران حتی پزشکان می تواند به صورت یک بحران نقدی.

دکتر بنجامین Ticho یک چشم پزشک در شیکاگو ریج, ایلینوی خود را دیده است درآمد غوطه 80% بیماران در خانه بمانند و او را لغو غیر اورژانس جراحی. او کاهش کارکنان خود را ساعت به شدت و در حال مذاکره با طلبکاران خود را.

“ما رسیده ایم به بسیاری از ما بزرگتر فروشندگان و گفت:” هی ما ممکن است در مواجهه با یک بحران نقدی — شما می توانید به ما یک استراحت و یا حداقل تاخیر در پرداخت?’ بسیاری شده اند دلسوز” گفت: Ticho که مدیون وام در تجهیزات پزشکی. او را به بیماران خود یک استراحت بیش از حد, با برگزاری, در حال حاضر, در جمع آوری آنها تعادل بدون مزد.

رکورد 2.2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا جمعه با هدف کسب و کار مانند Ticho و افرادی مانند بیماران خود را: در بهداشت عمومی مستند که بسته شده است شرکت ها و آورده های اقتصادی زندگی به وقفه آنها در معرض خطر در حال اجرا از پول و قادر به پرداخت صورتحساب و یا دیدار با هزینه های روزانه.

ایده پشت این اندازه گیری است که به شرکت ها و خانواده های نقدی کوسن برای بهتر آب و بحران بهداشت و درمان و بلندی رکود است. هنگامی که آن را امن برای بازگشت به کار از ناهار خوردن و رزرو بلیط هواپیمایی دوباره به فکر می رود آنها خواهید بود و بیشتر از نظر مالی آماده بازگشت به چیزی نزدیک به زندگی عادی.

“آن را تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده, کسب و کارهای کوچک و صنایع آن را از طریق این اختلال و ظهور در طرف دیگر آماده به اوج گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., کمک کرد که مذاکره بسته است.

بنابراین کنگره ارسال یک پرداخت یک بار به طور مستقیم به بسیاری از بزرگسالان آمریکایی و ساکنان ایالات متحده با شماره امنیت اجتماعی. که مقدار به 1200 $برای بزرگسالان تنها درآمد تا $75,000 یک سال و $2,400 برای زوج های متاهل درآمد تا $150,000, به علاوه 500 دلار برای هر کودک است. کسی که پر سرپرست خانوار را پرداخت کامل اگر آنها کسب درآمد $112,500 یا کمتر است.

پرداخت کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار است که درآمد مالیات دهندگان بیش از کسانی که آستانه و کاملا مرحله به مرحله-برای تک filers با درآمد بیش از $99,000, $146,500 برای سرپرست خانوار filers با یک فرزند و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

این بسته نیز کمک خواهد کرد که جایگزین درآمد از کارگران بیکار برای چهار ماه ارائه آنها را با خود دولت مزایای بیکاری به علاوه اضافی 600 $در هفته. برای اولین بار فرفره اقتصاد کارگران مانند رانندگان می تواند ادعا مزایای بیکاری بیش از حد.

برای حمایت از افراد و خانواده ها به ویژه مهم است زیرا شبکه امنیت اجتماعی در امریکا است که به عنوان قوی به عنوان آن را در ثروتمند کشورهای توسعه یافته از اروپا است.

این بسته شامل 50 میلیارد دلار در اعتبار مالیاتی برای کسب و کار است که نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از کسانی که حقوق کارگران. شرکت همچنین می توانید تاخیر پرداخت 6.2% مالیات تامین اجتماعی به آنها انگیزه ای برای قرار دادن خاموش اخراج در زمانی که کسب و کار عادی را به توقف آمده است.

همچنین شامل $454 میلیارد دلار پول دانه است که اجازه خواهد داد که فدرال رزرو به حدود 4.5 تریلیون دلار وام به بزرگتر صنایع.

در 2.2 تریلیون دلار پول که کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال پرتاب در بحران اقتصادی به مقدار بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین اندازه گیری های اقتصادی خروجی. در مقایسه باراک اوباما $787 میلیارد دلار طرح محرک اقتصادی در اعماق رکود بزرگ به مبلغ حدود 5.5 درصد از تولید ناخالص داخلی.

و است که به حساب نمی کند چه چیز دیگری فدرال رزرو در حال انجام است. این کاهش نرخ بهره خود را به صفر است. این سیل بازارهای مالی با پول خرید اوراق بهادار از جمله دولت و برای اولین بار اوراق قرضه شرکت های بزرگ. این هم خرید های به اصطلاح تجاری مقاله کوتاه مدت IOUs که شرکت های موضوع برای پوشش هزینه های عملیاتی مانند payman. و آن را آماده یک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول روشن ساخته است که بانک مرکزی به انجام آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از اقتصاد است. در مصاحبه روز شنبه در ان بی سی “امروز” نشان می دهد پاول گفت: تغذیه خواهد به من قرض بدهید اساسا نامحدود در صورت لزوم برای حمایت از بانک های کسب و کار و شهر و دولت تا زمانی که شیوع ویروسی تحت کنترل در آورده است.

رئیس اذعان کرد که اقتصاد رنج می برند و نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت.

“وجود دارد نیز می تواند خوب دوباره بجای اول برگشتن در طرف دیگر آن” او گفت:. “اطمینان از جریان های اعتباری در اقتصاد و نگه داشتن نرخ پایین ما می خواهید برای اطمینان از که که دوباره بجای اول برگشتن زمانی که در آن آمده است به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

“به جز زمان جنگ هزینه در طول جنگ جهانی دوم وجود دارد هیچ چیز قابل مقایسه با این در تاریخ ایالات متحده گفت:” آدم پوزن, رئيس جمهور از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد در واشنگتن ،

این نجات نیست فقط بزرگتر است. آن را نیز مختلف در راه های مهم.

در اکثر رکود اقتصادی حتی شدید آنهایی که سیاستگذاران هدف در coaxing وحشت زده و عصبی مصرف کنندگان و کسب و کار برای شروع هزینه دوباره با کاهش نرخ بهره و مالیات و یا قرار دادن مردم به کار بر روی آثار عمومی پروژه و به آنها حقوق.

آن را به کار نمی رود که راه این زمان. هیچ کس در حال رفتن به خرید و یا برنامه ریزی یک سفر دریایی زمانی که آنها در حال قرنطینه به طور نامحدود در داخل اتاق نشیمن خود را. و کسب و کار در حال رفتن به استخدام کاري دفاتر جدید و یا سرمایه گذاری در تجهیزات زمانی که آنها را جمع آوری نمی شوند درآمد چرا که آنها هیچ مشتریان.

سیاستگذاران در حال حاضر فقط می خواهم به نگه داشتن کسب و کار و افراد از رفتن زیر در حالی که این ویروس هنوز هم با شدت گرفتن امید آنها می تواند در شکل دادن به یک درایو بازیابی زمانی که بحران به پایان رسیده است.

“آنها واقعا با تمرکز بر توقف سیستم از انجماد تا’ گفت: Louis هایمن یک مورخ اقتصادی در دانشگاه کرنل که مورد مطالعه بازار کار و فرفره کارگران است.

در حال حاضر به نظر می رسد هیچ راهی برای بازگشت نیروهای کشیدن اقتصاد کشور را به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 11 سال است. اقتصاددانان انتظار دارند آوریل-ژوئن چهارم به بدترین شرایط رکورد. اقتصاد ممکن است سقوط در نرخ سالانه 20 درصد و یا بیشتر در طول آن سه ماه است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال انتظار برای از دست دادن شغل خود را در چند هفته آینده. روز پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که حدود 3.3 میلیون آمریکایی ثبت کرده بود برای مزایای بیکاری در هفته گذشته — محو 1982 رکورد 695,000.

نجات بنیاد با هم توسط فدرال رزرو در کنگره و کاخ سفید طراحی شده است برای رسیدن به صاحبان کسب و کار مانند نیویورک تور ژرژت Blau که گذاشته او راهنماهای تور و شنود خود را پس انداز شخصی برای نگه داشتن او در محل تورهای عامل.

چه افتضاحی از این ناراحت است که در مورد به دنبال یک وام از اداره کسب و کار کوچک گفت: پرداخت ماهانه خواهد بود بیش از حد بالا است. او را در نظر بگیرید به دنبال به فدرال رزرو قصد دارد به ارائه اعتبار به شرکت های کوچک. اما آن را نمی خواهد بود آسان برای آرام کردن او نگرانی های مالی.

“حتی چیزی مانند $75,000 است که قصد ندارم به گذشته ما بسیار طولانی,” او گفت:.

مقیاس آسیب سرسام آور است. بیش از 180,000 فروشگاه به طور موقت توقیف حسابداری برای بیش از 40 درصد از فضای خرده فروشی در ایالات متحده با توجه به GlobalData, خرده فروشی, یک شرکت تحقیقاتی.

“خرده فروشان در یک کابوس” به گفته دیوید, فرانسوی, معاون ارشد رئيس جمهور از دولت روابط در فدراسیون ملی خرده فروشی این کشور بزرگترین خرده فروشی تجارت ، “آنها باید مردم را به پرداخت. اجاره به پرداخت. آنها باید موجودی انبار.”

بدون پول در حال آمدن است در درهم و برهم عروسی و برگزاری رویداد در Peabody ماساچوست. صاحبان سارا Narcus و الن Basch را لغو و یا به تعویق افتاد و تمام وقایع را از طریق زمستان. آنها خواسته ایم و بدست عوض عهد از وام دهندگان خود از جمله بانک که دارای میلیون دلار وام در خود ساختمان است.

“آنها بسیار پذیرا. آنها باید پرداخت معوق به جز علاقه و سپردن برای 90 روز” Narcus می گوید. کسب و کار هنوز هم به پرداخت سایر هزینه ها از جمله مالیات و آب و برق.

برای حفظ آنچه که می تواند یک شیب کوتاه اما رکود اقتصادی از تبدیل به چیزی بدتر اقتصاددانان می گویند دولت باید به سرعت حرکت می کند.

اما آن را نمی خواهد بود آسان است.

“هیچ مجموعه ای از مالی موجود لوله های طراحی شده به صورت یک بحران نیاز به پرداخت به بیش از 100 میلیون نفر یا خانوار در روز یا هفته,’ نوشتن پترسون محققان موسسه دونالد هموند و David Wilcox.

آنها نگران هستند که دولت با تکیه بر مالیات بر درآمد رول به شناسایی دریافت کنندگان; اما بسیاری از آمریکایی ها به ویژه فقیرترین آنهایی که نمی پرداخت مالیات بر درآمد و می تواند یافت نمی شود که در راه است. آنها نشان می دهد با استفاده از تامین اجتماعی سوابق و کمک های فدرال رول بیش از حد.

“ما اصرار سیاستگذاران تاکید بر نیاز به سرعت,’ هاموند و فروردین نوشتن حتی اگر این معنی است که برخی از آمریکایی ها به طور تصادفی دریافت بیش از یک امداد رسانی را بررسی کنید. “در بسیاری از موارد افرادی که به دریافت چندین پرداخت خواهد شد و در پایان پایین تر از اقتصادی نردبان و در نتیجه به احتمال زیاد به نیاز کمک کند.’

کرنل را هایمن انتظار دارد که دولت را به اشتباه آن را به عنوان تلاش می کند به جمع کردن پول زیادی تا به سرعت. اما او را تحت تاثیر قرار با بسته نجات به هر حال.

“این بزرگترین مداخله در تاریخ بشر و آن را تمام انجام در یک هفته” او گفت:. “این دیوانه است.’

___

روزنبرگ گزارش از نیویورک است. AP اقتصاد نویسندگان کریستوفر Rugaber در واشنگتن و آن د’Innocenzio در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de