حدود یک دقیقه پیش

پس از سه سال اجرا با استفاده از یک انتخاب دور بر روی یک گیرنده گسترده Pittsburgh Steelers وارد یکی دیگر از offseason که در آن با استعداد تصویب گیر ممکن است بیش از حد خوب به تصویب اولیه در پیش نویس NFL.

زمانی که مدیر کل کوین Colbert, مربی مایک Tomlin و کارکنان خود سر به ایندیاناپولیس در این هفته به صورت سالانه NFL سراغ ترکیب آنها روبرو می شوند یک گروه گسترده ای از گیرنده است که امکانات کمیت و همچنین کیفیت.

پیش نویس کارشناسان در حال نزدیکی به اتفاق آرا در عقیده خود را که در عمیق ترین گروه از بازیکنان در میان مهارت مواضع و اگر نه کل کلاس در گیرنده گسترده.

ESPN مل Kiper جونیور پروژه های 25 گیرنده خواهد شد پیش نویس در اولین سه و نیم دور با شاید 14 از آن عبور فو رفتن در دور اول و دوم.

“این ممکن است تاریخی” Kiper گفت.

NFL شبکه تحلیلگر دانیل ارمیا است و حتی بیشتر صعودی در گیرنده کلاس. او به 27 پاس فو نمرات خوب به اندازه کافی به انتخاب دوم یا سوم دور.

“این است که واقعا فوق العاده گروه از wideouts,” ارمیا گفت. “همه کسانی که بچه ها در حال رفتن به رفتن زود است. آنها در نهایت در سراسر نویس, اما آن را واقعا خوب است.”

که می تواند به عنوان یک خبر خوب برای استیلرز که با وجود های اخیر خود پیش نویس تاریخ ممکن است مایل به اضافه کردن عمق به گیرنده گسترده ،

بت اسمیت-شوستر دوم-انتخاب دور از 2017 پیش نویس کلاس در حال ورود به سال آخر قرارداد خود را و در حال آمدن است یک فصل است که در آن او از دست رفته چهار بازی به آسیب و بالغ بر حرفه ای پایین با 42 جلب 552 متری و سه touchdowns.

اگر استیلرز تصمیم به ثبت نام اسمیت-شوستر که تا به حال 111 جلب برای 1,426 متری در سال 2018 به گسترش آنها می تواند پیش نویس جانشین احتمالی خود را با هر دو شماره 49 کلی انتخاب کنید و یا خود را پیش بینی جبرانی انتخاب کنید در پایان دور سوم.

جیمز واشنگتن دوم-طفیلی در سال 2018 به حال حرفه ای-بالا 44 جلب برای 735 متری و سه touchdowns فصل گذشته اما او از همان نوع پرش از اول به فصل دوم که اسمیت-شوستر بود.

Diontae جانسون یک سوم طفیلی در سال 2019 و دومین بازیکن انتخاب شده توسط استیلرز رهبری استیلرز با 59 پذیرایی و پنج touchdowns به عنوان یک تازه کار در حالی که همچنین به دست آوردن تمام تیم دوم-Pro در نظر گرفتن به عنوان یک زدن توپ returner.

با بن Roethlisberger آغاز یک پرتاب برنامه به عنوان او تلاش می کند برای جستن به عقب از پایان فصل آرنج راست عمل استیلرز ممکن است استفاده از این کلاس پیش نویس به ارائه 16-سال کهنه با یکی دیگر از هدف است. و استیلرز نداشتن دور اول انتخاب نمی خواهد به نظر می رسد یک موضوع است.

“شما می توانید پیدا کردن بچه ها و شاید بهتر است دور دوم میدارد از بچه ها که رفتن در دور اول” Kiper گفت. “من مانند بسیاری از دور دوم گیرنده.”

NFL دعوت 55 گیرنده به ترکیب ترین بازیکنان در میان هر موقعیت ، اگر چه استیلرز scouted برخی از این بازیکنان در ارشد کاسه وجود دارد خواهد بود 20 underclassmen wideouts در ترکیب شامل یک تعداد انگشت شماری از پتانسیل اول سرآمد.

در دومین موج گسترده ای از گیرنده های Kiper لیست Penn State را KJ Hamler که سمت چپ مدرسه با یک سال و واجد شرایط بودن باقی مانده بعد از ابتلا به 56 عبور برای 904 متری و هشت touchdowns در سال 2019.

“اگر او تا به حال شده است بیشتر سازگار” Kiper گفت: “او تضمین شود تا در مرحله اول.”

بازیکنان که می تواند در دسترس در شماره 49 برای استیلرز شامل بیلور را Denzel میمس اوهایو دولت KJ تپه کلرادو Laviska Shenault جونیور, TCU را Jalen Reagor آزادی را آنتونیو گاندی-طلایی و USC مایکل پیتمن.

“وجود دارد خیلی عمق” ارمیا گفت. “من می تواند به شما نشان می دهد که مطالعات به شما نشان خواهد داد که چگونه بسیاری از بازیکنان تاثیر را در, دوم, سوم, دور, و شما می توانید بازیکنان خوب در آن موقعیت.”

جو Rutter یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو از طریق ایمیل در jrutter@tribweb.com و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im