هاکی شرق نام دانشگاه نیوهمپشر معاون مدیر دو و میدانی استیو Metcalf به آن بعدی کمیسر.

متکالف موفق خواهد شد جو Bertagna که قرارداد به پایان می رسد پس از این فصل است. آن را در سال گذشته اعلام شد که هاکی شرق بود و نه تجدید Bertagna قرارداد.

متکالف در اصل از انگلستان است که در سال 23 در UNH خدمت داشتن ورزشی گروه در تعدادی از نقش ها از جمله نظارت بر عملیات داخلی.

“به سادگی قرار دادن استیو یک اتصال که دانش هاکی و لیگ ما برجسته است” درو Marrochello فعلی صندلی هاکی شرق مردانه کمیته اجرایی و مدیر دو و میدانی در دانشگاه بوستون گفت: در انتشار اخبار. “او ساخته شده است که برداشت قوی در چندین محافل مختلف در طول زمان خود را در UNH و درست شد تصمیم به اجماع او را به عنوان بعدی ما کمیسر.”

در نقش معاون Metcalf نظارت تمام عملیات داخلی در UNH ورزشی بخش به عنوان به خوبی به عنوان هر دو هاکی روی یخ برنامه های. او با کمک دولت روزانه از تمام 20 از Wildcats’ بین دانشکده برنامه از جمله استخدام مربیان و مدیریت پرسنل و بودجه اولویت های طرح های جمع آوری کمک و نظارت از برابری جنسیتی و تنوع در این بخش است.

“من می خواهم برای تشکر از جستجو کمیته به من این فرصت باور نکردنی برای رهبری چنین معتبر کنفرانس گفت:” Metcalf. “من نمی تواند بیشتر هیجان زده برای شروع و ساخت در روابط در طول موسسات بزرگ را تشکیل می دهند که هاکی شرق است.”

“من شناخته شده استیو برای نزدیک به دو دهه و همیشه لذت می برد کار خود را با او” Bertagna گفت. “او می داند که هر دو کنفرانس و گپ و او را به انجام یک کار خوب برای موسسات عضو و بازی کالج هاکی.”

در سراسر کالج, هاکی, واکنش به Metcalf انتخاب مثبت بوده است.

“استیو Metcalf بسیار مورد توجه دو و میدانی مدیر است که انجام بسیاری از چیزهای خوب در سراسر کالج دو و میدانی. من هیجان زده به کار در کنار او را در موقعیت جدید خود را به عنوان هاکی شرق کمیسر کمک ما همچنان به بالا بردن کالج هاکی به ارتفاعات جدید” گفت: NCHC کمیسر جاش فنتون.

“آن شده است امتیاز من به کار با استیو و برای رسیدن به او را می دانم بیش از دو دهه گذشته” اضافه شده ECAC هاکی کمیسر استیو Hagwell. “او یک کلاس اول فردی که من هستم خاصی باید انجام یک کار فوق العاده ای در هدایت هاکی شرق. من مشتاقانه در انتظار همکاری بیشتر از نزدیک با استیو در نقش جدید خود را.”

هاکی شرق را به طور رسمی معرفی متکالف در شنبه 21 مارس در هاکی شرق قهرمانی آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de