استیون صفحه در گفتگو با پل ولز: Maclean زنده پخش

خواننده و ترانه سرا نشستم برای یک کاندید گفتگو در مورد زندگی و کار و همه گیر مستند. سازمان دیده بان پخش کامل در اینجا.

برنده جایزه maclean’s ارشد نویسنده Paul چاه استقبال مهمان ویژه استیون صفحه: خواننده-ترانه سرا و co-عضو موسس معشوق کانادا گروه راک Barenaked Ladies برای یک کاندید گفتگو در این مجازی maclean’s زندگی می کنند.

آنها در مورد زندگی, کار و تاثیر مستند در خلاقیت از جمله اخیر لغو صفحه جدید موسیقی اولین در استراتفورد, جشنواره, حق در اینجا آنچه در آن طول می کشد. نیز وجود دارد یک اجرای زنده توسط صفحه.

شما می توانید تماشای پخش کامل این گفتگو را در بالا.

در فوریه پل چاه نشستم با دنیس مورد پائولا و جین سایمونز بوجود آورده. در ماه دسامبر گذشته او نشستم با رهبر بلوک کبکی ایو-François Blanchet. در ماه نوامبر او نشستم با اقیانوس اطلس نویسنده David Frum. در مه, او نشست بین المللی رئیس جمهور از پزشکان بدون مرز جوآن لیو. در ماه آوریل او نشستم با بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz. در ماه مارس او نشستم با Inuit Tapiriit Kanatami جمهور Natan Obed. در ماه فوریه او نشست با سفیر کانادا به ایالات متحده آمریکا دیوید MacNaughton. در ماه دسامبر گذشته او نشستم با نخست وزیر سابق ژان Chrétien. در ماه نوامبر گذشته او نشستم با Alberta برتر راشل Notley. در ماه اکتبر او در گفتگو با مشهور هنرمند کانادایی Edward Burtynsky. در ماه سپتامبر او نشستم با نخست وزیر جاستین ترودو. در ماه ژوئن او نشستم با جین Philpott وزیر بومی خدمات. در مه, او نشستم با جیسون کنی, رهبر آلبرتا متحد حزب محافظه کار. در ماه آوریل او نشستم با کتی Telford, رئیس ستاد نخست وزیر جاستین ترودو. در ماه مارس او نشستم با رهبر محافظه کار اندرو Scheer. و در ماه فوریه او نشستم با رهبر NDP Jagmeet سینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im