‘هنوز در موج اول’: trump’s آخرین coronavirus ببخشید اینو بدونیم

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با توجه به در حاوی coronavirus.

هیچ راه دیگری برای تفسیر رفتار خود را این هفته است.

عفونت در حال حاضر خونتان به شدت در سراسر ایالات متحده است. پرونده در حال خرد در همه جا و بیمارستان در حال اجرا هستند از تخت ICU و تعداد موارد جدید در هر روز سه برابر شده است در کمتر از یک ماه.

مربوط به: Individual آمریکا در حال حاضر بیشتر موارد از کل سازمان ملل

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا شناسایی 65,551 جدید عفونت دیروز به تنهایی. که بیش از هفت برابر تعداد موارد استرالیا ثبت کرده است در طول بیماری همه گیر. در 24 ساعت.

و رئیس جمهور آمریکا انجام شده است دقیقا هیچ چیز در مورد آن.

آقای ترامپ تنها دو سهم از اهمیت به آمریکا, ویروس, پاسخ این هفته به فشار برای بازگشایی مدارس و با کف دست زدن خود, بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, برای پیشنهاد وجود دارد هر چیزی اشتباه است.

مرتبط با: تهمت ادعای ما این است که در “یک جای خوب” در مبارزه با ویروس

Dr Fauci گفت سنا در جلسه دولت امریکا شیوع بود “واقعا خوب نیست”.

“ما تا به حال شده است در یک وضعیت ما به طور متوسط حدود 20000 نفر در روز است. و پس از آن یک سری از شرایط ارتباط با کشورهای مختلف و شهرستانها تلاش برای باز کردن در حس گرفتن برای برخی از فرم نرمال منجر به یک وضعیت که در آن ما در حال حاضر شکستن رکورد موارد,” او گفت:, و اضافه کرد که ما هنوز “زانو در موج اول” از این بیماری همه گیر.

“اگر شما نگاهی به نمودار از اروپا – اتحادیه اروپا به عنوان یک نهاد از آن بالا رفت و پس از آن آمد آن را به پایه. در حال حاضر آنها با داشتن کمی blips به عنوان شما ممکن است انتظار می رود به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی شده است. ما بالا رفت هرگز پایین آمد به شروع مطالعه و در حال حاضر ما در حال صعودی به بالا,” گفت,,,, Dr Fauci.

“این یک وضعیت جدی است که ما به نشانی بلافاصله.”

که آخرین بخش بود و کاملا بدیهی است که یک تماس برای دولت آمریکا به شما می دانید چیزی.

اما صحبت کردن به تلویزیون میزبان Greta van Susteren, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت در مخالفت با دکتر Fauci که اتفاق می افتد به یک مشاور ارشد خود در کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار.

“من فکر می کنم ما در یک جای خوب من مخالفت با او” رئیس جمهور گفت: در یک ارزیابی کاملا جدا از واقعیت است.

“ما یک کار خوب انجام داده. من فکر می کنم ما در حال رفتن به در, دو, سه, چهار هفته زمان ما در کنار صحبت می کنند, من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل بسیار خوب.”

شما ممکن است تعجب که چگونه آقای ترامپ وارد است که آفتابی پیش بینی با توجه به این ویروس را در مسیر آمریکا بدتر و نه بهتر و به او پیشنهاد کرده است که مطلقا هیچ چیز است که می تواند این روند.

شاید آن متولد شد و از همان خوش بینی است که به رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن همه کسانی که ماه پیش اعلام این ویروس خواهد ناپدید می شوند به طور معجزه آسایی در ماه آوریل است.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم فکر می کند coronavirus را ‘ناپدید’

هر زمان که او مواجه با اعداد خام که کاملا بدیهی است که “یک جای خوب” آقای ترامپ تکرار همان بهانه ای. مشکل او این است که آن را کمتر و کمتر قابل قبول و با گذشت هر روز.

برای مثال در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity دیروز او خواسته شد به آدرس “اخیر افزایش شیوع بیماری”.

“اجازه دهید من فقط یک بیانیه است. ما تست مثل هیچ کس تا به حال انجام تست. و هنگامی که ما تست بیشتر شما در آزمون بیشتر موارد شما در پیدا کردن” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

“کشورهای دیگر, شما می دانید زمانی که آنها آزمون ؟ آنها آزمون که بسیار محدود هستند. ما عظیم – 45 میلیون نفر آزمایش شده است. و آزمایش های ما بهترین هستند.

“ما در مواردی در همه جا. در بسیاری از موارد بلافاصله پس بهتر است آنها افرادی هستند که مردم آنها را sniffles و دو روز بعد آنها خوب هستند و آنها را بیمار برای شروع کردن با. آنها بدون علامت است.

“بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد و آنچه ما انجام می دهند با تمام این تست هایی که ما انجام می دهند در سراسر کشور – آزمون همه pull-up پارکینگ هر چیز دیگری – آنچه ما انجام داده ایم این است که ما ایجاد کرده اید فوق العاده ای تعداد موارد است.

“هر کس دیگری – شما می توانید تصور کنید اگر چین تست شده مانند ما تست ؟ آنها نمی کنند.”

ناب ترین تقطیر با این استدلال آمد و در یک صدای جیر جیر رئیس جمهور ارسال شده در پنج شنبه شب زمان ما است.

“دلیل ما نشان می دهد بسیاری از موارد در مقایسه با کشورهای دیگر که انجام نداده اند تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان ما این است که تست ما بسیار بزرگتر و بهتر. ما تست شده 40,000,000 مردم است. اگر ما 20,000,000 به جای آن موارد خواهد بود نیمی,” او گفت:.

“گزارش نشده است!” او اضافه شده است.

دلیل این ادعا این است, گزارش نشده است! به عنوان واقعیت است زیرا این توهم بی معنی است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که خود را متقاعد که وجود دارد میلیون ها نفر از افراد آلوده مخفیانه راه رفتن در اطراف هر کشور دیگری بر روی زمین تشخیص داده نشده زیرا این ملت را نمی توان زحمت برای تست آنها.

با توجه به این منطق آمریکا در حال انجام است و بدتر از هر کشور دیگر در شامل همه گیر حتی اگر آن را تا 3.2 میلیون تایید عفونت و 136,000 مرگ و میر.

این واقعیت است که ما در حال نشان دادن بیشتر موارد این ویروس به دلیل – با من اینجا – آن را بیشتر موارد ویروس. دیوانه ،

پس از ژوئن 12, تعداد تست های انجام شده در آمریکا افزایش یافته است و 37 درصد است. اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حق بودند و در کل افزایش موارد می تواند در سطح بالاتر از تست شما انتظار می رود عفونت نیز 37 درصد بالاتر است.

رقم واقعی 152 درصد که به معنی عفونت در واقع افزایش در نرخ بسیار سریع تر از تست.

در همان دوره اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که ملی رای مثبت – بسیاری از آزمایشات است که دوباره مثبت افزایش یافته است از 4.3 درصد به 8.2 درصد است.

دوباره به این نتیجه روشن است. عظیم خوشه در سراسر آمریکای جنوبی و کشورهای غربی هستند به دلیل افزایش در تست اما به دلیل افزایش چشمگیر در عفونت.

“ما قطعا در حال چیدن بیشتر موارد از طریق آزمایش, اما قطعا وجود دارد شواهدی وجود دارد که این فقط یک آزمایش پدیده” جاش journal club از the Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health به بی بی سی گفت.

“حتی برای همان تعداد تست های که انجام می شود چند هفته پیش درصد مثبت بسیار بالاتر است.

“ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر بیماران در بیمارستان و بخش مراقبت های ويژه. پس از آن نه تنها درست می گویند این است که به طور کامل از تست.

“این یک وضعیت جدی باشم.”

به جای آیند تا با یک راه برای رسیدگی به این “بسیار جدی” وضعیت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تظاهر وضعیت حتی نمی وجود دارد. آن را فوق العاده کناره گیری از رهبری است.

یک gobsmacking گزارش واشنگتن پست این هفته ادعا کرد که مقامات کاخ سفید امیدوار بودند آمریکایی ها خواهد “رشد بی حس” به این ویروس مرگ و میر و فقط عادت به داشتن ده ها هزار مورد جدید در هر روز است.

“آنها از اعتقاد به این است که مردم را بیش از آن اگر ما را متوقف برجسته آن پایه حرکت خواهد کرد و یاد بگیرند به قبول 50,000-100,000 موارد جدید در روز” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت که در ارتباط با این کمپین به این روزنامه گفت.

این است که رئیس جمهور استراتژی ؟ به تسلیم شدن به این ویروس هیچ چیز به آن را متوقف کند و امید رای دهندگان نمی مراقبت به اندازه کافی برای تنبیه او ؟

این است که به خوبی به پایان برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im