بازار سهام تار و مار کرد در ویروس نگرانی; شاخص از دست دادن 4 درصد

2 دقیقه پیش

میانگین صنعتی داو جونز غرق در حدود 1200 امتیاز پنجشنبه تعمیق یک weeklong بازار جهانی تار و مار ناشی از نگرانی است که شیوع کروناویروس خواهد انتقام ویران کردن در اقتصاد جهانی است.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و دوباره ارسال عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری را به دیگری کم سابقه بوده است. هنگامی که بازده سقوط آن را نشانه آن است که سرمایه گذاران کمتر احساس اعتماد به نفس در مورد اقتصاد مقاومتی رفتن به جلو.

“مردم می توانند تقاضای چیزهایی که احساس امنیت به صورت غیر منطقی مقدار از زمان” گفت: کتی Kaminski, مدیر ارشد تحقیقات استراتژیست در AlphaSimplex ، “مهم نیست که این اصول زمانی که مردم نگران هستند.”

آخرین تلفات تمدید یک اسلاید در سهام است که از بین برود سود جامد عمده شاخص ها نوشته شده بود در اوایل این سال است.

S&P 500 در حال حاضر 12% پایین تر از همه زمان بالا این مجموعه فقط یک هفته پیش. این است که در حال حاضر بازار سهام بدترین هفته از اکتبر سال 2008 هنگامی که وال استریت بود و فرو رفته در بحران مالی است.

سرمایه گذاران را به 2020 احساس اعتماد به نفس است که فدرال رزرو خواهد نگه داشتن نرخ بهره در سطح پایین و ایالات متحده-چین مطرح شده کمتر از یک تهدید به سود شرکت پس از دو طرف به یک توافق اولیه در ماه ژانویه است. شیوع ویروس دارای طرح میتوانست که گلگون سناریو به عنوان اقتصاددانان انتظارات خود را پایین تر برای رشد اقتصادی و شرکت ها هشدار می دهند از یک ضربه به کسب و کار خود را.

S&P 500 شاخص را کاهش شدید آن از آخرین رکورد آن را در آنچه ناظران بازار را “اصلاح” یک پدیده طبیعی است که تحلیلگران گفته بود دیر در این بازار گاو نر است که طولانی ترین در تاریخ است.

مایکروسافت هشدار داد که شیوع ویروس تا به حال قطع خطوط عرضه آن خواهد صدمه دیده است عملکرد مالی خود پس از هشدار مشابه در هفته گذشته از اپل. سهام دو led دیگر فروش را در میان شرکت های فن آوری. انرژی سهام به شدت کاهش یافت قیمت نفت کاهش یافته است 3.4%.

“این یک بازار است که رانده می شود به طور کامل با ترس گفت:” ایلین استوکس مدیر نمونه کارها در Loomis Sayles با حرکات بازار زیر کلاسیک ویژگی های ترس تجارت: سهام پایین کالاها و اوراق قرضه هستند.

استوکس گفت: غش کردن او را به یاد واکنش بازار پس از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی است.

“در نهایت ما قصد داریم برای رسیدن به یک محل که در آن این ترس و این چیزی است که ما استفاده می شود به زندگی می کنند با همان راه ما رو به زندگی با تهدید از زندگی با تروریسم” او گفت:. “اما در حال حاضر مردم نمی دانند چگونه و یا هنگامی که ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد و آنچه مردم را در این وضعیت است که به retrench.”

S&P 500 با کاهش 137.63 امتیاز یا 4.4% به 2,978.76, بزرگترین آن یک روز افت از سال 2011 است.

داو کاهش یافت 1,190.95 امتیاز یا 4.4% به 25,766.64. نزدک کاهش یافته است 414.29 امتیاز یا 4.6% به 8,566.48. این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر و سهام از دست 54.89 امتیاز یا 3.5% به 1,497.87.

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 82,000 مردم در سطح جهان است و نگرانی دولت با گسترش سریع آن فراتر از کانون چین است.

ژاپن نزدیک مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید. عربستان سعودی ممنوع زائران خارجی از ورود به انگلستان برای بازدید از, اسلام, مقدس ترین سایت. ایتالیا تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در اروپا با گسترش تهدید مالی و مراکز صنعتی از آن ملت است.

در قلب خود قیمت سهام ظهور و سقوط با سود است که شرکت ها را. و وال استریت انتظارات برای رشد سود در حال لغزش به دور است. اپل و مایکروسافت دو تا از بزرگترین شرکت های جهان در حال حاضر گفت: فروش این سه ماهه را احساس اثرات اقتصادی از ویروس.

گلدمن ساکس در روز پنج شنبه گفت: درآمد شرکت ها در شاخص S&P 500 شاخص ممکن است رشد در همه این سال پس از پیش بینی های قبلی است که آنها را رشد 5.5 درصد. استراتژیست دیوید Kostin همچنین کاهش رشد پیش بینی سود سال آینده.

علاوه بر یک به شدت ضعیف اقتصاد چین در سه ماهه اول این سال او را می بیند کاهش تقاضا برای ایالات متحده صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین و به طور کلی عدم قطعیت خوردن دور در رشد درآمد.

چنین کاهش حتی موثر تر در حال حاضر به دلیل سهام در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را بالا بردن خطر است. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها.

S&P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet. اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

Goldman Sach را Kostin گفت: شاخص S&P 500 می تواند به سقوط از 2900 در کوتاه مدت خواهد بود که نزدیک به 7% کاهش از روز چهارشنبه نزدیک و قبل از بازگشت به 3400 تا پایان سال است.

معامله گران در حال رشد به طور فزاینده ای خاص است که فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد و به زودی. آنها قیمت گذاری در یک بهتر از دو-در-سه احتمال قطع در فدرال رزرو در نشست بعدی در ماه مارس است. فقط یک روز قبل از آنها خواستار شد فقط برای یک و سه شانس.

یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها موفق به دست آوردن زمین در آخرین تار و مار کردند. پزشکی نهفته شرکت Teladoc رسید 15.7 درصد و 3M که شمارش فولاد ماسک در میان بسیاری از محصولات افزایش 0.8%.

بازار افت شدید در این هفته تا حدودی نشان دهنده افزایش نگرانی در میان بسیاری از اقتصاددانان است که ایالات متحده و اقتصاد جهانی می تواند بزرگتر از ضربه از coronavirus از آنها قبلا فکر می کردم.

قبلا فرض که این تاثیر تا حد زیادی خواهد بود که در چین و به طور موقت مختل ساخت زنجیره تامین شده است پیشی گیرد و نگرانی هایی است که به عنوان ویروس گسترش بیشتر مردم در کشورهای متعدد را در خانه بمانند یا به طور داوطلبانه و یا تحت قرنطینه. تعطیلات می تواند لغو رستوران غذا پرید و کمتر خرید سفر گرفته شده است.

“یک رکود اقتصادی جهانی است که به احتمال زیاد اگر COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر و شانس هستند که خونتان بالا و رو به افزایش با عفونت صعودی در ایتالیا و کره جنوبی گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

بازار تار و مار خواهد شد و همچنین احتمال تضعیف آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد تحلیلگران می گویند حتی در میان کسانی که سهام خود را. چنین نوسانات می تواند به نگرانی مردم در مورد خود شرکت ها و امنیت شغلی است. علاوه بر این آمریکایی ها که خود سهام کمتر احساس ثروتمند. هر دو از این روند می تواند در ترکیب برای دلسرد کردن هزینه های مصرف کننده و رشد کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>