سهام پایان بالاتر در وال استریت حتی پس از اواخر روز تلو تلو خوردن

توسط استن چو الکس VEIGA و دامیان J. TROISE

سهام بسته رشد گسترده ای در وال استریت روز سه شنبه به بیشتر کشورهای آرام محدودیت در کسب و کار و افزایش امید برای بهبودی از تاریخی غوطه است که جارو اقتصاد جهانی است.

S&P 500 با افزایش 0.9% اگر چه آن را از دست داده و حدود نیمی از آن دستاوردهای اولیه در اواخر بعد از ظهر پشت سر هم از فروش. فن آوری و بهداشت و درمان سهام اختصاص مقدار از سود که به دنبال قوی در بازارهای خارج از کشور.

سرمایه گذاران با احتیاط خوش بینانه که به تدریج بازگشایی برخی از کسب و کار آغاز خواهد شد به نوبه خود در اطراف اقتصاد است.

در کالیفرنیا برخی از کسب و کار خرده فروشی می تواند شروع خدمت مشتریان دوباره به عنوان اوایل به عنوان جمعه تحت برخی از محدودیت. بسیاری از کشورهای اروپایی نیز آغاز کرده است تا آرامش بخش دستور اکید به معنای آهسته گسترش شیوع کروناویروس در حالی که انتظار برای دیدن اگر آن منجر به تجدید حیات در عفونت. در آسیا, اولین زمین از کره جنوبی بیس بال فصل thwacked به فو’ دستگیره البته در استادیوم با هواداران در آن حضور داشتند.

انتظارات برای قوی تر تقاضا برای نفت به عنوان کسب و کار بیشتر دریافت چراغ سبز برای باز کردن کمک درایو قیمت نفت به شدت بالاتر را گسترش مینی رالی پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در ماه گذشته.

“این سرمایه گذاران کمی جلوتر از خود گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “شاید آن را حس امداد است که ما آن را ساخته ام این دور و وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از یک مسیر رو به جلو حتی اگر آن را واقعی روشن است.”

Delwiche اشاره کرد که سوال باقی می ماند در مورد در چه سرعت مصرف کنندگان سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود و صرف پول به عنوان توقیف کسب و کار بازگشایی شده است.

“که بزرگ ناشناخته در حال حاضر,” او گفت:.

S&P 500 به 25.70 امتیاز به 2,868.44. میانگین صنعتی داو جونز رز 133.33 امتیاز یا 0.6% 23,883.09. این شاخص نزدک 98.41 امتیاز یا 1.1% 8,809.12. سهام کوچک در شاخص راسل 2000 انجام شد حتی بهتر از رقبای خود بزرگتر برای بسیاری از روز قبل از ریختن برخی از دستاوردهای خود را در اواخر بعد از ظهر. راسل 2000 افزایش یافت 9.54 امتیاز یا 0.8% 1,273.51.

بازار سهام شده بود از اواخر ماه مارس به عنوان سرمایه گذاران فراتر از ویرانی که در حال حاضر در حال ظهور اقتصاد جهانی است. آنها به جای تمرکز بر روی چشم انداز برای از سرگیری رشد بعد از آن در سال, و همچنین در حمایت گسترده برای بازارهای ارائه شده توسط فدرال رزرو است. بسیاری از تحلیلگران تردید دارند از بازار سهام را در تجمع گفت: آن را در حد بسیار بالایی با توجه به عدم اطمینان در مورد چه مدت رکود اقتصادی اما S&P 500 است با این وجود بیش از نصف ضرر و زیان خود را از آن فروش در اوایل سال.

یک گزارش منتشر شده صبح روز سه شنبه نشان داد که ایالات متحده خدمات صنعت کاهش برای اولین بار در یک دهه گذشته ماه, اما آن را ناشی از سختی یک موج دار شدن در بازار اوراق قرضه یا سهام. آن را کاملا به عنوان وحشتناک اقتصاددانان پیش بینی کرده بود.

“آنچه که ما باید برای تماشای این نیست که همه چیز خوب است; همه چیز در حال رفتن به خوب گفت:” براد McMillan, chief investment officer برای کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه. “ما باید در صورت مشاهده نشانه هایی است که چیزهایی که کمتر بد است.”

“فقط برای مردم به کار و کسب و کار باز دوباره می تواند در بهبود نگرش و اعتماد به نفس” او گفت:.

دیزنی کاهش یافت 3 ٪ در گسترش تجارت پس از شرکت در گزارش یک شیب افت در سود سه ماهه به عنوان بسیاری از بخش های آن در رسانه ها و سرگرمی های ارائه زمین به وقفه در طول coronavirus بیماری همه گیر. به طور کلی این شرکت گفت: هزینه های مربوط به COVID-19 برش دیزنی pretax سود توسط $1.4 میلیارد دلار است.

امیدوار است که بازگشایی اقتصاد در نهایت منجر به یک وانت در تقاضا نیز اخیرا خیلی کمک کرد قیمت نفت صعود کردن کف. یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن شروع به پریدن کرد 20.5 درصد به حل و فصل در $24.56 شنبه از یک نقطه کم از $6.50 مجموعه در اواخر ماه گذشته. نفت هنوز زیر به حدود 60 دلار است که این هزینه در شروع سال پس از غوطه وری در نگرانی که از سقوط در تقاضا برای نفت را به صدر-از مخازن ذخیره سازی.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی برای قیمت گذاری به دست آورد و 13.9 درصد به $30.97 در هر بشکه رسید.

“احساس روی زمین است که انرژی را در یک نقطه بهتر و در حالی که آن را درخشان” خلیج فارس بین منابع نفت و تقاضا “است شروع به تغییر در جهت مثبت,” کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

سهام تکنولوژی همچنین ادامه داد: خود را قوی اجرا شود. اپل رز 1.5 درصد و مایکروسافت به دست آورده 1.1%. این دو شرکت به تنهایی حساب برای 11 درصد از S&P 500 در کل ارزش بازار است. سهام فن آوری در S&P 500 را تقریبا پاک شده و همه ضرر و زیان خود را برای سال 2020 تا کنون پس از زودتر از پایین به میزان 23%. این بخش در حال حاضر به 0.3% رشد پیدا کرد.

در اروپا و آلمان را داخ افزایش 2.5 درصدی شاخص CAC 40 در پاریس به دست آورد 2.4 درصد و FTSE 100 لندن افزایش یافت 1.7%.

هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 1.1% به عنوان دولت گفت: این امر آرامش اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد کسب و کار خاص مانند سالن های ورزشی ، سینما و سالن های زیبایی به بازگشایی و دو برابر شدن تعداد افراد مجاز در مجامع عمومی به حداکثر هشت. بازار در توکیو و شانگهای و سئول بسته شد برای تعطیلات.

در یکی دیگر از نشانه های کمی کمتر بدبینی در بازار, عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید علامت تا 0.66% از 0.63% اواخر دوشنبه. سود اوراق قرضه تمایل به افزایش زمانی که سرمایه گذاران در حال به روز رسانی انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است. اما هنوز هم به خوبی در زیر 1.90% آن را به همراه داشت در آغاز سال است.

___

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de