سهام حرکت عالی بر روی دیوار خیابان پس از بدترین افت از ’87

توسط استن چو

نیویورک (AP) — سهام در حال هل دادن بالاتر در وال استریت سهشنبه یک روز پس از بدترین سقوط در بیش از سه دهه به عنوان کمک های بیشتر به نظر می رسد در این راه از واشنگتن برای یک اقتصاد در حال مبارزه تحت شیوع کروناویروس.

بازارهای سراسر جهان باقی می ماند بسیار فرار به عنوان معامله گران دیدن یک رکود رشد بیشتر احتمال دارد و بخش های زیادی از اقتصاد آمده و نزدیک به خاموش کردن. 4.5% افزایش شاخص S&P 500 به شرح زیر در روز دوشنبه 12 درصد افت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد حدود 850 میلیارد دلار طرح محرک اقتصادی برای کمک به اقتصاد از جمله برای کمک به کسب و کارهای کوچک و صنعت هواپیمایی و همچنین به عنوان یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیران, منابع آسوشیتدپرس گفت. صنعت مسافرت شده است و در میان صنایع سخت ترین ضربه از شیوع بیماری به عنوان هواپیما نشستن پایه و هتل و کازینو بسته خود را درب.

سرمایه گذاران شده اند در انتظار برای واشنگتن برای ارائه کمک های بیشتر برای اقتصاد است. بازار تبدیل قاطعانه بالاتر شنبه پس از فدرال رزرو دوباره یک برنامه برای اولین بار استفاده می شود در سال 2008 بحران مالی برای کمک به شرکت ها برای دسترسی به پول نقد برای کوتاه مدت نیاز دارد. این آخرین در یک رشته از, بزرگ, حرکت اضطراری توسط بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان برای حمایت از اقتصاد و عملیات صاف در بازار.

هیچ کس انتظار چنین حرکت برای رفع بحران بهداشت و درمان, اما سرمایه گذاران امید آنها می تواند کمک کند اقتصادی ،

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در ذهن بازار را به عنوان به آنچه که به اندازه کافی خواهد بود” گفت: Robert هاورث ارشد استراتژیست سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت. “این یک شروع است, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی مشخص شود.”

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های آهسته قبل از بازار می توانید پیدا کردن پایین. در سراسر جهان موارد در حال حاضر بیش از 185,000. در سان فرانسیسکو منطقه نزدیک به 7 میلیون نفر تمام شد اما محدود به خانه های خود در این کشور گسترده ترین مستند.

“نوسان است فقط یک راه زندگی تقریبا در هر بازار در نقطه” هاورث گفت.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد بیش از 600 امتیاز در اوایل معاملات کاهش یافت و 300 و سپس کشیده بالاتر دوباره. آن را تا حدود 600 امتیاز یا 3 درصد در ظهر معاملات روز قبل آن را از دست داده و نزدیک به 3,000 پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رکود اقتصادی ممکن است در راه است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برنامه ریزی شده به طرح کاخ سفید را بسته به جمهوری خواهان مجلس سنا در یک ناهار خصوصی با مقامات هدف به کنگره آن را تایید کند این هفته است.

در عین حال تجارت است و بی قراری در سراسر جهان است. بازارهای سهام اروپا در چرخش از سود به زیان. کره جنوبی سهام کاهش یافت و به پنجمین مستقیم دست از 2.5% اما سهام ژاپن را تکان داد کردن زود هنگام دست دادن به لبه بالاتر است.

S&P 500 که دیکته حرکات کارگران 401(k) حساب خیلی بیشتر از داو هنوز حدود 25 درصد کمتر از آن رکورد در ماه گذشته و بازگشت به آن در اواخر سال 2018 پاک کردن بسیاری از بهترین سال برای سهام در دهه.

سهام تا به حال چند ریباند پس از شروع بازار فروش در اواسط ماه فوریه در نگرانی که COVID-19 را با شدت بهم زدن اقتصاد و سود شرکت. اما همه باید به پایان رسید تا در کوتاه زندگی می کردند. S&P 500 تا به حال چهار روز در چند هفته گذشته که در آن یافت بیش از 4 درصد قابل ملاحظه ای مقدار زیادی در زمان عادی و سقوط کرده است بیش از 2.8% روز بعد در هر زمان.

این ویروس به سرعت که اثرات آن نشده نشان داده شده است تا در حد اقتصادی آمریکا داده نشده است. یک گزارش در روز دوشنبه در مورد تولید در ایالت نیویورک بود و برای اولین بار قطعه ای از شواهد که تولید در حال انقباض است با توجه به شیوع. روز سه شنبه یک گزارش که نشان داد خرده فروشی ضعیف در ماه فوریه هنگامی که اقتصاددانان به حال شده است در انتظار به دست آوردن.

“رکود اقتصادی جهانی است که در اینجا و در حال حاضر” S&P جهانی اقتصاددانان نوشت: در گزارش روز سه شنبه.

آنها می گویند داده های اولیه از چین نشان می دهد اقتصاد این کشور در وضعیت ضربه سخت تر از انتظار می رود هر چند از آن شروع به ایجاد ثبات در. “اروپا و ایالات متحده به دنبال یک مسیر مشابه” اقتصاددانان نوشت.

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im