سهام باز بالاتر در وال استریت; بازار باقی می ماند بی قراری

نیویورک (AP) — سهام باز هستند نسبتا بالاتر در وال استریت پس ضعف در خارج از کشور به عنوان تجارت جهانی باقی مانده است ناپایدار در میان عمیق عدم اطمینان بیش چقدر بد اقتصادی تلفات از coronavirus خواهد بود. در پی صعود اوایل روز شنبه یک روز پس از یک افزایش بزرگ برای S&P 500 به طور ناگهانی از بین رفت. سرمایه گذاران شده اند کورکورانه تلاش برای حدس می زنم که چگونه بد شیوع بیماری های صدمه دیده خواهد شد و سود شرکت به عنوان سفر و کسب و کار تعطیل در سراسر جهان است. فرانسه بانک مرکزی گفت که اقتصاد کشور وارد یک رکود اقتصادی با 6 درصد کاهش در سه ماه اول سال.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

جهانی سهام بیشتر کاهش یافت و روز شنبه میان عدم قطعیت بیش از شیوع کروناویروس که همچنان ادعا می کنند بیشتر زندگی در سراسر جهان و حفظ swathes گسترده ای از اقتصاد جهانی تحت مستند.

شاخص CAC 40 در فرانسه شاخص کاهش یافته است 1.5% به 4,371 پس از ملی بانک مرکزی گفت: اقتصاد در رکود اقتصادی و تخمین زده شده بود قرارداد 6 درصد در سه ماهه اول. آلمان داخ تضعیف 0.9% به 10,265 و بریتانیا FTSE 100 برگ ریزان 1.2% به 5,638. سهام ایالات متحده به نظر می رسد مجموعه ای برای دستاوردهای کوچک با قیمت های آتی برای داو صنعتی و S&P 500 تا 0.5%.

یک تظاهرات در وال استریت ثابت کوتاه مدت در بازار تحت سلطه تیز نوسانات در پاسخ به یو پی اس و فراز زندگی از اخبار در مورد بیماری همه گیر.

“اخیر خطر تجمع پژمرده به سرعت با وجود های اخیر محرک تلاش از هر دو پولی و مالی مقامات با بازار آمدن به شرایط با این دارد افزایش مرگ و میر به عنوان ویروس همچنان به گسترش” Prakash Sakpal و نیکلاس Mapa اقتصاددانان در ING گفت: در یک گزارش.

در آسیا ژاپن وضعیت اضطراری در لگد و با تمرکز بر هفت مناطق شهری از جمله توکیو با درخواست دولت برای مردم به ماندن در خانه و رستوران ها و فروشگاه ها به مدت یک ماه. معلوم بود چقدر موثر به طور کامل اقدامات داوطلبانه خواهد بود.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 2.1% به 19,353.24 روز قوی تر از انتظار می رود سفارشات ماشین آلات.

گلدمن ساکس گفت: در یک گزارش که اقتصاد ژاپن است که به رهبری به یک رکورد 25 درصد انقباض در سه ماهه جاری با صادرات غواصی 60 ٪ در ماه آوریل تا ژوئن دوره است. انقباض برای جهان سوم بزرگترین اقتصاد خواهد بود یک رکورد پس از تولید ناخالص ملی یا تولید ناخالص داخلی شروع به ردیابی می شود در سال 1955.

ژاپن در فعالیت های اقتصادی خواهد شد و به احتمال زیاد بهبود می یابند با سه ماهه سوم و تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود به رشد 3.1 درصد در سال 2021 آن گفت.

معیار آمریکا نفت خام با افزایش 81 سنت افزایش به $24.44 هر بشکه شنبه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. این افزایش از نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تلویزیون فاکس که او انتظار دارد که روسیه و عربستان سعودی برای حل و فصل خود را به قیمت جنگ. خام ایالات متحده کاهش یافته بود $2.45 یا 9.4% به حل و فصل در $23.63 در هر بشکه شنبه.

قیمت نفت خام برنت در این استاندارد بین المللی به دست آورد 16 سنت افزایش به $32.03 در روز چهارشنبه.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران مشغول هستند با این بیماری همه گیر و انرژی باقی می ماند یکی دیگر از عوامل عمده رانندگی تجارت.

نشست به اصطلاح اوپک+ است که با توجه به برگزار می شود در روز پنج شنبه. آن به تعویق افتاد در میان مجادله بین عربستان سعودی و روسیه پس از یک جلسه در ماه مارس که در آن اوپک و کشورهای دیگر به رهبری روسیه موفق به توافق برای کاهش تولید به بازتاب سقوط تقاضا با توجه به همه گیر. قیمت پس از آن سقوط کرد.

حتی جلسه روز پنجشنبه بود در شک بعد از ایران خواستار وضوح بیشتری در مقیاس ایالات متحده تولید نفت پیش از مذاکرات می توانید شروع به.

به صورت “فوری ثبات بازار نگرانی, همه چشم و گوش باقی می ماند روت در موفقیت اوپک+ جلسه در روز پنج شنبه” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

در دیگر معاملات آسیا, استرالیا, S&P/ASX 200 برگ ریزان تقریبا 0.9% به 5,206.90 در حالی که کره جنوبی Kospi از دست 0.9% به 1,807.14. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت 1.2% به 23,970.37 و شاخص ترکیبی شانگهای در چین نیز با کاهش 0.2 درصدی به 2,815.37.

هند Sensex از دست 0.6%. سهام افزایش یافت در تایوان و مالزی افتاد اما در کشورهای جنوب شرق آسیا بازار.

حتی اگر اقتصاددانان می گویند مجازات رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر است برخی از سرمایه گذاران به امید اوج در عفونت های جدید ممکن است ارائه سرنخ در مورد چگونه و با دوام رکود ممکن است.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای می گویند که آنها بوده ام با احتیاط از یک قیام اخیر در قیمت سهم و انتظار حملات بیشتر از نوسانات. S&P 500 به بسیج نزدیک به 19 درصد از هدف قرار دادن یک کم در مارس 23, اگر آن را هنوز هم پایین 21.5% از آن رکورد در ماه فوریه است.

COVID-19 در حال حاضر ادعا کرد حداقل 82,000 زندگی در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 1.4 میلیون نفر است. ایالات متحده منجر جهان در تایید موارد با حدود 400,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر اقتصادی بدبختی است در افق. اقتصاددانان انتظار یک گزارش در روز پنج شنبه نشان می دهد که 5 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اخراج رفت و برگشت کشور است. که می تواند در مجموع به حدود 15 میلیون در طول سه هفته گذشته. تحلیلگران همچنین انتظار می رود شرکت های بزرگ در هفته های آینده گزارش خود را به بدترین سه ماهه از سود کاهش در بیش از یک دهه.

در بازار ارز دلار رشد شاخص تا 108.92 ین ژاپن از 108.80 ین سه شنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0870 از $1.0892 .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im