سهام جبران بزرگ ترین ضرر و زیان به سرمایه گذاران در انتظار ویروس کمک

توسط استن چو و الکس VEIGA

نیویورک (AP) — سهام در روز سه شنبه جبران بسیاری از تاریخی خود و ضرر و زیان از قبل روز به امید گل رز پژمرده و سپس نمایاندن دوباره در وال استریت است که دولت ایالات متحده سعی خواهد کرد برای کوسن اقتصادی درد از coronavirus.

روز حرکت بودند یک عالم صغیر از نوسانات شدید است که تحت سلطه هفته های اخیر و ناظران بازار می گویند آنها به احتمال زیاد به ادامه تعدادی از عفونت توقف شتاب. در این میان سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن یک پاسخ هماهنگ از دولت ها و بانک های مرکزی به ساحل تا ویروس-تضعیف اقتصاد است.

S&P 500 رسید به اندازه 3.7% در صبح تنها برای دیدن دستاوردهای تبخیر ظهر. این شاخص پس از آن منعکس بالا و پایین قبل از تبدیل قاطعانه بالاتر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن ایده های خود را برای استراحت در حقوق و دستمزد مالیات و سایر اقتصادی های امدادی به جمهوری خواهان مجلس سنا.

در پایان معاملات شاخص S&P 500 بود تا 4.9 درصد و تا به حال پاک سه پنجم از روز دوشنبه دست دادن.

نوسانات منعکس خلق و خوی از یک بازار فقط به عنوان دغدغه با این ویروس را به بقیه جهان است. پس سهام ایالات متحده رکورد خود را بالا فقط چند هفته پیش معامله گران بیش از عبور از رد اقتصادی درد ایجاد شده توسط COVID-19 — فکر آن را شبیه به آنفولانزا و می تواند اقامت بیشتر موجود در چین — برای بودن در بنده به آن نگران کننده است که ممکن است باعث رکود اقتصادی در سراسر جهان.

در حالی که آنها نمی خواهد درمان بیماری و یا قرنطینه کارگران را به کارخانه ها و هزینه های و برنامه های محرک اقتصادی خواهد قرار دادن پول نقد به دست خانواده ها و کسب و کار در حالی که کارشناسان بهداشت و درمان سعی کنید به جای اسب و گله ویروس. که می تواند دفع و یا حداقل در حد متوسط ممکن است رکود است.

سرمایه گذاران دیدم برق از یک پاسخ هماهنگ که منجر به شنبه خوش بینی.

در کاخ سفید نشست خبری دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواهد بود درخواست کنگره برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد و تصویب سایر سریع اقدامات با هدف کاستن از تاثیر coronavirus در کارگران است.

در ژاپن یک نیروی کار توسط نخست وزیر مورد تایید 430 میلیارد ین ($4.1 میلیارد دلار) بسته سهشنبه با پشتیبانی از کوچک به متوسط کسب و کار.

اما به عنوان بازار منتظر روز سه شنبه برای جزئیات بیشتر در مورد تهمت با این طرح قیمت oscillated به شدت.

پس از دیدار با عمده بیمه سلامت تهمت گفت: دولت در حال کار با خط کروز, صنعت, یکی از سخت ترین ضربه توسط ویروس. کمک کرد که بلند کردن بازار که قبلا بدبختانه به ضرر و زیان در میان شک و تردید است که دولت اعلام خواهد هر چیزی را به زودی.

روز دوشنبه 7.6% شیرجه رفتن برای سهام ایالات متحده بود و بیشترین از سال 2008 زمانی که مقامات جهانی با هم متحد برای نجات اقتصاد از بحران مالی است.

یک روز بعد از S&P 500 حوصلگی همراه با متوسط سود تا موشک بالاتر در طی دو ساعت اول معاملات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده زمین خود را برای کمک های اقتصادی در کاپیتول هیل. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ملاقات با مجلس نانسی پلوسی که حمایت مورد نیاز خواهد بود برای هر معامله عمیقا تقسیم کنگره است. Mnuchin به نام جلسه مولد.

“من انتظار می رود مقامات به جلو و از همه متوقف می شود به منظور کاهش عدم قطعیت” گفت: Alec جوان مدیر عامل بازارهای جهانی پژوهش در FTSE راسل. “این ممکن است خود را یک فرصت برای انجام این کار است.”

شاید قابل توجه ترین حرکت در بازار روز شنبه بود که سود اوراق قرضه بالاتر است. بازار اوراق قرضه زنگ زد زنگ هشدار در مورد ویروس قبل از بازار سهام و افزایش بازده نشانه آن است که ترس فروکش کمی.

10 سال عملکرد خزانه داری افزایش یافت به 0.79% از 0.49% اواخر دوشنبه. یک هفته پیش از آن هرگز زیر 1 درصد.

S&P 500 رز 135.67 امتیاز یا 4.9 درصد 2,882.23. میانگین صنعتی داو جونز رز 1,167.14 امتیاز و یا 4.9 درصد 25,018.16 و شاخص Nasdaq composite با شروع به پریدن کرد 393.58 یا 5 درصد به 8,344.25.

بازیابی کشیدن سهام در بازار کمی بیشتر از لبه یک خرس بازار مدلول توسط یک قطره از 20% از یک رکورد است. S&P 500 به پایین است 14.9% از آن بالا است. اگر آن را می توانید رالی بازگشت به آن نقطه را گسترش طولانی ترین-همیشه بازار گاو نر که شروع آن پس از صعود بازار ضربه پایین در مارس 9, 2009.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, رز $2.86 یا 8.3% به حل و فصل در $37.22 در هر بشکه رسید در حالی که معیار خام ایالات متحده افزایش یافت $3.23 یا 10.4% به $34.36 در هر بشکه رسید. قیمت نفت سقوط 25 درصد در روز دوشنبه در میان یک جنگ قیمت بین تولیدکنندگان که در حال کشیدن بیشتر نفت از زمین حتی اگر تقاضا در حال سقوط است با توجه به این ویروس است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

اما از آنجا که این ویروس جدید است کارشناسان نمی تواند با اطمینان بگوید که تا چه حد آن را در نهایت گسترش یافته است. است که سرمایه گذاران نگران بدترین سناریو برای سود شرکت ها و اقتصاد که در آن کارخانه ها و زنجیره تامین در حال تعطیل در سراسر جهان با توجه به قرنطينه و ماندن مردم نشسته اند در خانه به جای کار و یا هزینه.

سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک های مرکزی در سراسر جهان که انجام داده اند برخی از بلند کردن اجسام سنگین ترین برای سرپا نگه داشتن بازارهای دهه گذشته به انجام بیشتر برای کوسن ،

معامله گران بازار به کاهش نرخ بهره دوباره در جلسه خود در هفته آینده. آنها همچنین انتظار نوعی عمل از بانک مرکزی اروپا که در دیدار روز پنج شنبه.

اما بانک مرکزی را محدود به قدرت شلیک و برخی از در حال حاضر کاهش نرخ ضربه صفر است. که می افزاید: فشار بر دولت برای انجام آنچه آنها می تواند به عنوان به خوبی.

برای استراتژیست در بلکراک سرمایه گذاری موسسه است که می تواند شامل سخاوتمندانه بیمار-برنامه های پرداخت و یا حتی پرداخت های مستقیم به خانوارها. برای کسب و کار, دولت می تواند به حالت تعلیق در جمع آوری مالیات بر درآمد به آنها برخی از تسکین موقت و نگه دارید و به پول نقد به عنوان جهان منتظر شیوع شامل می شود.

“که جلوگیری از این اختلال موقت از تبدیل به مقاصدشان رکود اقتصادی جهانی” استراتژیست در بلکراک سرمایه گذاری موسسه نوشت: در گزارش.

تا آن زمان بسیاری از سرمایه گذاران داشته اند “فروش-اولین سوال بعد” در واکنش به عدم قطعیت گفت گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com.

هنوز هم او خواستار سرمایه گذاران برای جلوگیری از تغییر خود را در دراز مدت استراتژی های سرمایه گذاری است که می توانید بازی را در طول سال ها یا دهه ها به دلیل کوتاه مدت نوسانات.

“بازار به سرعت سقوط, اما آنها می توانند دوباره بجای اول برگشتن به سرعت در حال” مک براید گفت. “سرمایه گذاری یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de