سهام به شدت افزایش می یابد در وال استریت عنوان برای 3 روز متوالی در

توسط استن چو و الکس VEIGA و دامیان J. TROISE

نیویورک (AP) — سهام راهپیمایی بالاتر در وال استریت شنبه قرار دادن بازار در مسیر کار خود را از سه روز تجمع در شش هفته حتی به عنوان شخص مقیاس از رکود کوبیدن اقتصاد به دلیل coronavirus بیشتر آشکار می شود.

حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به راحتی خرد قبل از رکورد در سال 1982 به عنوان اخراج و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی رفت و برگشت در سراسر کشور است. وقوع اتفاق افتاده است به طوری که ناگهان پنجشنبه بیکاری گزارش شده است که یکی از نقاط نشان داده چقدر اقتصادی درد آن را ایجاد.

S&P 500 بود تا 4.2% ادامه تجمع که دارای طاقی شاخص 15.2 درصد بالاتر از دوشنبه در افزایش انتظارات که کنگره به زودی تصویب و بی سابقه ای بسته نجات برای اقتصاد است. هر دو کاپیتول هیل و فدرال رزرو امیدوار کننده مقدار شگفت آور از کمک برای اقتصاد و بازار امیدوار به حمایت از آنها به عنوان علل شیوع بیشتر کسب و کار را تعطیل روز به روز.

اواخر روز چهارشنبه مجلس سنا به اتفاق آرا به تصویب 2.2 تریلیون دلار طرح که شامل پرداخت های مستقیم به خانواده های ایالات متحده و کمک به سخت ضربه صنایع. مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به تصویب آن روز جمعه است.

آتی سهام و بازده کاهش ضرر و زیان خود را بلافاصله پس از مدعیان گزارش امروز صبح منتشر شد که قبل از ایالات متحده معاملات سهام باز. اکثر معامله گران احتمال می رود شدید تعدادی از بیکاری گزارش تحلیلگران گفت.

“وجود دارد هیچ قند پوشش این اعداد–آنها بد هستند” گفت: جیمی Cox مدیریت شریک برای هریس مالی گروه. “بازار باید چندین روز به هضم آنچه همه می دانستند که در آینده; از این رو بازار در پاسخ به این اعداد ممکن است متفاوت از آنچه که مردم ممکن است انتظار داشت.”

سرمایه گذاران هنوز هم نیاز به ثبات در بانک ها و به خصوص در قیمت نفت برای حفظ اعتماد به نفس, چرا که بازار می تواند در صورت اسلاید دیگر اگر نفت می رود زیر 20 دلار در هر بشکه گفت: اندرو Slimmon مدیر عامل و ارشد مدیر نمونه کارها در مورگان استنلی مدیریت سرمایه گذاری.

قیمت نفت ایالات متحده در تضعیف 8 ٪ به $22.53 در معاملات بعد از ظهر. گلدمن ساکس پیش بینی شده است که آن را سقوط خواهد کرد و زیر 20 دلار در هر بشکه رسید و در دو ماه آینده به دلیل ذخیره سازی خواهد بود به لبه پر شده و چاه را بسته است.

“من لزوما نمی گویند که بازار دیروز بود ما نمی بینم که دوباره” Slimmon گفت. “خبر بد وجود دارد هنوز هم آمده است.”

سرمایه گذاران می گویند که بازار نیاز به سه چیز اصلی به سرعت آن نفس رها کردن است که قطعه قطعه شده یک چهارم کردن S&P 500 پس از آن مجموعه ثبت آن در ماه گذشته.

این اولین بار است که در حال حاضر در اینجا پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و ارائه به خرید یک مقدار نامحدودی از Treasurys برای دریافت وام از بازارهای در حال اجرا بیشتر هموار. دوم این است که پیشرفت به عنوان اقتصادی طرح نجات حرکت می کند از طریق کاپیتول هیل.

سوم اگر چه بیشتر در مورد با روز: شتاب گسترش ویروس.

ایالات متحده بیش از 69,000 موارد شناخته شده و در سراسر جهان تعداد عفونت را در صدر 487,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر پیشی گرفته است 22,000 در حالی که بیش از 117,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.79% از 0.85% اواخر روز چهارشنبه. آن را به حال شده است به عنوان کم به عنوان 0.77% فقط قبل از بیکاری گزارش منتشر شد. بازده پایین تر منعکس دیمر انتظارات برای رشد اقتصادی و تقاضای بیشتر برای کم ریسک دارایی.

هواپیمایی های تفریحی و هتل ها مورد ضرب و شتم پایین به عنوان شیوع منجر به تعلیق برنامه سفر کسب و کار و گردشگران شد کمک به رانندگی رالی. سرمایه گذاران پیش بینی اقتصادی نجات بسته خواهد شد کمک به سرپا نگه داشتن سخت-آمار صنایع.

خطوط هوایی آمریکا شد تا 3.8% Delta Air Lines افزایش 6.8%. ماریوت بین المللی به دست آورد 3.2 درصد و کازینو اپراتور لاس وگاس ماسه افزایش 1.4%.

کارناوال شروع به پریدن کرد 15.8 درصد و رویال کارائیب طاقی نزدیک به 11 درصد است. سهام در کروز اپراتورها هنوز هم پایین تر از 60% این سال است.

بوئینگ همچنان به صعود پس از افزایش بیش از 24 درصد روز شنبه در بخشی از انتظارات است که در آن می ایستد به دست آوردن از کنگره کمک بسته است. این هواپیما تولید شد بزرگترین استفاده کننده در میانگین صنعتی داو جونز افزایش تا 13 درصد است.

داو شد و همچنین با اضافه کردن آن به سود این هفته است. آن را تا حدود 4.5% پس از بالا رفتن بیش از 950 امتیاز. نزدک شد تا 3.4%.

بازارهای اروپایی نیز به طور گسترده بالاتر پس از پایان مخلوط برای بازارهای آسیایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im