سهام رکود به نیویورک وارد مستند

سهام پایین تر تبدیل شده در جمعه تا اوایل تجمع پس از نیویورک تبدیل شد, آخرین عمده دولت به دستور تقریبا تمام کارگران ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز پاک اولیه کسب 444 امتیاز و پایین بود 140 امتیاز یا 0.7 درصد در اوایل بعد از ظهر تجاری.

S & P 500 معیار برای بسیاری از وجوه شاخص برگزار شد در 401(k) (بازنشستگی) حساب و اندازه گیری ترجیح داده شده توسط سرمایه گذاران حرفه ای بود پایین 1.4 درصد پس از 1.8 درصد در اوایل.

های عمده در مسیر برای تلفات سنگین برای دومین هفته متوالی پس از مجازات قطره. S & P 500 به پایین است که 12 درصد برای این هفته و خاموش است حدود 28 درصد پس از رسیدن به رکورد یک ماه پیش. آن را نزدیک به پایین ترین نقطه آن از اواخر سال 2018 است.

سرمایه گذاران وزن احتمال این که اقتصاد جهانی در حال ورود به یک رکود اقتصادی به دلیل عظیم خاموش شدن ناگهانی و lay-offs ناشی از شیوع این بیماری در برابر اقدامات بانک مرکزی و دولت به سهولت اقتصادی درد.

Beaten-down European and US stocks rose on March 19, 2020, as markets weighed massive government stimulus efforts, but plunged again on Friday. Picture: AFP
media_cameraمورد ضرب و شتم پایین اروپایی و سهام ایالات متحده در روز 19 مارس سال 2020 به عنوان بازارهای وزن عظیم محرک اقتصادی دولت تلاش اما سقوط دوباره در روز جمعه. عکس: AFP

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید جلوگیری از شتاب برای بازار فرار ترمز ماشین به سهولت.

“ما فقط نمی دانم آنچه در دو هفته آینده به ارمغان خواهد آورد” گفت: پل کریستوفر, بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

“ما می رویم به دنبال همان عفونت منحنی به کشورهای دیگر و تعدادی عفونت را به شدت شتاب? که زمانی که این طوفان در حال رفتن به آمده است.”

سرمایه گذاران همچنان به دنبال ایمنی در دولت ایالات متحده اوراق قرضه رانندگی خود بازده گسترده پایین تر است. 10 سال عملکرد خزانه داری که تحت تاثیر نرخ بهره در وام مسکن و وام های مصرف کننده به تضعیف 0.94 درصد از 1.12 درصد در اواخر روز پنجشنبه.

در بازارهای انرژی محک نفت خام ایالات متحده تضعیف 6 درصد به US$24.25 (A$41.60) در هر بشکه رسید. قیمت طلا با صعود 1.1 درصد است.

مخلوط شروع برای ما شاخص به دنبال سود جامد سراسر بازار در اروپا است. بازارهای سهام در آسیا بسته شده بالاتر است.

Wall Street stocks fell again as central banks unveiled new stimulus measures, US jobless claims showed an initial hit from the slowdown generated by coronavirus, and New York went into lockdown. Picture: AFP
media_cameraوال استریت سهام کاهش یافت و دوباره به عنوان بانک های مرکزی رونمایی جدید محرک اقتصادی مدعیان نشان داد که آمار اولیه از رکود تولید شده توسط coronavirus و نیویورک رفت و به مستند. عکس: AFP

امیدوار است در حال افزایش است که وجود خواهد داشت پیشرفت در پیدا کردن ویروس و درمان است که “boatload از محرک های اقتصادی توسط بانک مرکزی و دولت قرار داده خواهد شد اقتصاد جهانی در موقعیت U شکل بازیابی گفت:” ادوارد ملا از Oanda در یک گزارش.

اعضای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی شد برگزاری جمعه در کاپیتول هیل برای راه اندازی مذاکرات با مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها مسابقه پیش نویس US$1 تریلیون پلاس (A$1.72 تریلیون) بسته نجات اقتصادی میان شیوع کروناویروس.

این بزرگترین و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده به عنوان همه گیر و خود را در سراسر کشور خاموش کردن hurtles این کشور نسبت به احتمال رکود است.

خطوط هوایی و هتل ها و خط کروز اپراتورهای رز به عنوان کنگره مشغول به کار در محرک اقتصادی لایحه که شامل میلیاردها دلار کمک به این صنایع. هواپیمایی متحده رسید 17 درصد و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی شروع به پریدن کرد 25 درصد است. کارناوال طاقی 23 درصد است. با وجود دستاوردهای بزرگ این سهام هنوز هم به شدت پایین برای سال.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک برنامه برای تزریق پول به بازارهای اعتباری خرید به 750 میلیارد یورو (یک$1422 میلیارد دلار در اوراق قرضه.

بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم از 0.1 درصد و دوباره برنامه خود پول تزریق به سیستم مالی است.

A pedestrian wearing a surgical mask and gloves walks past the New York Stock Exchange in New York as stocks swing from gains to losses again. Picture: AP Photo
media_cameraیک عابر پیاده با پوشیدن فولاد ماسک و دستکش پیاده گذشته بازار بورس نیویورک در نیویورک به عنوان سهام نوسان از سود به زیان دوباره. عکس: AP Photo

فدرال رزرو آمریکا پرده از اقدامات در روز پنج شنبه به حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض از دلار به عنوان سرمایه گذاران در بازار در سراسر جهان با عجله برای ساخت پول نقد به عنوان بیمه در برابر سقوط قیمت دارایی ها.

سرمایه گذاران در حال متلاطم با توجه به عدم اطمینان در مورد اندازه و مدت تاثیر coronavirus شیوع و گسترش موج از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به معنای کمک به آن داشته باشد.

بیش از 10000 نفر کشته شده اند. وجود دارد بیش از 246,000 موارد در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

وال استریت است منعکس بالا و پایین ضبط-تنظیم حاشیه تا 12 درصد طی هفته گذشته.

فشارهای رشد کرده است که پیش بینی می گویند یک رکود جهانی به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و کاهش چشم انداز رشد برای ایالات متحده و چین و دیگر اقتصادهای بزرگ.

اتحادیه اروپا می گوید کشورها به صرف آنچه آنها نیاز دارند’

کمیسیون اروپا روز جمعه به وقت محلی آمار دکمه وحشت در “general فرار بند” که آسانسور دقیق هزینه های قوانین و مجوزها کشور برای رفتن به عظیم کسری در پاسخ به کروناویروس بحران است.

این اولین بار در تاریخ است که اروپا با توسل به این اورژانس اقتصادی اندازه گیری.

در اصل منتشر سهام و رکود به نیویورک وارد lockdown

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net