سهام تا بیش از 5 درصد در میان ساختمان امید برای ما ویروس محرک

نیویورک (AP) — سهام در سراسر جهان بسیج سهشنبه میان انتظارات است که کنگره در حال نزدیک شدن به یک معامله به پمپ نزدیک به 2 تریلیون دلار از کمک به کروناویروس زده اقتصاد است.

بالا کنگره و مقامات کاخ سفید گفت: آنها انتظار می رود برای رسیدن به یک توافق سهشنبه هر چند برخی از مسائل باقی می ماند. سرمایه گذاران شده اند نا امید انتظار برای دولت ایالات متحده به انجام آنچه در آن می تواند به کمک اقتصاد است که به طور فزاینده ای تعطیل روز پس از فدرال رزرو انجام داده است و تقریبا همه آن را می توانید.

نشانه هایی از خوش بینی تابش در سراسر جهان است. فراتر از بهتر از 5% افزایش برای S&P 500 در عرض چند دقیقه اول معاملات کره جنوبی سهام رسید 8.6 درصد و آلمان به بازار بازگشت و 7 درصد. سود اوراق قرضه افزایش یافت در حالی که سرمایه گذاران کمتر احساس ترس. حتی نفت خام است که بیش از نصف این سال افزایش یافت.

بازار دیده است ریباند مانند قبل از این تنها برای آنها به شستن بلافاصله. از آنجا که بازار شروع به فروش کردن در فوریه. 20 S&P 500 تا به حال شش روز که در آن افزایش یافته است و همه آنها به جز یکی از آنها دستاوردهای بزرگ بیش از 4 درصد. پس از هر یک از آنها سهام کاهش یافت و دوباره روز بعد.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید اوج قبل از بازار می توانید پیدا کردن پایین. گسترش روز افزون است و وادار کردن شرکت ها به پارک هواپیما بسته هتل ها و رستوران نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان است. در مجموع برآوردها نشان می دهد حداقل 10 درصد از اقتصاد آمریکا تعطیل با توجه به غارت شارپ, سر, سرمایه گذاری و رئیس گروه سرمایه گذاری افسر در T. Rowe Price.

S&P 500 بود تا 5.4 درصد از 9:43 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز رز 1,130 امتیاز یا 6.1 درصد به 19,722 و نزدک بود تا 4.9%.

اقتصاددانان با شکوه هر یک از دیگر وخیم پیش بینی چقدر اقتصاد کوچک خواهد شد در بهار امسال با توجه به تعطیلی کسب و کار و تعداد فزاینده ای می گویند رکود اقتصادی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

برای حمایت از اقتصاد در حالی که کارشناسان بهداشت کار به کررل ویروس فدرال رزرو در روز دوشنبه متعهد به خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار آن را به عنوان طول می کشد به نگه داشتن وام بازار کار هموار. این آخرین در یک رشته فوق العاده ای حرکت می کند توسط بانک مرکزی ایالات متحده.

سرمایه گذاران در حال انتظار برای کنگره و کاخ سفید نیز به انجام آنچه آنها می توانند. آنها مورد بحث از طریق آخر هفته و شنبه در یک برنامه برای ارسال پول نقد به خانواده ها و کمک به پشتیبانی سخت-آمار صنعت سفر در میان چیزهای دیگر.

دولتها و بانکهای مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان نیز رونمایی سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را در تلاش برای محدود کردن مقیاس از آینده ویروس مربوط به رکود است. آلمان یک سنگر و استحکامات از نظم و انضباط بودجه نیز مصوب بزرگ مالی افزایش دهد.

بازار افزایش یافت و حتی به عنوان بیشتر دلتنگ اطلاعات در مورد اقتصاد جهانی است.

“هر کس آماده شد برای مجموعه ای از shockers و این دقیقا چیزی است که ما داریم اما آنها تعجب گفت:” کریس Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG. “این است که در زمان مانند این است که بازار گرایش به نگاه به جلو نشان داده شده است به طور موثر.”

بیشتر افزایش ضریب اطمینان از این خبر که چین در حال آماده سازی برای بلند مستند در ووهان کانون شیوع و از ایتالیا گزارش یک کاهش در تعداد موارد جدید و coronavirus مربوط به مرگ و میر.

“آن روزها هنوز زود البته شاید سرمایه گذاران می توانید شروع به تصور زندگی فراتر از کروناویروس گفت:” کریگ Erlam ارشد تحلیلگر بازار در OANDA اروپا است. “است که می تواند سهام نگاه کمی جذاب تر اگر چه هر کسی پریدن به عقب در حال حاضر نیاز به اعصاب از فولاد است.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. کسانی که با خفیف بیماری بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de