طوفان اشک از طریق جنوب در میان همه گیر; حداقل 22 مرده

توسط دکتر اندرسون و جی ریوز

CHATSWORTH, Ga. (AP) — طوفان که به کشته شدن حداقل 22 نفر در جنوب ستون تازه بدبختی بالای یک بیماری همه گیر در سراسر شرق ایالات متحده روز دوشنبه از خروج بیش از 1 میلیون خانه و کسب و کار بدون قدرت در میان سیل و رانش زمین.

در آلاباما مردم به دنبال پناهگاه از گردباد نشسته اند در جامعه پناهگاه ماسک محافظ پوشش چهره خود را به گارد در برابر جدید کروناویروس. یک twister تخریب یک خانه می سی سی پی نجات برای بتن اتاق که در آن یک زن و شوهر و فرزندان خود جان سالم آسیبی نرساند اما 11 نفر دیگر کشته در دولت است.

حدود 85 مایل (137 کیلومتر) از آتلانتا در کوه های شمال گرجستان, اما و چارلز “چيز كوچك و جزئي” Pritchett گذاشته و هنوز هم در تخت خود دعا به عنوان یک مظنون چرخان متلاشی بقیه از خانه خود را.

“من گفت:” اگر ما میری من قصد دارم در کنار او” زن روز دوشنبه گفت:. هر دو جان سالم به در برد و بدون آسیب است.

با تعداد انگشت شماری از گردباد در حال حاضر تایید کرد در جنوب و طوفان هنوز هم مواج تا سواحل شرقی پیش بینی چتری برای تعیین چه مقدار از گسترده آسیب ناشی از گردبادهای.

قابل توجه برای اولین بار در عید پاک در سراسر چشم انداز تا حد زیادی خالی coronavirus stay-at-home سفارشات مقابل طوفان مجبور برخی از تصمیم گیری های ناراحت کننده. آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey معلق اجتماعی, فاصله, قوانین, و برخی از مردم با پوشیدن ماسک محافظ نشسته اند از نزدیک با هم در پناهگاه طوفان.

طوفان وزید به بعد از طریق این شب و باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مناطق کوهستانی و ضربه زدن از برق برای نزدیک به 1.3 میلیون مشتری در یک مسیر از تگزاس به مین با توجه به poweroutages.ما.

در جنوب می سی سی پی اندرو فیلیپس شلوغ به یک گنجه به اندازه “اتاق امن” با همسر و دو ساعت پس از تماشای آنلاین عید پاک خدمات به دلیل همه گیر مجبور کلیسا خود را برای متوقف کردن به طور منظم است. سپس چرخان زده, خرد, خود, خانه, گوشت پردازش کسب و کار و وسایل نقلیه در مناطق روستایی ماس, می سی سی پی. اتاق محکم ساخته شده از بلوک های خاکستر شد و تنها چیزی که اموال خود را در سمت چپ ایستاده است.

“من فقط رفتن به اجازه بیمه مسئولیت رسیدگی به آن و اعتماد به خداوند خوب” گفت: فیلیپس.

خدمات ملی آب و هوا شمارش صدها گزارش از درختان پایین در سراسر منطقه از جمله بسیاری که سوراخ بام و قطع خطوط برق. هواشناسان هشدار داده mid-Atlantic states برای آماده سازی به صورت بالقوه گردباد و باد و تگرگ. طوفان زدم درختان در سراسر پنسیلوانیا و ظاهرا قوی گردباد منتقل شده از طریق جنوب کارولینای جنوبی ترک هرج و مرج در پی آن است.

“همه چیز در هوا. قدرت خطوط درختان همه جا هستند. آن را سخت به از یک مکان به مکان دیگر به دلیل جاده ها مسدود شده” همپتون County Sheriff T. C. Smalls گفت.

یک مظنون چرخان برداشته یک خانه عمدتا دست نخورده و رسوب آن را در وسط یک جاده در مرکز گرجستان است. در لوئیزیانا و وزش باد و پاره پاره از هم جدا فلزی هواپیما آشیانه.

می سی سی پی است شمار تلفات افزایش یافت و به 11 اوایل روز دوشنبه دولت سازمان مدیریت اضطراری توییتی شش کشته شدند در گرجستان و سه مرده یافت شد در کارولینای جنوبی است. دیگران درگذشت تحت سقوط درختان و یا در داخل ساختمان های فرو ریخته در آرکانزاس و کارولینای شمالی است.

در شمال غربی گرجستان یک مسیر باریک از تخریب 5 مایل (8 کیلومتر) طول دو ضربه صفحه اصلی موبایل پارک. یک وحشت زده دیوید Baggett Chatsworth جان سالم به در cowering با کودکان خود را در وان حمام خانه تلفن همراه خود را که در دو قطع یک درخت در حال سقوط.

“آن را آرام و سپس باد آغاز شده در آینده واقعا سریع گفت:” Baggett, 33.

به شمال در چاتانوگا تنسی حداقل 150 خانه ها و ساختمان های تجاری آسیب دیده بودند و بیش از ده نفر درمان می شود اما هیچ یک از صدمات خود را به نظر می رسد تهدید کننده زندگی, Chattanooga, رییس آتش نشانی فیل هایمن گفت.

“این آسیب گسترده است که اتفاق افتاده است بسیار سریع” هایمن گفت. “من توصیه مردم به ماندن در خانه های خود در این نقطه است. تا آنجا که نگران ایمنی ما هنوز فعال خطوط برق که در حال پایین.”

مرگ در می سی سی پی شامل یک زن و شوهر — Lawrence County Sheriff معاون رابرت Ainsworth و Walthall شهرستان دیوان عدالت کارمند معاون پائولا رید Ainsworth, مقامات گفت.

“رابرت چپ این جهان یک قهرمان او به عنوان محافظ خانم پائولا در طول گردباد” گفت: Facebook پیام توسط کلانتر ،

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب های جدی در لوئیزیانا حتی اگر طوفان آسیب دیده و بین 200 تا 300 خانه در اطراف شهرستان مونرو شهردار جیمی مایو گفت KNOE-تلویزیون. پروازها لغو شد در مونرو منطقه ای فرودگاه که فرودگاه کارگردان Ron فیلیپس گفت: اخبار-Star طوفان باعث شد تا به 30 میلیون دلار خسارت به هواپیما در داخل یک آشیانه.

در شمال آلاباما که در آن رعد و برق زده Shoal Creek Baptist Church مدت کوتاهی بعد از ظهر یکشنبه ابتلا به قد بلند و سفید و برج کلیسا در آتش پاستور Mahlon LeCroix گفت: ساختمان شده اند پر از بیش از 200 نفر در آن زمان تا به حال همه گیر نیست او را مجبور به تغییر به خدمات آنلاین.

“آن را تبدیل به یک برکت و رحمت” او گفت:.

___

ریوز گزارش از Birmingham Alabama. AP عکاس Rogelio V. Solis در کرسن سیتی, می سی سی پی; امیلی Wagster Pettus در Jackson, می سی سی پی; Russ به bynum در ساوانا; جاناتان درو در رالی کارولینای شمالی; بن فینلی در نورفولک ویرجینیا; Jeffrey کالینز در کلمبیا, کارولینای جنوبی; و بروس Shipkowski در تامز ریور, New Jersey, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im