داستان پشت فلدمن در معرض سوء استفاده

کوری فلدمن نزدیک به نامگذاری ادعایی خود را معتادان پس از سال ها از صحبت در مورد آزار جنسی کودکان او ادعا می کند که او رنج می برد در حالی که کار به عنوان یک بازیگر کودک در هالیوود است.

ستاره فیلم های شناخته شده از سال 1980 خود را منتشر خواهد کرد بسیار پیش بینی مستند حقیقت من: تجاوز به دو Coreys در روز دوشنبه. فلدمن کار کرده است در این فیلم برای سال و به تازگی گفته NBC4 کالیفرنیا روند شده است مسهل اما بسیار استرس زا در همان زمان.

“یک نام است که خطرناک ترین, یکی از من بیشتر ترسیده مورد – آن را به مانند Harvey Weinstein همه را دوباره و دوباره” فلدمن گفت.

این هفته فلدمن ادعا کرد که او می خواهم دوباره شده هدفمند در خانه اش تهدید او در ارتباط با اتهام سلاح سرد در سال 2018 به گفته TMZ.

این بازیگر قبلا مفصل به اتهام سوء استفاده از او رنج می برد در حالی که کار به عنوان یک ستاره کودک در 1980s, نوجوانان, فیلم Stand By Me, The Goonies و پسران از دست رفته. فلدمن مورد بحث و تکان دهنده سوء استفاده جنسی از کودکان در هالیوود در زندگینامه خود Coreyography: خاطراتاما رفته می گویند مجبور شد توسط خود ناشران برای پنهان کردن نام خود را حمله به خود داستان.

اما فلدمن که می گوید او و بهترین دوست او در حال حاضر متوفی سابق ستاره کودک Corey Haim بودند هدف قرار دادند و با حمله هالیوود paedophiles در حال حاضر آماده را به نام.

در مارس 9, او را نام نام شش نفر. او گفت: یکی از این اتهام مجرم کسی است که بسیار معروف “هر کس در این سیاره می داند” آنها چه کسانی هستند.

خود را مستند خواهد بود زنده جریان در سطح جهان در زمان آن غربالگری.

Corey Feldman said ‘everyone on the planet’ knows the name of one of his abusers. Picture: Brett Carlsen/Getty Images
media_cameraکوری فلدمن گفت: “هر کس در این سیاره’ می داند که نام یکی از معتادان است. تصویر: Brett کارلسن/گتی ایماژ

فلدمن گفته وندی ویلیامز در این هفته زندگی خود شده است تهدید کرد در حالی که او ساخته شده است این مستند.

“ما (Haim و من) هر دو را مورد تعرض به کودکان … او تجاوز جسمی. من raped عاطفی. من تعرض,” فلدمن گفت: ویلیامز در این Wendy Williams Show در روز سه شنبه.

“من می گویم هر نام که تحت تاثیر … زندگی ما و ما قربانیان صحبت کردن در مورد تجارب خود را” فلدمن توضیح داد.

“یکی از اصلی نام است که هر کس در حال انتظار برای شنیدن … این یک اسم است که هر کس در این سیاره می داند.”

فلدمن بودجه پروژه مستند خود را پس از آن رد شد با پخش آنلاين خدمات.

او گفت که او رانده شد به این فیلم پس از مرگ بهترین دوست, دوست, Corey Haim.

Haim یک بار عمده فیلم star, درگذشت, در مارس 10, 2010 پس از یک مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر. روز بعد از فلدمن انتشار فیلم های خود را به علامت ده سال از Haim مرگ است.

Corey Feldman (L) and Corey Haim in 1988.
media_cameraکوری فلدمن (L) و Corey Haim در سال 1988.
Corey Haim in ‘The Lost Boys’.
media_cameraCorey Haim در ‘پسران از دست داده.

Haim کار خود را آغاز کرد و در سن ده بود و به زودی بازیگران در یک رشته موفق سینما و تلویزیون را نشان می دهد.

Haim و فلدمن یکدیگر را ملاقات کرد زمانی که آنها هر دو بازیگران در سال 1987 در کالیفرنیا ساحل, خون آشام در فیلم پسران از دست رفته. آنها هر دو 14 زمانی که آنها بازیگران در فیلم و جفت باند فورا تشکیل یک مجموعه و دوستی مادام العمر.

Haim گفت فلدمن مشترک قصه های تکان دهنده از مورد آزار قرار گرفته در مجموعه توسط مردان و Haim توسعه عادت آشامیدنی و مواد مخدر به عنوان او کار می کرد. Haim رفت و در را متعدد موفق سینما و نه از آنها با فلدمن اما به موفقیت و ثروت و شهرت رشد خود را اعتیاد به مواد مخدر بیشتر شد ژیان.

Haim نگران کننده بازگو یک نمونه از سوء استفاده جنسی در زمانی که او 14 در سال 2008 مصاحبه با مردم, که در آن او گفت که او هنوز هم سرزنش خود را برای آنچه که اتفاق افتاده است.

“من بسیار بیدار و بسیار شرمنده از آنچه که قرار بود” Haim گفت.

“من فقط … که به هالیوود مرد (من) فقط یک هیجان زده بچه کوچک مانند مواد مخدر, گرفتن, تغذیه, مواد مخدر, مرد خون آشام ها.

“من هنوز هم خودم را سرزنش به یک اندازه اما وجدان من است خیلی روشن تر. من آمدن به شرایط با این مدت زمان طولانی پیش اما بدیهی است که نه (کاملا).

“چیزهای اتفاق می افتد زمانی که شما یک بچه آن زخم شما در داخل برای زندگی است.”

این جفت ارز به عقب نشینی عجیب و غریب و جهان سورئال از ستارگی که شامل آنها میزبانی, نوجوانان, هالیوود, باشگاه, شب, Alphy را نوشابه ، این باشگاه اجرا شد توسط Alphy هافمن, پسر هالیوود مصاحبه مدیر بابی هافمن و رندی میلر از سال 1986 تا 1989.

Corey Haim (second from left) at Alphy's Soda Pop Club.
media_cameraCorey Haim (دوم از چپ) در Alphy را نوشابه ،
Alphy Hoffman (left) and Corey Feldman (right) at Alphy’s Soda Pop Club. Picture: YouTube
media_cameraAlphy هافمن (سمت چپ) و کوری فلدمن (راست) در Alphy را نوشابه ، تصویر: یوتیوب

باشگاه, شب, شد, آباد, نوجوانان, بازیگران, Alyssa Milano, سپس فلدمن را به عنوان به خوبی به عنوان Tori Spelling, Christina Applegate و دیگر ستاره های نوجوان. بزرگسالان نیز حضور داشتند و این باشگاه اجرا شد و بودجه توسط گریز از مرکز بزرگسالان میلر و هافمن.

سورئال قصه از نوشابه باشگاه شامل میلر پریدن پایین 11 طبقه در باشگاه و زنده ماندن بدون ریختن خود نوشابه. بیشتر نگران کننده داستان میلر رانندگی Haim در اطراف لس آنجلس در خودروسواری بزرگ با یکی از حیوان خانگی پلنگ که از خواب بیدار شد و غرش شدید در ماشین. یک دامپزشک رفت و آمد با آنها را در ماشین تا به حال به سرعت شلیک گربه بزرگ با آرامبخش.

قبل از مرگ او Haim گفته معاون او خسته شدم از Alphy و باشگاه و plied با نوشیدنی و مواد مخدر توسط سست bartenders.

“من فکر نمی کنم (Alphy) یک فرد خوب در همه” Haim گفت.

فلدمن در مورد نوشابه باشگاه سال بعد از Haim مرده بود و گفت این جفت ارز مورد آزار قرار گرفته بودند و مرعوب در حالی که در باشگاه.

فلدمن مستند حقیقت من: تجاوز به دو Coreysخواهد شد و مراسم افتتاحیه در روز دوشنبه از طریق فلدمن وب سایت.

در اصل منتشر شده که داستان پشت فلدمن در معرض سوء استفاده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>