استرس و اضطراب و ناامیدی—در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که آن را احساس می کند ؟

فرانک گورهای رئیس جمهور اتاوا-بر اساس EKOS تحقیقات همکاران و همکار افتخاری از دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی. مایکل Valpy است یک عضو ارشد مسی کالج و یک عضو ارشد در سیاست عمومی در دانشگاه تورنتو مدرسه مانک از امور جهانی و سیاست های عمومی.

این یک کانادایی ورزش به نقطه تفاوت های فرهنگی وجود دارد که در دو طرف 49th parallel, به ویژه هنگامی که بسیاری از آنها اغراق آمیز و یا غیر موجود کاملا رد اعتقادات ما است که در شمال مرز ما زندگی میکنیم بیشتر مراقبت درست و معقول در جامعه است.

نگاهی به ضد قفل ضد فاصله تظاهرات که رسانه های ایالات متحده گزارش قابل توجهی نویز در حداقل 18 متحده بیش از چند هفته گذشته. تقریبا همه آنها جذب چند صد نفر است. آنچه آنها را برجسته شد میزان توجه رسانه ها دریافت کردند—بسیاری در سطح ملی و بین المللی و تشویق آنها دریافت شده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا رئیس دولت و رئیس دولت است. “فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش” رئیس جمهور توییتی در مورد تظاهرکنندگان عجله دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند.”

در حال حاضر نگاهی به این طرف مرز.

بیشتر: ‘من تو را دیدم لحظات زودگذر هیچ کس به یاد’: یکی ER دکتر عکس از coronavirus مقدم

یک تظاهرات توسط برخی از 100 معترض در خارج از مجلس قانونگذاری انتاریو خواستار پایان دادن به بهداشت عمومی مستند مواجه شد با بد خلق سیلی از استان رئیس دولت نخست وزیر داگ فورد که نام آنها را “غیر مسئولانه بی پروا خودخواه” و “yahoos.” آنها یک زن و شوهر از دفن پاراگراف در رسانه های محلی مقالات و شنیده نمی از پس.

که در آن تمرکز باید است نه در مشت پر سر و صدا اما در این واقعیت است که این بیماری همه گیر ما در حال رفتن را از طریق دور از برابر فرصت است. وجود دارد نابرابر و مجازات وارده بر کاهش میانه و کار کلاس و از سوی دیگر همه گیر پراکند فقط چند ضربه سرعت در مسیر اقتصادی ایمنی برای کسانی که می توانید در خانه کار می کنند.

در حالی که آمار کانادا گزارش شده در اواسط ماه مارس که بیش از یک میلیون شغل از دست داده بودند به عنوان اجتماعی فاصله و لازم الاجرا در زمان خاموش شدن ناگهانی نیروی بیشتر از دو میلیون خود را دیدم ساعت کار به طور چشمگیری سقوط و بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر دیگر را دیدم خود را تعیین به عنوان “ضروری کارگران است.” این کارگران بسیار پایین درآمد مقیاس که مجبور به نگه داشتن کار خود را با عموم شغل تمام شاخص از آنچه جامعه شناس آمریکایی ریچارد Sennett تماس “پنهان صدمات از کلاس.”

بیشتر: دارای coronavirus ما بخشی با ما حریم خصوصی آنلاین?

همه گیر ناشی از اشتغال تغییر در میان مدیران و کسانی که مشغول به کار در حرفه ای علمی یا ویژگی های شغل شده است “دهدهی نقطه گرد و غبار می گوید:” کار کانادا اقتصاددان مایل Corak “اما 300,000 افراد مشغول به کار در محل اقامت و غذا و خدمات از دست یک سقوط است که از بین برود 20 سال از رشد است.”

EKOS پیدا کرده است که در حالی که همه ترجیح می دهند به کار از خانه برای ایمنی بهداشت دانشگاه تحصیل هستند و در واقع کار در خانه, اما کمتر تحصیل کرده و مرفه کمتر نیست—چرا که آنها هیچ انتخاب است. و کسانی که در پایین اجتماعی و اقتصادی اقشار کمتر از نیمی به عنوان به احتمال زیاد برای رای دادن به سلامت خود را به عنوان عالی به عنوان کسانی که در بالا آمد.

این است که در صورت از کار نابرابری است که گسترده تر در حال رشد در کانادا برای دهه Corak می گوید. این فقط یک عبور اقتصادی ناراحتی. و بدون یک تغییر چشمگیر در سیاست های عمومی آن به معنی ناامن استاندارد زندگی و کاهش رفاه که گذشته را به نسل بعدی.

EKOS یافت که حداقل تحصیل حداقل ماهر مردم از رنگ و مهاجران دو بار به عنوان به احتمال زیاد به از دست شغل به عنوان سفید کانادایی و خیلی بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها با داشتن مشکل پیدا کردن یک جایگزین.

و وقتی که می آید به افزایش استرس دقیقا همان نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو در آمریکا و EKOS همکاران پژوهشی در کانادا در این بیماری همه گیر مرتبط با حالات عاطفی از آمریکایی ها و کانادایی ها تولید دقیقا همان نتایج: lockdowns و انطباق با دستورالعمل های بهداشتی هستند به شدت پشتیبانی شده توسط هر دو جوامع اما آنها در لبه بسیار از رد.

ارتباط بین خوب بودن و وضعیت اجتماعی و اقتصادی—به خصوص درآمد چشمگیر است. EKOS می گوید کانادایی’ چشم انداز در اقتصاد است بدترین دیده می شود در هر نظرسنجی آن را تا به حال انجام شده است. بیش از دو سوم از جمعیت بزرگسال فکر می کنم این کشور است که در هر یک رکود اقتصادی شدید و یا افسردگی و بیشتر این بیماری همه گیر را با نتیجه فروکش کانادایی در ذهن بیشتر حس ناامیدی.

کانادایی ها در حال نزدیک شدن به توافق در حال حاضر (به عنوان آمریکایی ها) در انطباق با ایمنی بهداشت شیوه اما تحقیقات نشان می دهد که در 60 روز یا کمتر اکثریت کانادایی ها—به خصوص جوان کانادایی—خواهد بود به احتمال زیاد به از دست دادن در پذیرش و ورود به ناامیدی منطقه. اقتصادی پریشانی و نگرانی در مورد سلامت اثرات در حال تولید فراگیر و خطرناک سطح استرس و آسیب های روانی. بزرگ در حال ظهور مسئله در واقع ممکن است دولت از کانادایی ها ” بهداشت روان.

استرس و اضطراب هستند و بالاترین در میان زنان در خانواده ها با فرزندان و در میان کسانی که زیر 50. اقتصادی یاس و ناامیدی است که بالاترین در میان طبقه کارگر مردان یک پدیده بشدت در حال حاضر در ایالات متحده به عنوان اقتصاددانان در آن مورد و آنگوس Deaton نشان داده اند در کتاب مرگ و میر ناشی از ناامیدی و آینده Capitalismیک داستان از افزایش اواسط زندگی مرگ و میر در آمریکا از بیماری های کبدی به علت نوشیدن استفاده از مواد مخدر و خودکشی به عنوان طبقه کارگر شغل حرکت خارج از ساحل و اتحادیه های کارگری در حال eviscerated. اما این احساسات نیز در حال حاضر در کانادا.

نیمی از کانادایی ها در حال تجربه نوعی از افسردگی و نیمی از آنها گفت: آنها احساس نا امید کننده است. نابرابری فراگیر—دهدهی نقطه گرد و غبار برای خوبی کردن و ناامیدی برای بقیه.

نابرابری درآمد می گوید Corak آسان تر است به چشم پوشی از در full-اشتغال در اقتصاد است. “بزرگ اشکار وارد کرده در قالب یک ویروس اقتصادی آن خرید اینترنتی نشان دادن تقریبا کاملا تقسیم بین کسانی که آسیب پذیر هستند و کسانی که نمی,” او اضافه می کند.

برخی از ما فراموش کار است که نه عموم. برخی از ما فراموش کار است که انعطاف پذیر و پشتیبانی شده توسط فن آوری و رایانه است. برخی از ما فراموش کار فراهم می کند که ما یک درآمد خوب متوسط بالا, ارائه, امنیت, سلامت, یک خانه با فضا و راحت زندگی خانوادگی و اقتصادی مصونیت از ویروس می گوید Corak.

نابرابری شده است سرقت بسیاری از کانادایی ها از امنیت و رفاه و عزت برای چند دهه به خصوص کسانی که کانادایی بودن مورد تحسین قرار گرفته در زمان بیماری همه گیر به عنوان “ضروری کارگران” مانند رانندگان کامیون شخصی کارکنان مراقبت های فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و سرایداران. “این خوب است برای premiers و نخست وزیران برای تشکر از رانندگان کامیون و فروشگاه مواد غذایی کارمندان برای کار ضروری خود را,” Corak توضیح می دهد. “اما از آن خواهد شد نفاق در بالاترین مرتبه برای دولت ما به تنها امید برای شروع دوباره که در آن ما به سمت چپ خاموش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im