شیک محل سکونت در قلب بوستون تجسم شهرستان زندگی

اگر شما در مورد آن فکر بوستون نسبتا “کوتاه” شهر وقتی که می آید به املاک و واقعی ما. با توجه به mish-مشهد از قوانین و مقررات منطقه بندی, حتی بوستون بلندترین ساختمان به سختی خواهد بود تصویری در شهر نیویورک افق.

در حالی که چیز بدی نیست خانه-شکارچیان به دنبال آن “چراغ های روشن شهر بزرگ” انرژی نیست با گزینه های آب گرفتگی. که چه چیزی باعث هزاره برج در 1 فرانکلین سنت هنوز هم نسبتا منحصر به فرد در میان بوستون املاک و مستغلات ارائه — آن را یک فرصت نادر را در وسط آن است. بالاتر از خیابان در 18 طبقه از برج هزاره, واحد 1809 برج بیش از فرانکلین و خیابان و پر زرق و برق چراغ های مالی منطقه.

اگر چه خریداران ممکن است در ابتدا جذب شده توسط محل و یا سرویس کامل امکانات رفاهی مجلل در برج هزاره, واحد 1809 ارائه می دهد یک مینیمالیستی باز طرح طبقه لنگر توسط یک دیوار از کف به سقف پنجره ها با نمایش به فدرال رزرو ساختمان و فراتر از آن. مواد غذایی و آشامیدنی و خدمات از طریق آشپزخانه خصوصی در دسترس است به هزاره برج ساکنان اما آشپزخانه مجهز شده است با بالا پایان لوازم تو در تو در داخل معاصر Poggenpohl کابینه سیستم برای پخت و پز در خانه. کاملا معصوم اتاق خواب و یک حمام و محل سکونت یکی از ساختمان بیشتر به دنبال پس از طرح های طبقه با 780 متر مربع است.

مباهات جدی قدرت پردازش هزاره برج ارائه می دهد ساکنان آن تمام زنگ ها و سوت از جمله یک سالن ورزشی و استخر سرپوشیده, منحصر به فرد سالن و حیاط سقف عرشه plus 24 ساعته خدمات دربان.

فروش condo در بازار برای $1,195,000 است که توسط آنتونیو Khoury و برت DeRocker از DeRocker و Khoury در, قطب نما, 617-947-6210. تورهای مجازی واحد در دسترس هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im