Subpar زمین بازی فصل گذشته ممکن است بی درنگ استیلرز به هدف RB اوایل

حدود یک دقیقه پیش

برای حق رای دادن است که سالن از شهرت پشت در حال اجرا در فرانکو Harris, John Henry جانسون و جروم Bettis و دریافت عالی عجله اجرای برنامه در سال های اخیر از ویلی پارکر و لو’Veon بل پیتسبورگ استیلرز تاریخچه زمانی از نوع دیگری در 2019.

Steelers در حال اجرا پشت در مجموع تولید یکی از بدترین فصول تاریخ حق رای دادن. در نظر بگیرید که جیمز کانر 464 متری عجله بيشترين توسط یک رهبر تیم پس از یک تازه کار به نام همین خجالتی تا به حال 341 در سال 1967 و این یکی از دلایلی است که استیلرز رفت 8-8 و از دست رفته پلی آف برای سال دوم در یک ردیف.

با سال دوم و rookie quarterbacks گرفتن همه اما دو تا از شروع استیلرز قادر به پشتیبانی خود را جوان رهگذران با مداوم در حال اجرا بازی. استیلرز به پایان رسید شماره 29 در NFL در عجله و این کمک به یک جرم است که به طور متوسط 10 امتیاز بیش نهایی سه هفته از این فصل است.

این دستور برای بهبود اجرای بازی ساخته شده توسط تیم رئیس جمهور هنر رونی دوم بلافاصله پس از این فصل به پایان رسید.

“من می خواهم برای دیدن ما یک تیم است که می تواند بیشتر سازگار در حال اجرا فوتبال” رونی گفت. “من فکر می کنم که باید یک بخشی از بازی است.”

پنج پشت در حال اجرا که بیشترین حمل و متری برای استیلرز فصل گذشته تمام ماند و تحت قرارداد. کانر هر چند ورود به فصل نهایی خود را rookie معامله است. با توجه به آسیب تاریخچه — او از دست رفته شش بازی به دلیل شانه و ران آسیب — استیلرز می تواند به دنبال یک قابل اعتماد تر در حال اجرا در پیش نویس NFL به جای ارائه کانر یک فرمت.

مدیر کل کوین کلبر همچنان به قرار دادن حمایت خود را پشت کانر ساخته شده که نرم افزار کاسه در سال 2018 زمانی که او به رهبری استیلرز با 973 متری در 13 بازی. اما این بدان معنا نیست کلبر را در حال اجرا به عقب اگر نامزد راست در دسترس است زمانی که استیلرز را اولین انتخاب در شماره 49. یا شاید زمانی که نوبت بعدی مطرح می شود در شماره 102.

“آنچه که ما در مورد صحبت با جیمز که کسانی که صدمات رخ داده است ‘نگاه این است که یک آسیب حاد آن اتفاق افتاد ما می دانیم که شما در حال رفتن به از طریق آن و به همین دلیل ما به دنبال در این فصل آینده’ ” کلبرت گفت. “جیمز یک نرم افزار کاسه بازیکنی که تا به حال یک آسیب-نوع وضعیت سال گذشته است.

“ما با اعتماد به نفس او می شود آمادگی جسمی به چالش بکشد. که برای رفتن به یک سوال, اما دوباره این کار ما را به مطمئن شوید که ما باید گزینه ها و جایگزین و رقابت آماده برای رفتن و که می شود چه خواهیم بود.”

استیلرز بر این باورند که دیگر پشت در حال اجرا در فهرست — بنی اسنل, Jaylen ساموئلز Kerrith Whyte and Trey ادموندز — مکمل قطعات.

چشم انداز است که می تواند در دسترس در پیش نویس دوم بعد شامل برخی از اسب های در حال اجرا پشت ابتدا در ویسکانسین جاناتان تیلور.

تیلور 5-پا-10, 226-پوند bruiser که بالغ بر 6,174 متری در سه فصل — به طور متوسط 2,058 متری در هر سال است. او به ثمر رساند تا 50 زمین نشستن کامل هواپیما و نشان داد که او می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان دو تهدید از backfield ابتلا به 26 عبور برای 252 متری و پنج touchdowns به عنوان یک تازه وارد.

“اگر شما نگاهی به سطح بعدی چه جدا بزرگ پشت از نخبگان پشت است که واقعا آنها را در سطح نخبگان در روز و روز را هر یکشنبه” تیلور گفت. “من فکر می کنم که یکی از بزرگترین چیزی که جدا از من است و من توانایی سازگار باشد ماه و سال.”

این نگرانی با تیلور است که در ویسکانسین مربی پل Chryst — به قرض گرفتن یک مایک Tomlin بیان — فرار کردن چرخ او را در هر یک از سه فصل در محوطه دانشگاه. تیلور بالغ بر 926 حمل به طور متوسط 308 در هر فصل.

تیلور بزرگ تقلید سابق تگزاس هوستون در حال اجرا بازگشت آرین فاستر و آن را مناسب مقایسه. پرورش یک اسب دونده حرفه ای که اساسا petered پس از شش فصل است.

“او شده است قابل ملاحظه ای با دوام 968 لمس احمقانه است و توانایی ماندن در این زمینه اعتباری است به او” ESPN تحلیلگر تاد McShay گفت. “اما شما باید به برخی از نگرانی چرا که تاریخ به ما می گوید که در حال اجرا بازگشت تنها می تواند بسیاری از بازدید.”

گرجستان D’Andre سریع و ایالتی اوهایو است, J. K. Dobbins دو از دیگر دوندگان برتر در کلاس از سال 2020 است. اگر سه نفر از سویفت, Dobbins و تیلور رفته وسط دور دوم استیلرز می تواند صبر کنید تا خود جبرانی انتخاب در دور سوم به را انتخاب کنید در حال اجرا بازگشت.

چشم انداز است که می تواند در دسترس در این محدوده با توجه به ESPN تحلیلگر مل Kiper جونیور در حال فلوریدا دولت مخفی Akers LSU را کلاید ادواردز-Helaire یوتا را زاک خزه و Vanderbilt را Ke’Shawn Vaughn.

Akers که 5-10, 217 پوند ملاقات رسمی با استیلرز در NFL ترکیب.

“وجود دارد در حال اجرا به عقب عمق وجود دارد که اجازه خواهد داد که به اتفاق می افتد” Kiper گفت.

جو Rutter یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
ورزشی | استیلرز/NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im