hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

گاهی سطح بعدی آشکار است به عنوان زمانی که بازی می گوید: می 10 سطح وجود دارد و شما فقط در دو یا هتل تک و سوئیت. اما خورشید نزاع با اورانوس به ما یادآوری می کند که انگار همیشه چیزی بهتر است. وجود دارد چیزی است که شما باید در حال حاضر است که بهترین است که یا تا کنون — با حداقل بهترین برای شما. شادی قدردانی.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). ظرفیت خود را برای خود directedness قوی است و قوی تر شدن هر بار که شما انجام آنچه شما به خودتان انجام دهید. شما همیشه تقویت یک طرف و یا دیگر — فرمانده یا شورش.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). مردم خوب نیست نیاز به افراد دیگر می گویند آنها به منظور تجسم برچسب. آن را به خود داده خود را تایید کرد و خود تعریف شده است. ایستاده مردم اغلب به تنهایی.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). راه های بسیاری وجود دارد به تصرف خود در قلب شما زندگی در داخل زندگی — توصیف یک گلدان گل در خورشید یک کتاب است که می کشد شما را به یک جهان متفاوت این مسمومیت از رقص یک بزرگراه رانندگی به هیچ جا به طور خاص ،

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما یک چشمه از راه حل برای شما عزیزان و جهان است. تمرکز بر روی راه حل های که برای شما هستند. البته کسانی هستند که تنها آنهایی که شما باید تمام قدرت به اعمال می شود.

لئو (جولای 23-Aug. 22). عادت جمع آوری افکار خود را نه فقط برای لحظات خشم و یا شور و یا برای زمانی که شما در حال رفتن به در کانون توجه خواهد بود. شما در بهترین حالت خود را پس از شما در با بررسی افکار خود را به طوری آن را انجام دهند.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما می خواهم راه آن را احساس می کند به طرح رویای طرح و برنامه اما هیچ چیز مانند رفعت می آید که از وارد عمل شدن و دیدن چه کار می کند و چه چیزی نیست.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما می توانید هیجان بیشتر است. عمل ساده خرید بلیط به یک رویداد است که هفته دور شما را افزایش می دهد که طول می کشد تا این تاریخ می رسد.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). اگر شما یکی را نداشته باشند و سپس این روز برای ایجاد یکی (و فقط یکی) نقطه برای خود کلید و کیف پول و تلفن. قوانین شرکت برای خودتان در این زمینه و دیگران خواهد شد که شما برنده بیش کیهانی تمایلات از روز است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما ترس از کار سخت است. از لحاظ تاریخی روانی ایجاد می کند به طور معمول بدتر از واقعیت است. علاوه بر این شما می خواهم آنچه که اتفاق می افتد پس از کار سخت — رضایت احترام و گاهی اوقات حتی شکوه!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما نمی خواهد کمک به یک فرد آموزش برای ماراتن دادن آنها سوار شدن به پایان اجرا. بهترین کمک این است که مسئولیت پذیری و تشویق یک پاس رایگان.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). مردم دروغ را زمانی که آنها می ترسند. فکر می کنم در مورد آنچه می تواند ترسناک به آنها. چه دلیل ممکن است در اینجا ؟ اگر شما می توانید آدرس و کاهش ترس شما فقط ممکن است به حقیقت.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). این یک روز جدید است. احساسات را تغییر دهید. شاید شما می تواند مذاکره و یا renegotiating قوانین است. و شاید شما می تواند پاره کردن rulebook و با تکیه بر چیزی فراتر از تهویه اجتماعی و دیروز ایده های در مورد انصاف.

امروز تولد (Jan. 23). شعر های خورشیدی خود را برای بازگشت: شما صدور دستورات به شما/ به ترک چیزی که دوست دارید انجام دهید/ قرار دادن عضله قلب و ذهن به/ و سپس جمع آوری جوایز با توجه/ هیچ یک از آن مقایسه نزد/ غرور که متولد دنبال کنید از طریق. همچنین: وجود خواهد داشت یک مراسم و یک شانس دوم در دوران کودکی آرزو می کنم. سرطان و برج ثور می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 17, 11, 24, 38 و 50.

نجوم سوال: “من لئو. وقتی که من می دانم که آن زمان به قطع یک رابطه برای همیشه لطفا برای ؟ من تا به حال بسیار شدید در رابطه با کسی که من هنوز هم دوست دارم به طور کامل. ما استفاده می شود به با هم زندگی می کنند. در حالی که برای سعادت بود. اما پس از آن چیزی است که در مورد آشنایی کار نمی کند. او به نظر می رسید به از دست دادن علاقه در من بود و خشمگین راه من چسبیده به او. من می خواستم همه چیز را به مناقصه و هیجان انگیز مانند آنها هنگامی که ما برای اولین بار با هم. من نمی توانستم به زور او را به احساس می کنید که راه. من نیازمندی freaked او را. ما رفته جلو و عقب و برای دو سال در حال حاضر. حتی اگر ما یکدیگر را دوست دارم, من نمی بینم ما ساخت یک تعهد است. اما شاید من فقط بدبینانه? او یک برج جدی.”

لئو از آن زمان برای جدا کردن دلبستگی خود را به این برج جدی از دلبستگی خود را به درام خود را. اعتراف است که شما بوده ام به شدت پر سر و صدا — با عجله از احساس همراه است که این اتحادیه است. به عنوان زیبا و بی پروا به عنوان است که آن را دوست ندارد. این شیفتگی است. آن را بر اساس شیمی لحظه — لحظه ای که گذشته. بنابراین شکستن خوب و رفتن سرما ترکیه با درام بیش از حد.

افراد مشهور پروفایل: درست به او Aquarian علامت تولد پرنسس کارولین موناکو زندگی خود را وقف انسان دوستی به خصوص از طریق کار خود را با صلیب سرخ شاهزاده خانم گریس پایه و اساس و به عنوان سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد. حفاظت از کودکان و خانواده ها و حقوق بشر در بزرگ در خط با Aquarian ارزش. Natal عطارد و ونوس در برج جدی نشان می دهد هیچ چالش بیش از حد دلهره آور است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: پنج شنبه, 26 دسامبر 2019 13:08:29 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im