دیوان عالی کشور طول می کشد تا 1 بزرگ سقط جنین مورد تهمت دوران

توسط MARK SHERMAN

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور است و مصرف عمده سقط جنین مورد تهمت دوران انتخابات سال نگاه در لوئیزیانا اختلاف است که می تواند نشان می دهد که چگونه حاضر بیشتر محافظه کار دادگاه است به عقب سقط جنین.

نتیجه می توانست پیامدهای عظیمی در زمانی که چندین ایالت را به تصویب قوانین که در دادگاه به چالش کشیده است که ممنوعیت سقط جنین بعد از یک جنین ضربان قلب شناسایی شده است به عنوان اوایل به عنوان شش هفته.

قضات روز چهارشنبه در حال بررسی یک لوئیزیانا قانون نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان. یک قاضی فدرال در بر داشت که فقط یکی از لوئیزیانا سه درمانگاه سقط جنین باز خواهد ماند و اگر این قانون مجاز است را به اثر.

سقط جنین-حقوق معترضان پر از پیاده رو در مقابل دادگاه صبح روز چهارشنبه. یک گروه کوچک از ضد سقط جنین تظاهرات ایستاده در سراسر خیابان برخی از باد shofars قوچ’ شاخ مورد استفاده در یهودی خدمات به سعی کنید به غرق کردن طرف دیگر سخنرانان.

لوئیزیانا قانون است که شبیه به یک در تگزاس که دیوان عالی کشور زده در سال 2016. از آن پس هر چند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری برگزیده شد و او منصوب دو قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh که باید منتقل دادگاه به سمت راست. حتی با کسانی که دو اضافه شده به دادگاه قاضی جان رابرتز تقریبا قطعا دارای تصمیم گیری رای دادن.

زمانی که قضات به طور موقت مسدود لوئیزیانا قانون از مصرف اثر یک سال پیش رابرتز پیوست دادگاه چهار لیبرال قضات به آن را در خود نگه دارد. Kavanaugh و Gorsuch در میان چهار محافظه کاران که اجازه داده اند این قانون را به اثر.

کسانی اولیه آرا نیست اتصال قضات زمانی که آنها انجام یک بررسی کامل از یک موضوع اما آنها اغلب سیگنال چگونه یک مورد خواهد آمد.

رابرتز به طور کلی رای به رعایت محدودیت های سقط جنین در بیش از 14 سال به عنوان رئیس دادگستری از جمله در تگزاس مورد چهار سال پیش.

آن است که در حال حاضر مشخص نیست که آیا رابرتز’ چشم انداز در لوئیزیانا مورد بوده است متاثر از نقش جدید خود به عنوان دادگاه نوسان عدالت از عدالت آنتونی کندی بازنشستگی نگرانی خود را در مورد دادگاه که به عنوان یک حزبی موسسه و احترام خود را از قبل تصمیم دادگاه و حتی با او اختلاف نظر.

رئیس دادگستری پرسید: یک سوال جالب در مورد سابقه پنج شنبه, بدانم که آیا, a 10-year-old تصمیم گیری کمک خواهد کرد تعیین نتیجه یک مورد در مورد مصرف کننده حمایت مالی اداره است. “آیا شما فکر می کنم که اخیر سابقه باید یک اتصال, اثر, چگونه دادگاه آدرس این مورد؟” رابرتز پرسید.

لوئیزیانا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ضد سقط جنین شدند باید همه بصورتی پایدار و محکم در پاسخ به این سوال با طنین “نه.”

لوئیزیانا دادستان کل جف Landry گفت: لوئیزیانا و تگزاس قوانین یکسان نیست. “لوئیزیانا سقط جنین ارائه دهندگان باید یک رکورد از عدم رعایت ایمنی اساسی, مقررات, و در حال حاضر آنها می خواهند یک معافیت ویژه از به طور کلی استاندارد های پزشکی پذیرفته شده است که اعمال می شود به مشابه روش های جراحی در کشور ما” Landry گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز استدلال در مدارک دادگاه که دادگاه عالی می تواند ابطال تگزاس مورد در صورت لزوم.

جولی Rikelman مرکز حقوق باروری وکیل که استدلال می کنند در این مورد از طرف یک درمانگاه در شریوپورت لوئیزیانا گفت: یک قاضی دادگاه متوجه شد که سقط جنین در لوئیزیانا امن هستند و این قانون هیچ مزایای بهداشت و درمان به زنان است.

“این یک قانون است که محدود به یک قانون اساسی مناسب بدون هیچ دلیل خوب” Rikelman گفت.

دادگاه همچنین موافقت کرده است برای بررسی اینکه آیا سقط جنین ارائه دهندگان حق رفتن به دادگاه به نمایندگی از منافع زنان به دنبال سقط جنین. حکم به نفع دولت استدلال کند که ارائه دهندگان فاقد حق شکایت در این شرایط شناخته شده به عنوان شخص ثالث ایستاده خواهد بود یک ضربه ویرانگر به سقط جنین طرفداران حقوق از پزشکان و درمانگاه نیست فردی زنان که می خواهند سقط جنین, فایل, ترین چالش ها برای محدودیت های سقط جنین.

یک تصمیم است که انتظار می رود در اواخر ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im