دادگاه عالی قضایی حرکت به برخی از متهمان جنایی بیش از coronavirus نگرانی

متهمان که برگزار شد به قید وثیقه در حالی که در انتظار محاکمه به صورت غیر جرایم خشونت آمیز می تواند آزاد تحت برخی شرایط به دلیل coronavirus دولت عالی قضایی دادگاه حکم داده است — در حالی که اشاره کرد که برخی از زندانیان محکوم ممکن است قادر به استدلال می کنند برای تجدید نظر و یا ماند جملات.

عدالت فرانک Gaziano نوشت, نظر برای SJC, سفارش که بسیاری پیش از محاکمه بازداشت شدگان حق دارند به قید وثیقه شنیدن در ظرف دو روز از هر گونه درخواست برای یک و که جنایتکاران مشکوک منتشر می شود در تعهد خود را مگر اینکه دادستان ایجاد یک دلیل خوب برای نگه داشتن آنها را پشت میله های زندان.

“ما به توافق برسند که این وضعیت فوری و بی سابقه ای که یک کاهش در تعداد افرادی که در استرالیا لازم است” Gaziano نوشت. “ما همچنین توافق با دادستان و وکلای منطقه که روند کاهش نیاز به فردی تعیین, بر تسریع اساس و به منظور دستیابی به سریعترین کاهش ممکن است باید تمرکز بر روی کسانی که در بازداشت پیش از محاکمه که به اتهام ارتکاب جرایم خشونت آمیز.”

این SJC گذاشته یک لیست از جرایم هستند که از مطالعه حذف از انتشار ویژه شرایط از جمله همه خشونت آمیز و جنایات خشونت جنسی و ضرب و جرح و عمده سلاح گرم نقض و شاهد تهدید و ارعاب.

متهمان متهم از جرایمی است که از مطالعه خارج شدند باید به مجموعه رایگان مگر اینکه “مشترک المنافع ایجاد یک مزیت از شواهد که آزادی را در نتیجه یک بی دلیل خطر برای جامعه و یا فردی که ارائه یک خطر بسیار بالا پرواز است.”

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از متهمان و زندانیان حکم امر به. این SJC درخواست تعداد کسانی که از هر شهرستان و همچنین کل جمعیت اهل بیت و تعدادی از زندانیان و نگهبانان که آزمایش مثبت برای COVID-19 در correctional facilities.

این SJC گفت: آیا این اقتدار به لغو و یا تجدید نظر زندانیان’ جملات وجود ندارد و یک قانون اساسی را نقض کرد و گفت که قدرت متعلق به قوه مجریه. اما opnion اشاره کرد که زندانیان در عرض 60 روز بودن setenced حق دادخواست به دادگاه تجدید نظر و یا لغو احکام خود را در حالی که زندانیان که جذاب هستند حق دارند به حرکت برای اقامت از جملات خود را — که می تواند آن را به دولت و قضات برای تعیین اینکه آیا COVID-19 زمینه را برای ماندن و یا تجدید نظر در یک حکم.

از قضات خواست هیئت مدیره آزادی مشروط به عمل به سرعت بیشتر در برگزاری خود را در جلسات. این county sheriffs که اجرای این زندان نیز به ارائه SJC روزانه سرشماری از همه پیش از محاکمه بازداشت شدگان و آنچه که آنها در حال شارژ با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im