Surfer کشته در حمله کوسه بود که پرشور در مورد ورزش

واتسون ویل کالیفرنیا. — 26-سال-پیرمرد کشته در یک حمله کوسه خاموش شمال کالیفرنیا ساحل مشتاق surfer که سفارشی surfy برای زندگی.

این شهرستان سانتا کروز, دفتر پزشکی قانونی شناسایی قربانی روز شنبه در حمله به بن کلی.

کلی بود و گشت و گذار در نزدیکی منرسا دولت ساحل در انتهای شمالی خلیج مانتری بعد از ظهر شنبه هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت توسط یک کوسه ناشناخته گونه California State Parks در بیانیه ای گفت.

حمله اتفاق افتاده در 100 متری دریایی و شاهد پرچم نجات غریق گشت زنی در منطقه, مقامات گفت: سانتا کروز نگهبان.

در ساحل بسته بود به بازدید کنندگان به حفظ فیزیکی-فاصله هنجارهای طول coronavirus بحران اما شنا و گشت و گذار اجازه داده شد در آب است. به عنوان یک احتیاط ایمنی مقامات بسته آب 1 مایل در شمال و جنوب این حمله تا پنج شنبه. نشانه های ارسال نشده اند هشدار beachgoers مورد حمله.

Monterey Bay هواپیماهای بدون سرنشین عکاس اریک Mailander گفت KRON او نشد و ده ها تن از کوسه سفید بزرگ شنا در نزدیکی خط ساحلی در روزهای اخیر. او گفت که او شمارش 15 کوسه در حالی که در قایق خود را صبح روز شنبه.

هیچ کدام به نشان دادن نشانه هایی از رفتار پرخاشگرانه Mailander گفت: اخبار ایستگاه.

در وب سایت برای کسب و کار خود را بن کلی Surfy کلی توضیح داد که شروع شکل گیری surfy به عنوان یک پسر بچه به خاطر آن به او یک خروجی خلاق و پر عشق خود را برای گشت و گذار.

“شما باید احساس دامن زده هر زمان که شما وارد آب و راحت در هیئت مدیره خود را,” او نوشت.

نگهبان گزارش شده است که در کلی شرکت Instagram صفحه Aly Thompson, که گفت که او ساکن دستیار با کلی در سال 2014 در انجمن دانشگاه در کوستا مسا ارسال یک نظر کرد و گفت که او را ویران کرد.

“من نمی توانم تصور کنید که همه خانواده کتی و همه کسانی که دوست شما در حال برگزاری در حال حاضر” تامپسون نوشت. “این یک افتخار به شما می دانید و به تجربه ظرفیت و شدت شما را دوست داشت دیگران. ما سال به عنوان RAs با هم بود شادی مطلق و من خدا را شکر به شناخته شده و با تجربه زندگی با شما در آن است. دعا برای صلح است که منجر به برتری همه درک و ارسال خیلی دوست دارم.”

در همان پست جرمی Pedron نوشت که او دل شکسته است.

“بن شما همواره از این واقعا مهربانترین & شیرین ترین افراد در خارج وجود دارد” Pedron گفت. “عشق خود را از دیگران همیشه یک احساس تاثیر در جامعه خود را. خانواده خود را در نماز ما و دل ما غم انگیز است. خدا مراقبت از او را برای ما او سزاوار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de